تجلیل از نخبگان گراشی در همایش روشنای علم

همایش روشنای علم، تجلیل از نخبگان علمی شهر گراش، برگزار خواهد شد.

به گزارش رویداد شهر و به نقل از گریشنا، همایش تجلیل از نخبگان علمی شهر گراش، جمعه در سالن همایش‌های دانشکده‌ علوم پزشکی گراش برگزار می‌شود. این همایش به همت کانون دانشجویان و دانش‌آموختگان گراش ـ کاداگ ـ و کانون طه برگزار می‌شود و قرار است در آن از نفرات برتر کنکور، دانشجویان نخبه، چهرهای‌های علمی، اساتید و گراشی‌های عضو هیات‌های علمی دانشگاه‌های کشور تجلیل شود.

همایش روشنای علم

جعفر اژدری، دبیر برگزاری همایش از شروع تبلیغات این همایش خبر داد و گفت: هفته‌ی گذشته کمیته‌های مختلف کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده‌اند و با نامه‌نگاری‌های انجام شده امیدواریم چهره‌های علمی که سال‌ها دور از گراش بوده‌اند، در این همایش حضور یابند.  وی ابراز امیدواری کرد با توجه به تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده، همایشی در خور شان نخبگان علمی گراش برگزار شود.

هم‌چنین دبیرخانه‌ی این همایش با انتشار اطلاعیه‌ای، از مردم شریف گراش درخواست کرد جهت تهیه بانک اطلاعاتی دانشجویان و دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، تخصص و فوق تخصص، نام افراد را به هم‌راه مشخصات تحصیلی آنان، به آدرس دبیرخانه، واقع در کانون طه مسجد حضرت صاحب‌الزمان(عج) ارسال و یا به RoshanayeElm [at] gmail.com ایمیل نمایند.

کانون طه از سال ۸۹ در زمینه‌ی آمادگی دانش‌آموزان جهت ورود به دانشگاه فعالیت می‌کند. هم‌چنین سومین دوره انتخابات شورای مرکزی کانون دانشجویان و دانش‌آموختگان گراش (کاداگ) ماه گذشته برگزار شد، که بلافاصله نیز شروع به فعالیت کرده است.

نوشته شده توسط يعقوب وفائي‌فرد در سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۱ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    امیدوارم این روند اداوه داشته باشه و شاهد شکوفایی و پیشرفت هرچه بیشتر نخبگان گراشی در همه زمینه ها باشیم.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه