حضور مسوولین وزارت علوم در شهرستان‌های لار، خنج و گراش

rooydadshahrمعاون آمورشی و مدیرکل گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمعه ۶ بهمن‌ماه ۹۱ به شهرستان‌های لارستان، خنج و گراش سفر خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمشید جعفرپور بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است دکتر حسین نادری‌منش، معاون آموزشی و دکتر سیدابوالفضل حسنی مدیر کل گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمعه میهمان مسئولان آموزش عالی منطقه خواهند بود.

علت حضور این دو تن درخواست جوانان شهرستان‌های لارستان، خنج و گراش برای توسعه آموزش عالی عنوان شده و  قرار است در این سفر یک‌روزه از مراکز مهم آموزش عالی بازدید به‌عمل آید و در جلساتی با حضور مسوولان واحدهای آموزشی، مسائل و مشکلات مطرح و در خصوص راه‌های افزایش رشته‌ها و مقاطع بالاتر به منظور جذب هرچه بیشتر دانشجو و توسعه علمی منطقه بحث و تبادل نظر شود.

هم‌چنین در سایت جعفرپور نام خانوادگی معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به اشتباه نادرمنش ذکر شده است.

بعد از حضور سیدمحمدحسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش در منطقه و عدم حضور در شهرستان‌های خنج و گراش، این افراد بالاترین مقام اجرایی کشور هستند که توسط جمشید جعفرپور، نماینده‌ی‌ مردم لارستان، خنج و گراش علاوه بر لار، در خنج و گراش حضور می‌یابند.

نوشته شده توسط رویداد شهر در دوشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۸:۵۲ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    چه عجب بالاخره آقای نماینده بقیه جاها رو هم دیدن !!
    ولی من فکر کنم اگه خود وزیر اومده بود نمیذاشتن بیاد گراش.!

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه