از نفرات برتر کنکور ۹۱ در گراش تجلیل شد

در همایش «روشنای علم» از نخبگان علمی و نفرات برتر کنکور سال ۹۱ تجلیل شد.

عکس: سعید سرخی

به گزارش رویدادشهر، به منظور تجلیل از نخبگان علمی و نفرات برتر کنکور سراسری ۹۱ در گراش، همایشی با عنوان «روشنای علم» در این شهرستان برگزار شد.

جعفر اژدری دبیر برگزاری همایش روشنای علم گفت: هدف از برگزاری این همایش تقویت بنیه علمی و ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای کنکور بود که انشاالله سال بعد سعی میکنیم با کیفیت بهتری این مراسم را برگزار کنیم.

دکتر امیر حمزه مهرابی رییس دانشگاه علمی کاربردی استان قم نیز که در این همایش حضور داشت، گفت:  در جامعه هرچیزی مورد تجلیل و تشویق قرار بگیرد، قاعدتا از نظر آن جامعه، ارزشمند است.

وی اظهار داشت: علم،‌ صاحبان علم، دانشوران و دانش ورزان اگر مورد تجلیل واقع شوند، در واقع به دستور پیامبر مکرم اسلام(ص) عمل شده که فرمودند: «اهل علم را تجلیل کنید تا مورد تشویق واقع بشوند و گسترش یابد.»

مهرابی افزود: این برنامه ها و این همایش ها، هم برای کسانی که مورد تجلیل قرار گرفتند و هم برای کسانی که شاهد این برنامه هستند، میتواند مشوقی باشد برای آینده این ها که با دلگرمی، انگیزه و تعهد بیشتر به کارشان ادامه دهند.

سخنرانی دکتر سعادت، اجرای موسیقی، پخش کلیپ و پذیرایی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

این همایش به همت کاداگ (کانون دانشجویان و دانش‌آموختگان گراش) و کانون طه، با حضور جمع کثیری از دانش آموزان، دانشجویان و اساتید گراشی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی امام جعفر صادق(ع) گراش برگزار شد.

انتهای خبر./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۸:۲۲ ب.ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  تشویق خالی بدون کارآیی بدرد نمیخوره بابا

 2. 0

  واقعا باید دست برگزارکنندگان و حامیان این برنامه ارزشمند را بوسید. چرا که مدتها بود جای چنین برنامه هایی در شهرمان خالی بود.
  ممنون از همتون

 3. 0

  آیا بهتر نبود از معلمین و مدیرانی که برای این افراد زحمت کشیده اند تشکر می شد مثلا آقای ناصری و حسن نژاد و اقای کشاورز

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه