بخشداری ارد افتتاح شد

صبح روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، با حضور ذوالفقار زمان، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس، خواست خدایی فرماندار شهرستان گراش، حلاجی امام جمعه گراش ، علی اصغر حسنی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و با حضور جمعی از مردم، بخشداری ارد افتتاح شد.

ذوالفقار زمان و هیئت همراه از شهرستان گراش، پس از حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به ۱۳ شهید گلگون کفن بخش ارد، در حسینه ارشاد حضور یافتند. حجهالاسلام حلاجی امام جمعه گراش که اولین سخنران مراسم افتتاحیه بخشداری ارد بود، ضمن تبریک به مناسبت ارتقا دهستان ارد به بخش، خواستار همدلی، همکاری و وحدت مستمر مردم و مسئولین ارد با مجموعه شهرستان گراش شد و افزود: اگر بخواهیم منطقه پیشرفت کند و به جایی برسد، در گرو وحدت مردم و مسئولین میباشد.

مهندس خواست خدایی فرماندارشهرستان گراش نیز در سخنان خود گفت: ارد پتانسیل ارتقا به بخش را داشت و این حق مردم ارد بود که در دولت عدالت محور دکتر احمدی نژاد تحقق یافت.

دکتر حسنی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنان خود خواستار وحدت هرچه بیشتر مردم و مسولین بخش ارد با مردم و مسئولین شهرستان گراش شد و افزود: اگر در گذشته اختلافاتی وجود داشته است، باید امروز آن اختلافها را کنار گذاشت و به فکر پیشرفت هرچه بهتر منطقه باشیم.

ذوالفقار زمان، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس، از آمادگی نهاد استانداری در آینده جهت تشکیل شهرداری ارد خبر داد و گفت:درسالی که مقام معظم رهبری آنرا سال جهاد اقتصادی نامگذاری کرده اند، باید در جهت پیشبرد اهداف تلاش جهادی داشته باشیم. وی در ادمه افزود: امیدوارم که در اینده ای نزدیک، شاهد استقرار ادارات و پیشرفت منطقه در زمینه های سرمایه گزاری، صنعتی و دیگر زمینه ها باشیم.

در ادامه مراسم، ذوالفقار زمان، طی حکمی از سوی روح الله احمدزاده استاندار فارس، محسن جازک را به عنوان سرپرست بخشداری ارد معرفی کرد. در حکم وی آمده است:(برادر ارجمند جناب آقای محسن جازک / بنا به پیشنهاد فرماندارشهرستان گراش، جنابعالی را بعنوان سرپرست بخشداری ارد تعیین می نمایم. امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و زیر سایه مقام عظمای ولایت، مؤید و موفق باشید./روح الله احمدزاده کرمانی- استاندار فارس)

پس از معارفه سرپرست بخشداری ارد، مردم و مسئولین در محل بخشداری حضور یافتند و این اداره بدست حجهالاسلام والمسلمین سید عباس معصومی افتتاح گردید.

لازم به ذکر است که محسن جازک بخشدار ارد، قبلا در پست دهیار براک از توابع لار بود. همچنین بخش ارد، هشتادوسومین بخش در استان فارس میباشد.

نوشته شده توسط مهدی قنبری در چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۴۱ ق.ظ

۲۰ نظر

نظر -49 - 0 از 20اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  اردی های عزیc تبریک میگم…

 2. 0

  مبارکه

 3. 0

  مبارکتان باشدمردم اردشهرستان گراش دست نماینده مجلس آقای حاج علی اضغرحسنی دردنکند که برای بخش شدنتان خیلی زحمت زیادی کشیده اند. انشاا…تادوره بعدیشان کارهای زیادتری برای بخشتان انجام بدهند…

 4. 0

  راستی چرا تو این عکسها امام جمعه ارد پیداش نیس؟ : )
  😀

  1. 0

   خب دیگه بستگی به توطئه ای داره که اول خود گراشیها مسببش بودن وبعد خوش رکابی اردیها

  2. 0

   این فضولیها بهت نیومده چرا پا توی کفش مردم میکنی

  3. 0

   فضولو بردن جهنم گفت هیزمش تره

  4. 0

   امام جمعه مون جاش تو قلبمونه

 5. 0

  تبریک خدمت همه مردم ولایتمدار و خون گرم ارد
  به امید ارتقاء دیگر دهستان های گراش

 6. 0

  علی اصغر حسنی دیگه می خوای طلا هم بشی باز همون مسی تو که توی مصاحبت لا عزیزی این جوان غیور لارستانی آبروت رفت

 7. 0

  انشالله بخش شدن فداغ

 8. 0

  انشالله شهرستان شدن جویم
  http://larvote.blogfa.com/

 9. 0

  ای مردم ولایت مدار ارد ارتقا شهرتان مبارک اگر نماینده غیر از حسنی بود هیچ گاه ارتقا نمی یافتید به خودتان وشهرستانتان افتخار کنید

 10. 0

  با ارزوی پیشرفت و سر بلندی تمام منطقه شهرستان گراش در سایه هم دلی و تفاهم و خط بطلان کشیدن به روی کسانی که اختلاف بین مردم را پیروزی خود میدانند

 11. 0

  من حسنی ام که رستم بود پهلوان

 12. 0

  مکه قحطی مسوول بود که شخصی از توابع لارستان شده بخشدار ارد؟این جیزی جز بی کفایتی فرماندارمون رو نمی رسونه_جه بسیار ادمهای توانمندی در خود مجموعه شهرستان کراش داریم که قدرشونو نمیدونیم_به هر حال ارتقا ارد مرهون زحمات نماینده شجاعمان میباشد_جرا که اکر کسی جز ایشان نماینده منطقه بود هیجکاه کراش و ارد بیشرفت نمیکرد_جون نمایندکان لاری همانطور که در این سی سال نشان داده اند فقط به فکر شهر خودشان لار بودند__دوستت داریم حسنی_

 13. 0

  من هم با اقا محسن یک نظرم

 14. 0

  درووووووووووووووووووووووووووووووووووووود بر حسنی

 15. 0

  انشاالله که به خوبی کار بیش بره و هیچ مشکلی توی کاربخشدار عزیزمان بیش نیاد « وانشاالله که امام جمعه زحمتکشمان هم به سلامتی برگرددبه ارد وازسخنان گهربارایشان بهرمندشویم انشاالله …..

 16. 0

  به امید بخش شدن فداغ!!!!!
  در صورتی که فداغ در این دوره بخش نشه فکر نکنم که فداغی ها برای دوره ی بعد به جناب آقای حسنی زیاد تمایلی نشون بدن

 17. 0

  حسنی وفرماندار گراش تمام سعی وتلاششان را کردندکه جلو بخش شدن ارد را بگیرند اما نتوانستند.

 18. 0

  دست آقای حنی درد نکنه که این همه زحمت میکشن مسئولان ما لاری ها که هیچ جراتی ندارن

 19. 0

  دست اقای حسنی درد نکنه با این که ما به او رای ندادیم این کار بزرگ را برای ما انجام داد

 20. 0

  Be Omid Peshraft va Movafagheyat Beshtar ARAD

نظر -49 - 0 از 20اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه