پای سفره هفت سین با شبکه دیجیتال در گراش

مشاور رئیس سازمان و مدیر کل حقوقی امور مجلس صداوسیما به منظور رایزنی جهت راه اندازی شبکه دیجیتال به گراش سفر کرد.

  به گزارش رویدادشهر، به منظور بررسی و پیگیری شبکه دیجیتال در شهرستان گراش عصر روز سه شنبه جلسه ای با حضور مهندس عاطفی مدیر کل امور مجلس سازمان صدا و سیما ، جمعی از خیرین گراشی، جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش  در مجلس شورای اسلامی ، مهندس کریمی فرد فرماندار گراش و فتحی رئیس شورای شهر گراش در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این نشست ابتدا کریمی فرد فرماندار شهرستان گراش به معرفی شهرستان و مسائل فرهنگی پرداخت و یادآور شد: حدود ۹۵ درصد از مراکز فرهنگی و آموزشی این شهرستان توسط خیرین ساخته و تجهیز شده است.

وی همچنین خواستار تکمیل و تجهیز پروژه خیر ساز دفتر خبر در گراش شد.

محمدحسن نام آور خبرنگار آزاد صدا و سیما در گراش، بحث ساخت و تجهیز ساختمان دفتر خبری گراش را ملاک برتر صحبت های خود قرار داد و گفت: در حال حاضر که رسانه یکی از مهمترین راه های شناسایی فرهنگ و رسوم شهر به استان و کشور است، نیاز مبرم به تامین اعتبار برای تجهیز این دفتر را لازم میدانیم.

وی در ادامه گفت: حدود سه سال است که با تجهیزات اندک سالیانه بیش از ۲۵۰ خبر به مرکز استان ارسال، که اکثریت خبرها نیز از شبکه استانی و ملی پخش میشود.

نام آور نیز در خصوص پروژه در حال ساخت دفتر خبر گراش گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۲۲۰۴ متر و با ۶۰۰ متر زیربنا به همت خیر محترم حاج آهنعلی حسین‌شیری با هزینه اولیه ۷۰۰ میلیون ریال کلید خورد که تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. که به علت تغییر در نقشه و افزوده شدن متراژ زیربنا متاسفانه این هزینه برای اتمام پروژه کافی نیست.

نام آور در ادامه صحبت های خود خواهان تخصیص اعتبار جهت اتمام این پروژه شد.

مهندس عاطفی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل حقوقی امور مجلس سازمان صداوسیما گفت: از آنجایی که دفاتر خبری نقش مولد و تولید محتوای شبکه های استانی و ملی را دارند، سعی می کنیم با کمک خیرین و با کمک مدیران شهری قسمتی از این پروژه را رسانه ملی و قسمت دیگر را خیران و مدیران شهری متقبل شوند.

عاطفی ضمن تقدیر از خیر پروژه دفتر خبر گراش اظهار داشت: در گراش هم که به همت یکی از خیرین و با همکاری فرماندار این پروژه در حال انجام می باشد، با رایزنی هایی که با خیرین و مدیران شهری و مسئولان صداوسیما در این خصوص انجام شده، امیدوارم بتوانیم هر چه سریعتر شاهد ساخت و تجهیز این دفتر خبری باشیم.

مدیر کل امور مجلس نیز از راه اندازی شبکه دیجیتال در گراش تا قبل عید نوروز خبر داد و گفت: مراحل اول و دوم راه اندازی شبکه دیجیتال گراش به پایان رسیده و انشاالله تا قبل از عید نوروز، مرحله سوم آن را به پایان رسانده و خرسندیم مردم گراش روز عید را با شبکه دیجیتال پای سفره های هفت سین به تماشای تلویزیون دیجیتال بنشینند.

جعفرپور نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی در خصوص شبکه دیجیتال گفت: شبکه های دیجیتال از طریق اسکنر و فرستنده های زمینی صورت میگیرد که به لحاظ اهمیت و پوشش کامل رسانه ای همراه با کیفیت و صدای مناسب برای مناطق انتخابیه در نظر گرفته شده است که به زودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.

در ادامه سفر مدیر کل امور مجلس سازمان صدا و سیما به گراش، وی از دفتر خبر گراش واقع در فرمانداری، حسینیه اعظم و پروژه  در حال ساخت دفتر خبر این شهرستان بازدید نمود.

شبکه دیجیتال

rooydadshahr1

rooydadshahr2

rooydadshahr3

rooydadshahr4

rooydadshahr5

rooydadshahr

نوشته شده توسط mehman در پنج شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۱ ب.ظ

۴ نظر

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  این یارو چقدر علاقه منده همیشه پشت سر جعفر پور دیده بشه . با این همه خود باختگی و سرسپردگی نمی دونم چیزی هم بهش رسید ه یا نه ؟؟

 2. 0

  آقای امانی لطفا پشت سر خخخخخخخخخخخخخخخخا حرف نزنید آخه او فقط یک عرو…. واصلیها پشت پرده اند تازه ۱۰۰میلیون هم به آقای اسمش نبر دادن که اون موقع سرسختانه از این بنده خدا حمایت کنند وکردند.لج ولج بازی خواص شهر=دودش برای همیشه رفت تو چشم عوام خدا یا خواص وطن فروش شهر راهدایت وگرنه نابود کن آمین

 3. 0

  این یارو که شما میکید هر جی باشه از انهای که شهر کراش رو فروختن هزار شرف داره غیرت داره مثل بعضی ها که دم از کراش میزنند ولی نوکری غیر کراشی میکنند نیست

 4. 0

  شاید این آقا اونجا وایساده که بگه بعد از آقای کریمی فرد نوبت منه که فرماندار بشم

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه