فرماندار گراش: جوانان در برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس حضوری فعال داشته باشند

دومین جلسه هماهنگی برنامه های گرامی داشت هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار و مسوولین ادارات شهرستان گراش برگزار شد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش مهندس کریمی فرد فرماندار گراش در این جلسه ضمن محکوم کردن اقدام وقیحانه دشمنان اسلام در هتک حرمت پیامبر اعظم (ص) دلیل اصلی این گونه اقدامات را ترس و واهمه دشمنان اسلام از رشد و گسترش اسلام ناب محمدی در جهان دانست و افزود: اسلام ناب، دین بیدار کننده فطرت انسان هاست و بزودی این موج بیداری سراسر دنیا را فرا خواهد گرفت تا زور گویان و مستکبران را به ورطه نابودی بکشاند.

وی تصریح کرد: عده ای مزدور خود فروخته دست به اقدامی ننگین زدند و احساسات پاک مسلمانان را جریحه دار کردند ولی به یاری خداوند متعال همه ما شاهد خواهیم بود که عامل اصلی این فتنه ها یعنی رژیم غاصب صهیونیستی به دست مسلمانان از صحنه روزگار محو و نابود خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گراش ضمن گرامی داشت یاد و خاطره جانفشانی ها و رشادت های حماسه سازان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: برنامه های هفته دفاع مقدس باید متنوع، پربار و در راستای حال و هوای دفاع مقدس باشد و جوانان نسل سوم انقلاب می بایست در برگزاری برنامه های این هفته حضوری فعال داشته باشند.

مهندس کریمی فرد تاکید کرد: یکی از رسالت های ما انتقال فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی به نسل جدید است و تقارن هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس دلیل مناسبی است که این کار به نحو مطلوبی انجام پذیرد.

وی افزود: مردم سلحشور شهرستان گراش در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی بسیاری داشته اند که تقدیم ۱۲۵ شهید سرافراز، تعداد زیادی آزاده و ایثارگر و پشتیبانی های مادی و معنوی از جبهه و جنگ موید این مدعاست که قابل قدردانی و ستایش است.

انتهای گزارش./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۹:۱۱ ق.ظ

دیدگاه