دیدار اصحاب رسانه شهرستان گراش با فرماندار

rooydadshahr copy21 گزارش تصویری دیدار اصحاب رسانه با فرماندار شهرستان

جمعی از اصحاب رسانه با در جلسه ای با حضور فرماندار، مسائل و مشکلات حوزه خبر را مطرح نمودند.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان  گراش کریمی فرد با تشکر از حضور مدعوین و عرض تبریک به مناسبت میلاد باسعادت یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و   و لایت حضرت امام حسن عسکری(ع) بابیان اینکه نقش  رسانه ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین بسیار حائز اهمیت است,به  تشریح اهمیت خبر و وظیفه خبرنگار پرداخت.

فرماندار شهرستان گراش درپاسخ به سوال و انتقاد یکی از عکاسان فعال در عرصه های ورزشی مبنی بر اظهار گلایه  از کم رنگ بودن گزارشات مربوط به فعالیتهای شهرستان در سایت استانداری گفت: باتوجه به نوپابودن شهرستان گراش وعدم وجود کارشناس روابط عمومی و باعنایت به اینکه برخی از اخبار ورویدادهای شهرستان  را نمی توان درسایت استانداری درج کرد   و در بیست و پنج روز گذشته بیش از ۱۶ خبر درسایت درج شده که تقریبا  آمار قابل قبولی است.

فرماندار گراش در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی براینکه چرا برخی مسئولین  تحمل انتقاد نداشته وبیشتر تمایل دارند از آنها تعریف وتمجید شود گفت: البته اگر انتقاد سازنده.خیرخواهانه و دلسوزانه ودرجهت اصلاح ورفع نواقص باشد نه به قصد تخریب شخصیت مسئولین وکم رنگ کردن خدمات وفعالیتهای آنان کاربسیار خوب ومفیدی است وبهتر است برای انعکاس ایراد ازعملکرد برخی از مسئولین قبل از درج هرگونه خبر وگزارش انتقادی درمطبوعات و سایتها خبرنگاران  با مسئول اداره مربوطه و کارشناسان به بررسی همه جانبه موضوع پرداخته ودرصورت صحت ویا عدم ارائه مستندات لازم وکافی به گونه ای که به مصلحت باشد,با رعایت ضوابط وحریم اشخاص آن رادرمطبوعات درج ودرسایتها انتشار نمایند.

این نشست که در فضایی صمیمانه  برگزار گردید وبیشتر رنگ و بوی گفت و شنود و جلسه پرسش و پاسخ داشت  برخی ازخبرنگاران به بیان دیدگاهها ونقطه نظرات خود پرداخته و خواهان حمایتهای مادی ومعنوی از سوی مسئولین بویژه فرماندار شهرستان گراش شدند.

درپایان این نشست فرماندار ازخبرنگاران درخواست کرد که اهم فعالیتها واقدامات وپیگیری های انجام شده پیرامون راه اندازی دفتر  پلیس+۱۰,اداره ثبت اسناد واملاک,تجهیز کتابخانه عمومی ,کتابخانه دیجیتال,اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  وپروژه های نیمه تمام شهرستان,خبرهای آن را درپاسخ به سوالات احتمالی برخی از شهروندان  به منظور تنویر افکار آنان در روزنامه های محلی وسایتها درج نمایند .

چگونگی صدور کارت برای عکاسان و خبرنگاران ,تشکیل سایت جامع شهرستان,فرایند بکارگیری نیروی انسانی دردستگاهها ی دولتی ,راه اندازی شبکه دیجیتال موضوع فرهنگ عفاف و حجاب ,اتباع بیگانه ,معضل بیکاری ,بحث قاچاق کالا و ارز,اهمیت انتخابات پیش رو و…. از دیگر سخنان فرماندار شهرستان  گراش در این نشست بود.

در این جلسه که سه ساعت به طول انجامید، خواجه پور سردبیر نشریه افسانه و مدیر سایت خبری گریشنا، فقیهی مسئول نشریه عصر گراش، ایزدیان خبرنگار روزنامه خبرجنوب و ایرنا، خودکامه خبرنگار آزاد صداوسیما و مدیر سایت خبری رویدادشهر، قنبری مدیر جامعه مجازی اچم نت و مدیر بخش فنی رویدادشهر و جمعی از خبرنگاران و عکاسان خبری نشریات و سایت های خبری حضور داشتند.

نوشته شده توسط رویداد شهر در یکشنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱:۵۸ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    در ۲۵ روز گذشته ۱۶ خبر؟!!!
    اینم از اون آمارای ….. !!
    من نمیدونم این دروغا رو از کجاشون در میارن…
    روابط عمومی هم که داشتین از روز اول

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه