حجت الاسلام باقری: هیئتی موفق است که اخلاص داشته باشد

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، با قرار گرفتن در آستانه ایام محرم  و سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام،  همایش هیئت های مذهبی با حضور رییس اداره تبلیغات اسلامی گراش، امام جمعه، فرماندار، مسئولین هیئت های مذهبی و مداحان، در شهرستان گراش برگزار شد.

حجت الاسلام حبیب باقری رییس اداره تبلیغات اسلامی گراش ضمن تقدیر و  تشکر از همه خادمان اهل بیت(ع) و تشریح وظایف هیئت مذهبی با استناد به حدیث مولا علی علیه السلام که فرمود «اوصیکم بتقوی الله و نظم امرکم» تأکید کرد: هیئت ها باید نسبت به نظم و انظباط، امام علی علیه السلام را الگوی خود قرار دهند.

وی افزود: هیئتی می توانند موثر و موفق باشند که اخلاص او بیشتر باشد. پس اگر حادثه کربلا ماندگار شد بخاطر اخلاص و نیات پاک امام حسین علیه السلام و اصحاب و انصارش بود.

باقری در ادامه گفت: نقش سازمان تبلغات اسلامی در این راستا سازماندهی هیئت  مذهبی و کانون مداحان می باشد و ما از مسئولین و اعضای هیئت و کانونها می خواهیم که بیشتر با سازمان تبلیغات اسلامی همکاری و تعامل داشته باشند.

در این همایش به دو هیئت که پرونده آنها تکمیل شده بود و بیشترین فعالیت و تعامل با سازمان تبلیغات اسلامی داشته بودند، مجوز فعالیت، لوح سپاس و هدایایی اهدا شد.

انتهای خبر./

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۰ ق.ظ

دیدگاه