مقاله دکتر امیرحمزه مهرابی به عنوان مقاله برتر سال ۹۱ شناخته شد

IMG_65مقاله‌ی دکتر امیرحمزه مهرابی با عنوان «انگیزش در اسلام ـ مدل‌حلقه های متداخل» از سوی دانشگاه شهید محلاتی قم، به عنوان مقاله‌ی برتر در سال ۱۳۹۱ انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید محلاتی قم، از بین مقالات اعضای هیات علمی دانشگاه شهید محلاتی که در فاصله آبان ماه سال ۱۳۹۰ تا آبان ماه سال۱۳۹۱ تدوین و در مجلات رسمی وزارت علوم به چاپ رسیده است، مقاله دکتر امیرحمزه مهرابی با عنوان «انگیزش در اسلام ـ مدل‌ حلقه‌های متداخل» طبق نظر هیات داوران به عنوان مقاله برتر شناخته شد و از وی در مراسمی که به مناسبت گرامی‌داشت هفته پژوهش برگزار می‌شد، تقدیر گردید.

بحث مطرح شده در این مقاله بعنوان «نظریه انگیزش در اسلام» به ثبت رسیده و ترجمه انگلیسی آن در یکی از مجلات ISI به چاپ رسیده است.

در این مقاله با استفاده از فرمایشات امیر مومنان حضرت علی(ع)، با ارئه یک مدل کاربردی، روش‌های ایجاد انگیزش در کارکنان یک سازمان و چگونگی تشویق آنان به انجام عمل داوطلبانه همراه با تعهد ومسئولیت‌پذیری معرفی شده است .

یادآوری می گردد در سال ۱۳۸۹ پایان نامه دوره دکتری ایشان به عنوان پایان‌نامه برتر رشته مدیریت در دانشگاه تهران و در سال ۱۳۹۰ دکتر مهرابی به عنوان پژوهشگر برتر از پردیس قم دانشگاه تهران معرفی و از نامبرده تقدیر شد.

دکتر امیرحمزه مهرابی در حال حاضر ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم را برعهده دارد و تا کنون چهار جلد کتاب و ده‌ها مقاله در مجلات رسمی و تخصصی از وی به چاپ رسیده است.

نوشته شده توسط رویداد شهر در جمعه, ۰۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۲۶ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    درود بر ایشان.همیشه موفق باشند

  2. 0

    باعث افتخار و سرافرازی ما گراشی هاست.

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه