در همایشی از خیرین مدرسه‌ساز گراش تجلیل شد

IMG_9321 (Copy)باحضور دست نیان مدیر کل نوسازی مدارس فارس، همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز در گراش برگزار شد.

به گزارش رویدادشهر، پنجمین همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز شهرستان گراش، با حضور مدیر کل نوسازی مدارس فارس، خیرین و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان گراش در گفتگو با خبرنگار رویدادشهر در گراش اظهار داشت: امروز شهرستان گراش میزبان و مجری و برگزار کننده پنجمین دوره گرامیداشت مجمع خیرین شهرستان گراش است.

مهروری افزود: ما هرساله به منظور تشویق و ترغیب خیرین مدرسه ساز شهرستان گراش این همایش را برگزار میکنیم و به این خیرین افتخار میکنیم چراکه بالغ بر ۹۰ درصد مدارسی که در گراش وجود دارد، توسط خیرین بنا نهاده شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر در گراش بیش از ۹ پروژه شهرستانی در حال ساخت است که ۳ واحد آن دولت ساز و ۶ واحد خیر ساز است.

مدیر کل نوسازی مدارس فارس نیز در گفتگو با خبرنگار رویدادشهر اظهار داشت: در راستای تکریم و ترغیب خیرین مدرسه ساز در سطح استان، ما جشنواره های متعددی را هرسال برگزار می کنیم که امسال هم در همین راستا جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان گراش داشتیم.

دست نیان اظهار داشت: ما در این جشنواره ها علاوه بر اینکه تکریم می کنیم از خیرینی که ورود پیدا کردند در امر مدرسه سازی، نیاز های آن شهرستان و آن منطقه را در حضور این خیرین مطرح میکنیم تا این خیرین با اطلاع کامل در امر مدرسه سازی ورود پیدا کنند.

مدیرکل نوسازی مدارس فارس از برگزاری همایش استانی تجلیل از خیرین در اردیبهشت ماه خبر داد و افزود: علاوه بر جشنواره های شهرستانی، هرسال یک جشنواره در مرکز استان داریم که امسال نیز پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان فارس پنجشنبه پنجم اردیبهشت ماه در شیراز برگزار می شود.

دست نیان بیان داشت: خوشبختانه حضور مردم فارس در عرصه مدرسه سازی رو به رشد است  بگونه ای که اولین سالی که جشنواره تجلیل از خیرین در استان برگزار شد، حدود ۱۵ میلیارد ریال کمک های مردمی وجود داشت که این رقم هرساله اضاف شد بگونه ای که در سال ۱۳۹۱ به رقم ۳۸۵ میلیارد ریال افزایش پیدا کرد.

وی ادامه داد: این نشان از این دارد که مردم حضورشان در عرصه مدرسه سازی رو به افزایش است و مردم نیاز های آموزش و پرورش را درک کرده اند.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۶ ق.ظ

۰ نظر

نظر -49 - 0 از 0اولین« قبل بعد  » آخرین 
نظر -49 - 0 از 0اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه