بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) گراش افتتاح شد

باحضور حجت الاسلام والمسلمین علیرضا حدائق مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، شعبه این بنیاد در شهرستان گراش افتتاح شد.

به گزارش رویدادشهر، حجت الاسلام حدائق در آئین افتتاح این بنیاد اظهار داشت: یکی از کارهای بسیار ارزشمند و شایسته و پربرکت، افتتاح بنیاد فرهنگی است که به نام حضرت ولیعصر(عج) در سراسر کشور تشکیل شده، در استان فارس نیز در شهرستانهای زیادی این بنیاد افتتاح شده که خوشبختانه امروز نیز شاهد افتتاح این بنیاد در شهرستان گراش هستیم.

وی افزود: قطعا توسعه و گسترش این بنیاد ها و مراکز فرهنگی دینی، بر رشد و تعالی جامعه تاثیر دارد و بستر جامعه را برای آماده شدن ظهور آن حضرت مهیا خواهد کرد.

حجت الاسلام حدائق ادامه داد: در حال حاضر این بنیاد در ۱۵ شهرستان استان فارس افتتاح شده است که امیدواریم در جای جای استان گسترش یابد.


حمیدرضا کریمی فرد فرماندار شهرستان گراش نیز در حاشیه افتتاحیه این مرکز فرهنگی اظهار داشت: با توجه به روحیات مردم ولایت مدار شهرستان گراش، ضرورت داشت این بنیاد که از ضروریات زمان فعلی ماست، در این شهرستان بنا نهاده شود.

وی افزود: امیدواریم در بحث آموزش و پژوهش انشاالله همه‌ی مردم بخصوص جوانان این شهرستان بتوانند از خدماتی که این بنیاد ارائه میکند، استفاده کنند.

عبدالله شیرزادی مسئول بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) شهرستان گراش در خصوص فعالیت های این بنیاد اظهار داشت: این بنیاد برای شناختن و شناساندن حضرت مهدی موعود (عج) و معرفی نایبان خاص و عام ایشان از طریق تبلیغ، توزیع کتاب، مقاله، لوح های فشرده و نرم افزار های رایانه‌ای و بهره‌وری از سایر زمینه‌های فرهنگی و هنری در زمینه معرفی آن حضرت اقدام خواهد کرد.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در سال ۱۳۷۹ ، توسط حجت الاسلام قرائتی در کشور تاسیس شد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۲:۰۵ ب.ظ

دیدگاه