دهقانی:خدارا شاکرم که هیچگاه با صدای بلند با کسی صحبت نکردم

IMG_7543 (Copy)هادی دهقانی پس از یکسال و پنج روز خدمت در شهرستان گراش در سمت معاون فرماندار، تودیع شد.

به گزارش رویدادشهر هادی دهقانی معاون سابق فرماندار گراش در مراسم تودیع خود اظهار داشت: خدا را شاکرم  در مدتی که در خدمت مردم شریف شهرستان گراش بودم، بدون واسطه با مردم صحبت کردم. 

دهقانی گفت: خدارا شاکرم که هیچگاه با صدای بلند با کسی صحبت نکردم. درب اتاق بنده همیشه به روی مردم باز بود و نیازی به وقت قبلی نداشت.

وی افزود: خدارا شاکرم که در این مدت توانستم با جوانان شهرستان ارتباط خوبی داشته باشم؛ از ابتدا که به شهرستان وارد شدم، در سایت اچم نت عضو شدم و به عنوان یک کاربر معمولی فعالیت کردم. و در آخرین روز حضور در گراش که خودم را معرفی کردم، خیلی ابراز لطف شنیدم از همه ی دوستانی که انجا بودند. در یکی از گزینه هایی که اچم نت دارد، نوشته اچمی هستید؟ بنده از همان ابتدا نوشتم چند روزی مهمانم، انشاالله که توانسته باشم مهمان خوبی باشم؛ ولی انصافا مردم گراش مهمان نوازان خوبی بودند.

دهقانی به مراسم معارفه خود اشاره کرد و اظهار داشت: بنده کارم را در دوشنبه ای با زیارت عاشورا شروع کردم و در یک چنین روزی یکسال پیش کارم شروع شد و امروز هم کارم را با زیارت عاشورا به اتمام میرسانم. در جلسه معارفه گفتم خدایا چنان کن سرانجام کار، که تو خشنود باشی و ما سرفراز و امروز کارم را با بیتی از حافظ شیرازی به پایان میبرم که فرمود: اوقات خوش آن بود که بادوست به سر شد….باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود. 

و اما….

– صادقی مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری فارس در این مراسم گفت: فرماندار از رفتن آقای دهقانی ناراضی بود. 

– کرمی معاون جدید فرماندار نیز گفت: از حسن اعتماد جناب استاندار، معاونت محترم سیاسی امنیتی استانداری، مدیرکل محترم سیاسی انخابات جناب آقای صادقی، فرماندار محترم و نماینده محترم مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر جعفرپور در ایجاد زمینه خدمت برای این بنده کوچک در  منطقه خودم تشکر میکنم.

– لوح تقدیری از سوی کارکنان فرمانداری با امضای تمامی کارکنان به آقای دهقانی اهدا شد.

– همچنین لوح تقدیر و هدایایی از سوی برخی نهاد ها و ادارات شهرستان گراش به آقای دهقانی تقدیم شد.

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۰ ب.ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  حیف بود……..
  الحق و النصاف تو این مدت تونسته بودن رضایت حداکثری مردم رو جذب کنن، خصوصا ارتباطشون با جوونا خیلی خوب بود…
  آقای دهقانی هرکجا هستی انشالا موفق و پیروز باشی…

 2. 0

  خدا به خیر کنه!!!!!
  این جدیده هنوز نیومده از جعفر پور تشکر کرد؟ مگر جعفرپور یا نماینده ی جعفر پور در جلسه حضور داشت؟
  فکر کنم اینجاست که باید قدر آقای دهقانی رو بدونیم

 3. 0

  مهم نیست که این جدیده کیه و از کی تشکر میکنه و پشت صحنه چه خبره.مهم اینه که پشت گراشی خودمون خالی نکردیم!!!!!!!گراش رو بیخیال مهم نیست!!!!!!!

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه