تقدیر گروه خبری رویدادشهر از روابط عمومی ادارات گراش

گروه خبری رویدادشهر گراش به مناسبت فرا رسیدن روز روابط عمومی، با اهدا تقدیرنامه ای از مسئولین روابط عمومی اداراتی که با وبگاه خبری رویداشهر همکاری داشته اند، تقدیر و تشکر کرد.

به امید آنکه روابط عمومی دیگر ادارات نیز از همکاری با وبگاه خبری رویدادشهر دریغ نکنند.

متن تقدیر نامه بدین شرح میباشد:

در جامعه کنونی که سرعت تحولات و تغییرات درعرصه اطلاع رسانی جهانی بسیار بالا است، اطلاع رسانی دقیق و شفاف از هر عصر دیگری از زمان مهمترین خواسته مردم می باشد و یکی از نیاز های جامعه ما در بحث اطلاع رسانی شفافیت است نقش و تبحر روابط عمومی به عنوان مدیریت ارتباط بین مردم و مسئول در اداره ونشست‌های خبری و اطلاع رسانی می‌تواند در انتشار درست و مؤثر اخبار در سطح جامعه اثر به سزایی داشته باشد.
آنچه که امروز جامعه ما نیازمند آن است توانایی مدیران روابط عمومی و شناخت از علم روز اطلاع رسانی است که اخلاق حرفه‌ای روابط عمومی ها را در رسانه‌های گروهی تقویت می کند و مانع از آن می شود که مردم از اخبار بیگانه تاثیر بگیرند .
و آنچه که امروز ما را بر آن داشته تا از شما مسئول محترم روابط عمومی تقدیر به عمل آوریم، چیزی نبوده جز همکاری صادقانه شما با وب سایت خبری رویدادشهر.
گروه خبری رویداد شهر گراش، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی، این لوح سپاس را به شما تقدیم میدارد و از خداوند منان طول عمر باعزت و موفقیت در کلیه کارهایتان را خواستاریمنوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۹:۲۷ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    انشاا…همیشه وهمه روزه دستهایتان پرازخبرباشدآقایان مهدی قنبری واحمدرضاخودکامه

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه