گراش سبزتر از همیشه به انتظار بهار و مهمانانش نشسته است

گراشگراش سبزتر از همیشه به استقبال بهار و مسافران نوروزی می رود.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری گراش، پس از یک سال تلاش بی وقفه ی نیروهای فضای سبز و واحد عمران شهرداری، گراش دارای ۱۷ هکتار فضای سبز است که با توجه به کمبود آب و گرمای هوا در تابستان و سرمای شدید در زمستان به خوبی از این فضای سبز و پارک ها محافظت شده و شهرمان سبز تر از همیشه در محیطی شاد و دل انگیز به انتظار بهار و مسافرانش نشسته است.

پارک شهر، بوستان یاران، پارک نارنج، پارک ابوریحان از جمله پارک های آماده به سرویس دهی به شهروندان و مسافران نوروزی در سطح شهر هستند که امید است در سال آینده پارک آهو و پارک لاله نیز به فضای سبز شهر اضافه گردند.

پارک شهر و بوستان یاران واقع در بلوار رسالت (بلوار ورودی از سمت اوز) ، پارک نارنج در بلوار شهید منفرد جنب دبیرستان کامروا و بوستان ابوریحان نیز در ابتدای بلوار شهید منفرد واقع شده اند.

با از سر گیری روند احداث پارک آهو در خیابان آبیاری و ادامه ی عملیات اجرایی پارک لاله این دو پارک نیز به فضای سبز شهر اضافه خواهد شد.

پارک محله ای مصلی نیز سرانجام به بهره برداری رسید و اهالی محله ی مصلی می توانند لحظاتی خوش را در این پارک محله ای سپری کنند. فضای سبز، وسایل بازی ، مبلمان شهری و نورپردازی از جمله امکانات در نظر گرفته شده برای این پارک است.

نوشته شده توسط mehman در سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۷:۳۸ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  سلام
  وقتی گراش سر سبز باشه ولی برای مهمانان نوروزی هیچ برنامه ای تدارک دیده نشده باشد میشه گفت ،هیچ کاری صورت نگرفته!!!
  آخه ما که داریم هزینه میکنیم چرا نباید یه برنامه مناسب برای اسکان مهمانان در فضای سبزها نسبت به بقیه شهرها داشته باشیم،چرا هر ساله گرچه مهمانان از فضای سبز استفاده میکنند ولی هیچ برنامه ای برای آنها نداریم.
  اگه میشه و امکانش هست این قضیه رو پیگیری کنید تا مهمانان با خاطره ای خوش شهرمان را ترک کنند.
  باتشکر

 2. 0

  ﺑﺎ ﺗﻘﺪﻳﺮ و ﺗﺸﻜﺮ ﺍﺯ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﻣﺤﺘﺮﻡ و ﺗﻤﺎﻡ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ و ﻛﺎﺭﻛﺮﺍﻥ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﻱ ﻛﻪ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯ وﺗﻠﺎﺵ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺤﻴﻂﻲ ﺩﻝ ﻧﺸﻴﻦ ﺑﺮﺍﻱ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ و ﻣﻬﻤﺎﻧﺎﻥ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﻛﺮﺩﻧﻨﺪ ﻓﺮﺍﺭﺳﻴﺪﻥ ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﺭﻭ ﺗﺒﺮﻳﻚ ﻣﻴﻜﻢ ( ﺗﻮﻛﻠﻲ ﺩﺑﻲ)

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه