شروع به ساخت مرکز فوق تخصصی ناباروری جنوب کشور در گراش

با حضور ریس جهاد دانشگاهی کشور و به همت خیرین مرکز فوق تخصصی درمانی و تحقیقاتی ناباروری جنوب کشور در گراش راه‌اندازی می شود.

به گزارش رویدادشهر جمعه ۱۷ آذرماه ۱۳۹۱ دکتر محمدحسین یادگاری رئیس جهاد دانشگاهی کشور و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به دعوت امام جمعه، فرماندار و نماینده هیئت موسس به گراش سفر می‌کند تا فاز اول پروژه و کلنگ‌زنی ساخت پروژه اصلی این مرکز انجام شود.

به گفته‌ی حاج کریم جعفری، از اعضای هیئت موسس این مرکز، هزینه ساخت و تامین تجهیزات این مرکز توسط یکی از اهالی شهر گراش تأمین شده است.

وی گفت: طراحی این مرکز به گونه‌ای صورت گرفته است که ظرفیت تبدیل آن به مرکز «توریسم درمانی» و پذیرش متقاضیان از کشورهای حوزه خلیج فارس و استان‌های همجوار را دارد.

جعفری افزود: دو تن ازمعاونین دکتر یادگاری به اتفاق ربیس جهاد دانشگاهی و ربیس مرکز درمانی ناباروری استان قم، ربیس جهاد دانشگاهی استان فارس، دکتر امیرحمزه مهرابی رییس دانشگاه علمی کاربردی استان قم و دکتر عبدالرضا زاهدی معاون آموزشی دانشگاه علوم قرآنی وی را همراهی می کنند.

رییس جهاد دانشگاهی کشور در طول سفر یک روزه خود به منظور آشنایی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهر گراش از پروژه های متعددی که به همت بانیان خیر ساخته و تجهیز شده است، بازدید و سپس در نماز جمعه گراش برای نمازگزاران سخنرانی خواهد کرد.

مرتبط:
حضور دکتر ایمانیه در گراش / مجوز مرکز MRI گراش صادر می‌شود

نوشته شده توسط رویداد شهر در پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۱ ب.ظ

۴ نظر

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  همیشه خوش خبر باشی
  به کوری چشم همسایمون

 2. 0

  از قدیم گفته اند حق گرفتنی است . دیگران چشم دیدن کوچکترین پیشرفت شهرمان را ندارند و هرجا دستشان برسد مانع تراشی می کنند و لی با همدلی و مخفی کاری می توان به پیشرفت های بیشتری دست یافت

 3. 0

  خبر خیلی خوبیه مرسی.
  فقط من یه سوال دارم مگه از خیرین خودشون بلد نیستن کلنگ بزنن؟ چرا بنده خداهارو اذیت میکنین از ان سر ایران بیان کلنگ زنی. به امید خدا همت کنیم برای این بخش هم خودکافا بشیم.

 4. 0

  با سلام قضیه محدوده چی شد واداره ثبت اسناد واملاک به کجا رسید پی گیری شود خواهش دارم در خبر رسانی این دو موضوع کوتاهی نشود

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه