کریمی فرد: به توسعه پایدار و متوازن شهرستان در ابعاد مختلف اعتقاد داریم

در جلسه ای که با حضور فرماندار، بخشداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان گراش، مسایل و مشکلات مردم مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارشرویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش مهندس کریمی فرد فرماندار گراش در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت و هفته دفاع مقدس از شوراها و دهیاران شهرستان خواست تا با ایجاد فضای شادی و نشاط در روستاها این دهه مبارک را گرامی بدارند.

وی همچنین اهانت به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام حضرت محمد(ص) را به محضر حضرت صاحب الزمان(عج)، مقام معظم رهبری و ملت مسلمان ایران تسلیت گفته و این اقدام مزبوحانه دشمنان اسلام را به شدت محکوم نمود.

فرماندار گراش با تاکید بر برگزاری با شکوه مراسم گرامی داشت هفته دفاع مقدس از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها خواست تا با آذین بندی مساجد، پایگاه های مقاومت، مدارس و با برگزاری برنامه های ویژه، حال و هوای دوران دفاع مقدس را در اذهان مردم زنده نگه دارند و پیام آن دوران را به نسل جدید منتقل نمایند.

مهندس کریمی فرد انتقال فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت را به نسل جدید موجب بیمه کردن جامعه در همه ابعاد دانست و بر لزوم انجام این حرکت فرهنگی اثر گذار تاکید نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان گراش دهیاران و شوراها را بازوان بخشداران و فرماندار دانست و از آنها خواست تا با تعامل و همکاری همه جانبه، مسایل و مشکلات مردم را شناسایی و اولویت بندی نمایند و متناسب با توان و امکانات موجود برای مرتفع نمودن مشکلات اقدام کنند.

وی نگاه فرمانداری را نگاهی شهرستانی خواند و افزود: ما به توسعه پایدار و متوازن همه شهرستان در ابعاد گوناگون اعتقاد داریم و تمام توان خود را صرف رسیدن به این هدف خواهیم کرد.

انتهای گزارش./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۹ ب.ظ

دیدگاه