گراش آماده استقبال از مهمانان نوروزی

با اعلام آمادگی نهادها و ارگان های شهرستان، گراش آماده استقبال از مهمانان نورزی است.

به گزارش رویدادشهر حمیدرضا کریمی فرد فرماندار شهرستان گراش در این خصوص در گفتگو با خبرنگار رویدادشهر اظهار داشت: در شهرستان گراش نیز مانند دیگر شهرستان ها ستاد تسهیلات نوروزی راه اندازی و جلساتی در این زمینه برگزار شده است.

کریمی فرد در ادامه گفت: شرح وظایف ارگان ها و ادارات مربوطه مشخص و تاکیدات خاصی به نیرو های امدادی، اورژانس، هلال احمر، بیمارستان و آتش نشانی شده است و نیروهای انتظامی  وظیفه برقراری نظم  و امنیت را به صورت ویژه در ایام نوروز پیگیری خواهند کرد.

فرماندار شهرستان گراش افزود: چند واحد آموزشی هم مجهز به امکانات رفاهی و بهداشتی به منظور پذیرایی از مهمانان نوروزی پیش بینی شده و به طور قطع ایستگاه هایی برای راهنمایی مهمانان در ورودی و خروجی شهر راه اندازی خواهد شد و بروشور هایی برای معرفی اماکن دیدنی و تاریخی ونقاط تفریحی شهرستان در اختیار کسانی که قصد سفر به شهرستان گراش را دارد قرار می گیرد.

حسین قائدی شهردار گراش نیز در گفتگو با خبرنگار رویدادشهر گفت: شهرداری گراش همچون گذشته در جهت خدمت رسانی بهتر به مسافران نوروزی مواردی را از قبیل  آماده سازی پارک های سطح شهر و به سازی آن ها برای استفاده بهتر مسافرین در نظر گرفته است.

شهردار گراش افزود: شهرداری در راستای همکاری با ستاد تسهیلات نوروزی که با هماهنگی  و همکاری فرمانداری شهرستان تشکیل شده است، اقدام به آماده سازی قسمتی از پارک ها و همکاری و هماهنگی  با اداره آمورزش و پرورش شهرستان جهت اسکان مسافرین در سطح پارک ها و مدارس و دیگر قسمت هایی که قابلیت اسکان را دارند اقدام می کنند که در این زمینه هم آماده استقبال از مسافرین در هر حجم و اندازه ای که باشد را داریم.

1

2

3

6

5

4

7

8

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱:۰۵ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    خوب است برای سال بعد مکانهای دیدنی توابع هم معرفی شودو ارگانها باهم هماهنگ باشد و دوباره کاری نشود

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه