وقتی شهرستان گراش زیر نظر اِوَز می‌رود!

1363517790665041_origرویدادشهر: نوروز فصل سفر و گشت و گذار است. عده‌ای از محل کار و تحصیل به شهر خود بر می‌گردند تا در جمع خانواده پای سفره‌ی هفت‌سین بنشینند و عده‌ای هم تعطیلات نوروز را غنیمت می‌شمارند و به سفر می‌روند.

هرچند سفر با خودروی شخصی راحت‌تر به نظر می‌رسد، با این حال اتوبوس از وسیله‌هایی که مشتریان زیادی دارد و گیرآوردن بلیط اتوبوس در نوروز کار سختی است.

این مشکل با خرید اینترنتی بلیط‌های اتوبوس رفع شده است. سایت پایانه از جمله سایت‌هایی که به سادگی می‌توان در آن بلیط مسیرهای مختلف را از چند هفته قبل خریداری کرد.

کار کردن با این سایت سخت نیست. با انتخاب استان و شهر مبدا و مقصد و تاریخ حرکت می‌توانید از شرکت‌های مسافربری آن شهرها اطلاع یافته و اتوبوس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اسم شهر گراش در لیست شهرهای مبدا در استان فارس وجد دارد. اما اگر بخواهید گراش را به عنوان مقصد حرکت خود انتخاب کنید، متوجه خواهید شد، گراش دراین  لیست وجود ندارد. جایی که شهرهایی هم‌چون اوز، اشکنان و بلغان در این لیست حضور دارند.

نکته زمانی جالب‌تر می‌شود که شما اوز را انتخاب می‌کنید. با انتخاب اوز به عنوان مقصد سفر خود، در زیرمجموعه‌ی این بخش، اسم «شهرستان گراش» نیز به چشم می‌خورد!

Gerash & Evaz

مسافران گراشی  انتقادهای مختلفی را به مسوولین ترمینال گراش ـ که مدعی‌اند اولین ترمینال در بین شهرستان‌های لار، خنج و گراش هستند ـ‌ وارد می‌کنند؛ از کیفیت نامناسب اتوبوس‌های این ترمینال تا عدم ارائه دستگاه کارت‌خوان در این ترمینال، که کار را برای خرید بلیط سخت کرده است.

امیدواریم در سال ۹۲ با رفع مشکلات موجود و ارائه امکانات مناسب به مسافران توسط مسوولین پایانه مسافربری شاهد گراش و دفتر مسافربری میهن‌دوست گراش، شاهد حضور نام شهرستان گراش در جایگاه شایسته خود باشیم.

نوشته شده توسط رویداد شهر در یکشنبه, ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۱:۰۲ ب.ظ

۴ نظر

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  میدونی قضیه چیه
  نه خم خورم نه کس دهم
  این شیوه راه مسئول ترمینال گراش هستش
  هر چی میخواهی هم ازش انتقاد کنین
  گوش شنوا کو

 2. 0

  سلام
  من فکر میکنم برای تصحیح این صفحه از سایت پایانه بهتر است تمام بازدیدکنندهای گراشی ( و مخصوصا مسئولین امر البته با پیگیری های مکرر و نامه ) وارد سایت پایانه شوند و در صفحه ( تماس با ما سایت پایانه ) پیغام خود را برای درج نام شهرستان گراش در این صفحه را درخواست نمایند .

 3. 0

  شاید مشکل از خدمون باشه ( البته باید پیگیری بشه ) تو سایت پایانه اگه دقت کرده باشین اینجوری نوشته : ( این سامانه فقط میتواند خدمات فروش بلیط را برای شرکتهای مسافربری عضو شبکه سپند که به اینترنت متصل هستند ارائه نماید. )
  حالا اگه شرکت میهن دوست گراش این امکان رو فراهم نکرده باشه چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. 0

   حرف حساب!!!

  2. 0

   حالا ببینم کسی هست که این موضوع کوچک را پیگیری بکنه !!!

 4. 0

  سلام این که چیز جدید وعجیبی نیس !!!!!

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه