استاندار فارس: پلیس+۱۰ تا پایان ماه جاری در گراش مستقر خواهد شد

جلسه شورای اداری شهرستان گراش با حضور حسین صادق عابدین استاندار فارس برگزارشد.

به گزارش رویدادشهر، استاندار فارس سه شنبه عصر در شهرستان گراش حضور یافت. وی پس از بازدید از مجموعه فرهنگی ورزشی آبشار اندیشه گراش، در جلسه ای که با حضور خیرین شهرستان در محل کتابخانه آبشار اندیشه برگزار شد، شرکت کرد.

صادق عابدین صبح چهارشنبه پس از تجدید میثاق با ۱۲۰ شهید شهرستان گراش، از بناها و اماکن عمومی خیرساز این شهرستان بازدید نمود و سپس در جلسه شورای اداری شهرستان شرکت کرد.

حسین صادق عابدین استاندار فارس هدف از سفر به گراش را بررسی مشکلات و مطلع شدن از وضعیت شهرستان گراش دانست و اظهار داشت: هدف از این بازدید رسیدگی به مسائل و مشکلاتی است که در شهرستان وجود دارد و با توجه به اینکه در آستانه انتخابات هستیم لازم دانستیم بعضی از تمهیدات را بیندیشیم که شهرستان ها برای برگزاری یک انتخابات خوب آماده شوند.

وی افزود: طبق بازدیدی که انجام شد خوشبختانه شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و امیدواریم با مذاکراتی که با رییس نیروی انتظامی انجام شد بتوانیم محدودیتها ها را برای برگزاری انتخابات برطرف کنیم.

از مهم ترین دستاوردهای سفر دو روزه صادق عابدین استاندار فارس به شهرستان گراش می توان به تجهیز کتابخانه های عمومی و استقرار ادارات ثبت اسناد و املاک اشاره کرد.

استاندار فارس از استقرار پلیس+۱۰ در گراش تا پایان ماه جاری خبر داد و تاکید کرد: طبق تماسی که با سردار سجادیان داشتم، مقرر گردید تا پایان ماه جاری پلیس+۱۰ که از خواسته های اصلی مردم بود، در این شهر استقرار یابد.

جلسه شورای اداری در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی امام جعفر صادق علیه السلام گراش با حضور معاونین استاندار، مدیر کل جهاد کشاورزی، فرماندار گراش، امام جمعه، مسئولین و معتمدین شهر برگزار شد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در چهارشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۱ ساعت ۶:۳۵ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    به امید عملی شدن صحبت ها و افتتاح ادارات مینشینیم. انشا اله

    1. 0

      شـــــــــــــــــــــــــد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه