فرماندار گراش: به برکت خون شهدا و با تبعیت از ولایت،بر مشکلات غلبه خواهیم کرد

جلسه شورای اداری شهرستان گراش به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و مسوولین ادارات شهرستان گراش در محل سالن اجتماعات این فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش رویدادشهر، روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش در این جلسه مهندس کریمی فرد فرماندار گراش ضمن محکوم نمودن اساعه ادب به ساحت مقدس و نورانی رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) توسط ایادی صهیونیستی و دشمنان اسلام تصریح کرد: مستکبرین عالم در این برهه حساس که در برابر امواج خروشان موج بیداری اسلامی قرار گرفته اند قصد دارند تا با این اقدامات موهن و بی شرمانه وحدت و انسجام مسلمین و همه آزادی خواهان جهان را خدشه دار نمایند و با ایجاد رخنه و شکاف به اهداف شوم و غیر انسانی خود برسند در حالیکه این جهالت آنان موجب اقتدار و وحدت روزافزون امت اسلامی در سراسر جهان خواهد بود.

وی با اشاره به عدم تحمل دشمنان نظام جمهوری اسلامی در رابطه با پیشرفت های چشمگیر و روز افزون در زمینه های مختلف از جمله  علمی تاکید کرد: این یاوه گویی دشمنان که با عنوان “تحریم” از آن یاد می شود حاصل خباثت های احمقانه و جاهلانه آنان است که در نهایت به برکت خون مطهر شهدا و با رهنمود های حکیمانه رهبر معظم انقلاب و بینش و بصیرت مثال زدنی مردم غیرتمند ایران اسلامی با سرافرازی بر آن غلبه خواهیم نمود.

فرماندار گراش در ادامه با اشاره به ضرورت پرهیز از هرگونه افراط و تفریط در همه امور پیرامون اقدامات صورت گرفته در رابطه با استقرار ادارات ثبت اسناد و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش و همچنین راه اندازی شبکه های دیجیتال در این شهر توضیحاتی ارائه نمود.

در پایان از رییس و پرسنل اداره آگاهی نیروی انتظامی شهرستان گراش به خاطر عملکرد قابل قبول در دستگیری عوامل سرقت های زنجیره ای طلا در این شهرستان با اهدا لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.

انتهای گزارش./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در چهارشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱:۴۱ ب.ظ

دیدگاه