گراش بالاترین آمار جذب اشتغال در استان را به خود اختصاص داد

مدیر کل کمیته امداد استان فارس گفت: شهرستان گراش در سال ۹۱، بیشترین آمار جذب اشتغال در استان فارس را به خود اختصاص داد.

به گزارش رویدادشهر، علی الهیاری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس در سفر یک‌روزه‌ی خود به شهرستان گراش در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان اظهار داشت: امسال یکی از ماموریت هایی که به مجموعه کمیته امداد اضاف شده است، پیگیری و دنبال کردن بحث اشتغال و سرمایه‌گذاری در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر است که کمیته ی استانی آن در سطح استان تشکیل شد و امروز نیز اولین جلسه کمیته هماهنگی شهرستانی در گراش تشکیل شد.

IMG_3163

وی افزود: به دنبال این هستیم که در اشتغال پایدار روستاها بر اساس تجارب مجموعه کمیته امداد و زیر ساخت‌های فراهم شده توسط این مجموعه بتوانیم بیشترین خدمات را به روستاییان ارائه کنیم.

مدیر کل کمیته امداد استان فارس اظهار داشت: شهرستان گراش در سال های اخیر در بحث اشتغال جزء شهرستان های موفق به شمار می آید که در سال ۹۱ بیشترین آمار جذب اشتغال را در این شهرستان داشتیم.

وی ادامه داد: با تعاملی که مجموعه شورای اشتغال شهرستان با کمیته امداد گراش داشتند، موفق شدیم نزدیک به ۲۳ میلیارد ریال منابع اشتغال را جذب کنیم.

الهیاری تاکید کرد: در سال ۹۲ نیز بر اساس زیرساخت هایی که در شهرستان گراش وجود دارد سعی خواهیم کرد که منابع خوبی را به این شهرستان اختصاص دهیم.

جلسه کارگروه اشتغال با حضور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان گراش برگزار شد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در چهارشنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ

دیدگاه