برگزاری مسابقات ورزشی شهرستان گراش در دهه فجر

http://www.rooydadshahr.ir/wp-content/uploads/2013/02/Mirza-Akbari.jpgرئیس اداره ورزش و جوانان گراش از برگزاری مسابقات ورزشی در شهرستان گراش در ایام الله دهه فجر خبر داد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانا شهرستان گراش، اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش ضمن اشاره برگزاری مسابقات ورزشی دهه فجر انقلاب گفت: امسال این مسابقات نه تنها در مرکز شهرستان بلکه در روستاهای تابعه نیز انجام شد.

وی افزود: برای اولین بار جشنواره ورزشی روستایی عشایری در پنج رشته فوتسال، والیبال، پینگ پنگ، دو و شطرنج با حضور ده ها ورزشکار دختر و پسر روستاهای تابعه در بخش ارد برگزارشد.

اکبری افزود: میزبانی مسابقات اسکیت شهرستانهای فارس، برگزاری مسابقات شطرنج، پینگ پنگ، کونگ فو و سوارکاری، برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب در زورخانه علی بن ابی طالب(ع) و اجرای حرکات پهلوانی توسط باستانی کاران و اعزام تیم فوتسال و کونگ فو بانوان و آقایان در رده نونهالان و نوجوانان و بزرگسالان به مسابقات قهرمانی استان در زرین دشت و قائمیه از جمله برنامه های اداره ورزش و جوانان در این ایام فرخنده بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ادامه داد: تشکیل کلاس ارتقاء داوری پینگ پنگ و برگزاری جلسه شورای ورزش شهرستان با حضور فرماندار و روسای هیئت های ورزشی از دیگر برنامه های این ایام بود.

نوشته شده توسط رویداد شهر در دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۹ ب.ظ

دیدگاه