همه‌ی آن‌هایی که برای شورا اسم نوشتند / آمار نهایی: ۳۵نفر

Shora Shahrرویدادشهر: ثبت‌نام داوطلبین برای چهارمین دوره‌ی انتخابات شورای شهر به پایان رسید و طی یک هفته ۳۵ نفر با مراجعه به فرمانداری گراش، نام‌نویسی کردند.

حبیب‌اله مهرابی را باید شاخص‌ترین چهره‌‌ی ثبت‌نام کننده در روز آخر بدانیم. وی در آخرین ساعات نام‌نویسی به فرمانداری رفت و حضور خود در انتخابات را قطعی کرد.

حمیدرضا عظیمی، جواد جعفرزاده، یعقوب صادقی، ابراهیم نظری، احمد عظیمی، مهدی دژاباد، مهدی مهرابی، عبدالرضا هرمزی، محمد کریمیان، مجتبی پورشمسی و مرتضی وقارفرد نیز کسانی هستند که در روز آخر پا به عرصه‌ی رقابت‌های انتخاباتی گذاشتند.

نام احمد حاجی‌زادگان نیز به عنوان یکی از داوطلبان شورا مطرح شده بود؛ اما وی در گفت‌و‌گو با خبرنگار رویدادشهر گفت: «باتوجه به این‌که در دوره‌ی اول نیز در شورا حضور داشتم این‌بار از ثبت‌نام منصرف شده و این فرصت را در اختیار جوانان قرار می‌دهم.»

 اسامی داوطلبین چهارمین دوره‌ی انتخابات شورای اسلامی شهر گراش، به ترتیب حروف الفبا، در ادامه آمده است: (مشخصات و عکس داوطلبین کامل خواهد شد)

 

13911029-161 (2)– امان‌اله امانی

امان‌اله امانی را بیشتر با عنوان فرمانده سپاه گراش می‌شناسند. او متولد ۱۳۴۱ است وپس از ۳۰ سال خدمت در سپاه لار و فرماندهی سپاه گراش، با درجه‌ی سرهنگی بازنشست شده است.

امانی علت حضورش در انتخابات را «درخواست بچه‌های ارزشی و پیرو نظام برای استفاده از تجربیات‌اش» می‌داند.

وی جانباز ۳۲ درصد جنگ تحمیلی است. مدرک فوق دیپلم‌‌‌اش را از دانشگاه امام حسن(ع) گرفته است و لیسانس افتخاری جانبازی دارد.

امانی می‌گوید به‌صورت مستقل وارد انتخابات شده است و ائتلاف وی با فرد یا گروهی فعلا نامشخص است.

 

– اصغر باقرزاده

 

– مجتبی پورشمسی

مجتبی پورشمسی فرزند مرتضی متولد ۱۳۶۵، فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی شیراز است.
ایجاد سایت تولید و بسته‌بندی کودهای بیولوژیک (compost & vermi compost) برای اولین بار در شهرستان گراش از محوری‌ترین کارهای وی به‌شمار می‌رود. او هم‌چنین به عنوان کارشناس فنی شرکت سایپا مشغول به‌کار می‌باشد.
پورشمسی مهمترین هدف خود را «توسعه زیرساخت‌های شهرستان» ذکر می‌کند. وی در حال حاضر نیز در جهت «پروژه کارآفرینانه مدیریت پسماند شهری» با مسئولین ذیربط در حال رایزنی است.
او «وجود جوانان متخصص و متعهد در کنار افراد با تجربه، لازمه‌ی پیشرفت شهرستان نوپای گراش» می‌داند.

 

– جواد جعفرزاده

جواد جعفرزاده فرزند محمد متولد ۴۹ و دارای مدرک الهیات و معارف اسلامی از مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان است. او آموزش و پرورشی و سابقه‌ی ۲۰ سال تدریس در مدارس گراش دارد.

جعفرزاده می‌گوید: به صورت مستقل و به دعوت جمعی از دوستان فرهنگی شهر وارد انتخابات شده‌ام و درصدد ائتلاف با کسانی هستم که تجربه‌ی کار سیاسی و اجرایی دارند. او هدف از حضور در انتخابات شورای شهر خدمت به شهر می‌داند و شعارش را «اتحاد و هم‌دلی برای پیشرفت همه‌جانبه شهر» انتخاب کرده است.

 

– حیدر جنگجو

حیدر جنگجو متولد ۵۷ است و لیسانس حسابداری خود را از دانشگاه آزاد گراش اخذ کرده‌است. وی هم‌اکنون مسئولیت انبارداری و تغذیه دانشکده پیرایزشکی و هم‌چنین مسئول دبیرخانه دانشکده علوم‌پزشکی را بر عهده دارد.

او در دوره سوم هم ثبت‌نام کرده‌است، اما با به حدنصاب رسیدن نامزدها کنار کشیده‌است. وی هدف خود را «خدمت به شهر می‌داند» و می‌گوید در صورتی‌که نیروهای بهتری ثبت‌نام کنند، کنار می‌کشد.

او خود را وابسته به جایی نمی‌داند و احتمال ائتلاف را هم رد نمی‌کند.

 

IMG_0497-001– علی‌اصغر حسنی

علی‌اصغر حسنی در روزهای اولیه‌ی ثبت‌نام، به فرمانداری گراش رفت تا وارد جریان انتخابات شورای شهر گراش شود.

وی که در دور قبل نماینده‌ی مردم لار، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی بود، حالا با ورود به انتخابات شورای شهر، خود را در معرض آرای افراد قرار داده است.

حسنی متولد ۱۳۴۴ است و پرکارترین فرد شرکت‌کننده در انتخابات به‌شمار می‌رود.

ریاست و مدیریت بیمارستان گراش از سال ۶۸ تا ۷۱، ریاست افتخاری هلال احمر گراش هم‌زمان با مدریریت بیمارستان از ۷۱ تا ۷۵ و ریاست جمعیت هلال احمر گراش از سال ۷۵ تا ۸۶ را در کارنامه دارد.

اما مهمترین مسوولیت وی را باید نمایندگی مردم لار، خنج و گراش در هشتمین مجلس شورای اسلامی دانست.

حسنی نقش موثری در ارتقای گراش به شهرستان ایفا کرده است و می‌گوید «قبل از نمایندگی مجوز هلال احمر و ثبت احوال و اداره دارایی و کمیته امداد» را گرفته و «در بخش‌شدن گراش و ارتقای آموزش و پرورش» هم نقش داشته است. او می‌گوید پس از ارتقای گراش هم در ارتقا و استقرار ۳۵ اداره‌ی گراش نقش داشته است.

بعد از اتمام دوره‌ی نمایندگی، پیشنهاد مدیر عاملی هلال احمر کرج و تجهیزات پزشکی کشور را رد کرده است.

وی هم‌اکنون علاوه بر عنوان مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه خلیج فارس و مسیولیت پیگیری شهر سلامت شیراز را نیز به عهده‌ دارد.

حسنی می‌گوید برای بهبود وضعیت اختلافات داخلی گراش احساس مسوولیت کرده است و ر هر جایگاهی باشد به دنبال حل مشکلات مردم است.

وی حضور خود در انتخابات را مستقل می‌داند و می‌گوید «به هیچ هیچ باند و گروه و مسجدی وابسته نیست.» حسنی نیازی به ائتلاف هم احساس نمی‌کند.

 

– محمدجواد حسن‌زاده

محمدجواد حسن‌زاده نیز از قشر مهندسین گراش است که پا به عرصه انتخابات گذاشته است. او متولد ۱۳۵۹ است و کارشناسی مهندسی عمران خود را از دانشگاه آزاد لار گرفته است.

حسن‌زاده هدف حضور خود در انتخابات را «طبق معمول خدمت به شهر» می‌داند تا در حد توان به شهر خدمت کند.

وی از سال ۱۳۸۵ عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان است و این روزها نظارت بر طرح مسکن مهر و طرح کوثر را برعهده دارد.

وی هرچند احتمال ائتلاف خود با دیگر افراد را نامشخص می‌داند، اما از احتمال ائتلاف با علی‌رضا خواجه‌زاده خبر می‌دهد. چیزی که خواجه‌زاده از آن اظهار بی‌اطلاعی می‌کند.

 

– فاطمه‌نساء خواجه

فاطمه‌نساء خواجه فرزند جعفر و متاهل است. وی دارای مدرک کارشناسی حسابداری است که مدرک خود را اسفند از دانشگاه آزاد اسلامی گراش اخذ کرده است.
وی در زمان مدیریت خواست‌خدایی بر فرمانداری گراش، به‌عنوان مسئول دفتر فرماندار از سال ۸۹ تا ۹۱ مشغول به فعالیت بوده است.
خواجه می‌گوید »در این چند سالی که مسئول دفتر فرماندار بودم، بواسطه این شغل به وضوح تمام مشکلات شهر را لمس کرده‌ام. امیدوارم با پشتوانه مردم تا جای که بتوانم، در حل مشکلات مردم کارگشا باشم.»
وی پیش از این نیز بعنوان مربی هنر در مدارس گراش تدریس می‌کرده است.

 

– علی‌رضا خواجه‌زاده

علی‌رضا خواجه‌زاده فرزند حاج زینل خواجه‌زاده است. او هم از خانواده‌ی مهندسین شهر به حساب می‌آید و ۱۲ سال عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان است.

وی می‌گوید« بالاخره شورای شهرمان است و در خود این توانایی را می‌بینیم. از شرح وظایف شورا اطلاع داریم و تلاش می‌کنیم توانایی‌مان را بروز دهیم.»

خواجه‌زاده می‌گوید اگر افراد موثر و شاخصی وارد عرصه انتخابات شوند ممکن است کنار بکشد. او درباره‌ی احتمال ائتلاف با حسن‌زاده هم اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید: «هرچند با مشورت همدیگر وارد انتخابات شده‌ایم و هدف و فکر مشترکی داریم، اما مستقل و مردمی هستم» وی احتمال ائتلاف با دیگر افراد را منتفی ندانست.

 

Abbas Khastar– عباس خواستار

عباس خواستار متولد ۱۳۶۲ است و لیسانس تربیت بدنی خود را از دانشگاه پیام نور لامرد گرفته است.

وی معنقد است «وقت‌ آن است تا آن‌هایی که سنی ازشان گذشته و نسل سنتی شهر به شمار می روند به کنار بروند و میدان برای حضور جوان‌ترها فراهم شود.»

خواستار خود را دارای توانایی می‌داند و می‌گوید «چون جوان هستم می‌توانم برای شهر کار کنم.» وی معتقد است «نیاز است به فارغ التحصیلانی که وارد جامعه می شوند و کار ندارند، بها داده شود.»

وی در زمان دانشجویی، در روابط عمومی دانشگاه و بخش فرهنگی ـ پژوهشی فعال بوده و دو سال را نیز به عنوان کارشناس تربیت‌بدنی دانشگاه پیام‌نور لامرد فعالیت کرده است. وی مدتی را نیز ریاست هیات پینگ پنگ را بر عهده داشته است.

وی نیز به صورت مستقل وارد انتخابات شده است.

 

– مریم خیلتاش

مریم خیلتاش فرزند اسماعیل متولد ۱۳۵۸ و متاهل است. وی مدرک فوق لیسانس مدیرت برنامه‌ریزی‌اش را سال ۱۳۸۹ از دانشگاه پیام نور تهران اخذ کرده است.
وی سه ترم است که در دانشگاه پیام نور اوز مشغول به تدریس برای دانشجویان رشته روانشناسی و علوم تربیتی است؛ که درس آمار، روش تحقیق در مدیریت و پروژه را تدریس می کند.
او شعار خود را اینگونه تعریف می کند: «مشکلات در همه جای دنیا وجود دارد، با توجه به رشته تحصیلی ام امیدوارم بتوانم در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و تربیتی برای جوانان به ویژه خانم‌ها فعالیت‌های موثری داشته باشم.»

 

– مهدی دژاباد

 

MohammadAli Shahmohammadi– محمدعلی شامحمدی

محمدعلی شامحمدی فرزند حاجی شامحمدی متولد آبان ۱۳۵۷ می باشد. وی مدرک کارشناس هنرهای نمایشی گرایش ادبیات نمایشی را سال ۱۳۸۹ از دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر اخذ کرده است. همچنین یک ترم هم در تهران مشغول فراگیری این رشته بوده است.
محمد علی شامحمدی در حال حاضر مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری هفت برکه را برعهده دارد. وی علاوه بر این به مدت دوسال مدیر کانون روایت آفتاب که خود او تاسیس کرده نیز برعهده دارد.
وی پیش از این نیز نمایندگی روزنامه های صدف، صحبت نو و حمایت را برعهده داشته است
محمدعلی شامحمدی میگوید: براساس پیشنهاد هیئت امنا مسجد صاحب الزمان(عج) پای به این عرصه گذاشتم. وی از احتمال ائتلاف با آقایان ابرهیم شیروان، سعیدوقارفرد و اصغر باقرزاده خبر داد.
شامحمدی میگوید فعلا اعضای ستاد انتخاباتی ام را انتخاب نکرده ام اما شعار انتخاباتی من «شاخص بودن» است. وی در پایان گفت: حامی جوانان و فرهنگ و هنر شهر هستم.

 

– مهروش شیبانی عمله

مهروش شیبانی فرزند محمدرضا متولد سال ۱۳۳۸ یکی از باسابقه‌ترین کارمندان اداره آموزش و پرورش گراش است.
وی دارای مدرک لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی است که در دوره اول انتخابات شورای اسلامی به عنوان عضوی از این شورا انتخاب شد.
وی یک سال پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، از سال ۷۳ تا ۹۱ فرماندهی واحد مقاومت بسیج دانش‌آموزی مدارس گراش را به عهده گرفت. همچنین از سال ۵۹ خدمت در آموزش و پرورش را شروع کرد ومسئولیت خود را در سال ۹۱ با سمت مدیر دبیرستان دخترانه کوثر گراش به پایان رساند.
شیبانی در حال حاضر از بهمن ۹۱ به عنوان معاونت آموزشی دانشکده علوم و معارف قرآنی گراش فعالیت می کند.

 

– ابراهیم شیروان

 

sadeqi– یعقوب صادقی

 

 

 

 

 

samimi– مهدی صمیمی

مهدی صمیمی متولد ۱۳۶۳ و دارای مدرک فوق لیسانس رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه تهران است.
صمیمی می گوید دکترای رشته برنامه ریزی شهری در دانشگاه تهران هم قبول شده اما به دلایلی ادامه نداده است.
صمیمی به گفته‌ی خودش در زمان بخشداری و اوایل افتتاح فرمانداری با این نهاد همکاری داشته و برای ارگان فرمانداری نام ناشناخته‌ای نیست.
او در حال حاضر به عنوان مشاور شهردار فعالیت می‌کند، عضو فعال بسیج است و در چند پایگاه مقاومت فعالیت می‌کند. صمیمی در طول مدتی که در تهران مشغول تحصیل بوده است، بعنوان مشاور شهردار منطقه ۱۲ تهران فعالیت داشته است.
صمیمی در زمان دانش‌آموزی و دوره ریاست جمهوری خاتمی مسئول گروه گفتگوی جوان تشکل دانش آموزان در گراش بوده است.
صمیمی می گوید: فعلا قصد ائتلاف ندارم و بستگی به حضور دیگر نامزدها در این انتخابات دارد. اما از سوی هئیت امنا مسجد صاحب‌الزمان(عج) پس از حضور پیشنهاد حمایت ارائه شده است.

وی در حال حاضر استاد دانشگاه پیام نور اوز است و دروس جهانگردی، علوم اجتماعی، تاریخ، جغرافیا و آب و هواشناسی را تدریس می کند.
شعار انتخاباتی صمیمی «تفکری نو در پیشبرد اهداف شهری» است.

 

– احمد عظیمی

 

– حمیدرضا عظیمی

حمیدرضا عظیمی فرزند مرحوم عبدالحسین متولد ۱۳۵۶ و دارای مدرک مهندسی تاسیسات حرارتی و برودتی از دانشگاه آزاد واحد بندرلنگه می‌باشد. او اکنون معاون هنرستان فنی امام حسین علیه‌السلام است.

عظیمی می‌گوید: به پیشنهاد دوستان نظام مهندسی و مهندس هنرور (رییس نظام مهندسی گراش) ثبت‌نام کرده‌ام. تاکنون ائتلاف نکرده‌ام و منتظر نتایج قطعی ثبت‌نامی‌ها هستم. برای خدمت و گرم شدن تنور انتخابات آمده‌ام. در آینده با دوستان مشورت خواهم کرد و اگر لازم باشد کناره‌گیری می‌کنم چون ما به دنبال بهترین‌ها هستیم.

 

101– حسین‌علی فقیهی

حسین فقیهی با نشریه عصر گراش، شرکت تارمین و شرکت گُلُت شناخته شده است. وی متولد ۱۳۵۳ و دانشجوی ارشد روانشناسی دانشگاه بین‌المللی کیش است.

وی خود را جزو اولین نفرات مجمع‌القرآن می‌داند و به آن افتخار می‌کند. عضویت در هیات امنای حسینیه ابوالفضل(ع) و هیات موسس بیت‌النور نیز در کارنامه‌ی وی دیده می‌شود.

وی «احساس تکلیف در حضور» را علت ثبت‌نام خود می‌داند و می‌گوید «چون افراد زیادی هستند که برای انتخابات ثبت‌نام نمی‌کنند، وارد این عرصه شده‌ام.»

حسین فقیهی به صورت مستقل وارد انتخابات شده است، هرچند احتمال ائتلاف را هم رد نمی‌کند. او می‌گوید «اگر افرادی بهتر از من وارد بیایند، کنار می‌کشم.»

 

IMG_7607-Copy– محمد کریمیان

 

 

 

 

 

 

letafat– علی‌اصغر لطافت

علی‌اصغر لطافت متولد ۱۳۴۹ است. او با مدرک دکترای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، یکی دیگر از کاندیداهای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر است.
دکتر لطافت در دوران دانشجویی مسئولیت انجمن اسلامی  و بسیج دانشکده را عهده‌دار بوده است و در حال حاضر با مسئولیت‌های متعددی همچون مسئول مجمع القرآن کتاب الله و عترت شیراز، مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان و مدیرعامل مجمع حمایت از بیماران خاص فعالیت می‌کند.
وی به مدت یک سال و نیم در دانشکده علوم پزشکی و از سال ۸۹ در دانشگاه آزاد اسلامی تدریس می‌کند.
دکتر لطافت می گوید اعضای ستاد انتخاباتی خود را هنوز انتخاب نکرده است. وی در خصوص ائتلاف با دیگر نامزد ها نیز گفت: «هنوز مشخص نیس اما احتمال ائتلاف وجود دارد.»
وی شعار اصلی خود را «خدمت صادقانه به مردم» انتخاب کرده است و می‌گوید «محله گرایی سدی برای پیشرفت است و باتوجه به اینکه پیشنهادهایی از سوی برخی محله‌ها دریافت کرده‌ام، اما با آن مخالفت کردم. زیرا هدف خدمت کردن است و محله‌گرایی درست نیست.«
لطافت معتقد است که در شورای شهر باید از اقشار و صنف های مختلف نظیر دکتر، مهندس، دبیر و … حضور داشته باشند.

 

javascript:;Abootaleb Mehrabi

– ابوطالب مهرابی

 

 

 

 

 

large– حبیب‌اله مهرابی

حبیب‌اله مهرابی متولد ۱۳۴۱ و فرزند تقی، دارای مدرک کارشناسی مدیریت آموزشی از دانشگاه علامه حلی شیراز است و اکنون ۲۹ سال است که در آموزش و پرورش خدمت می‌کند و در طی این‌ سال‌ها به جز یک سال مدیریت مدارس را برعهده داشته که به مدیریت راهنمایی عالیان٬ دبیرستان شهید منفرد و دبیرستان سیدالشهدا می‌توان اشاره کرد.

مهرابی در کارنامه‌ی خود سابقه‌ی عضویت در دوره‌ی اول شورای شهر  و شورای حل اختلاف دارد. هم‌چنین ایشان فرمانده گردان عاشورای گراش و عضو کمیته ۱۰۰ شهرداری بوده است.

حبیب‌اله مهرابی می‌گوید: با کسی ائتلاف نکرده و به صورت مستقل وارد انتخابات شده است و هدف از حضور در انتخابات شورای شهر «دفاع از حق و حقوق مردم و توسعه‌ همه‌جانبه شهر» می‌داند.

ایشان در آخرین ساعات پایانی ثبت‌نام به فرمانداری مراجعه کرد. از زمان آغاز ثبت‌نام انتخابات شورای‌شهر گروه‌های بسیاری از مردم برای دعوت در انتخابات به ایشان مراجعه کردند. مهرابی از زمان شهرستانی گراش و حوادث پس از آن به عنوان صدای مردم شناخته می‌شود.

 

 

 

Mahdi Mehrabi– مهدی مهرابی

مهدی مهرابی متولد ۱۳۶۰ و فرزند حاج مهرعلی است. او هم‌اکنون دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت مالی قشم است.

وی ۸ سال سابقه مدیریت بانک انصار در گراش و دو سال در لار را در کارنامه دارد.
مهرابی هدف خود را «جهت دهی شورا به سمت طرح‌های کلان و استراتژیک و جلوگیری از تضییع حقوق گراش» می‌داند.
وی نیز هرچند هنوز قصد ائتلاف با کسی را ندارد اما احتمال آن‌را در آینده هم رد نمی‌کند.
مهدی مهرابی می‌گوید از طرف معتمدین چند محل به او پیشنهاد حضور داده شده ولی مستقل آمده است.

 

– عبدالحسین مهیایی

عبدالحسین مهیایی با بیشتر با نام محسن می‌شناسند.

او فرزند عباس است و متولد ۱۳۵۹٫ مدرک ارشد خود را از دانشگاه آزاد امیدیه خوزستان گرفته است و کارمند شرکت ملی نفت منطقه عملیاتی پارسیان است.
وی که خود را «نماینده قشر جوان» می‌داند به صورت مستقل وارد شورا شده و هرگونه احتمال ائتلاف را به خاطر تفکر خاص رد می‌کند.

او هدف خود را از ثبت‌نام «احساس مسئولیت و پرشور شدن انتخابات» عنوان می‌کند.

 

Mohammad Naseri– محمد ناصری

محمد ناصری متولد آخرین روزهای زمستان سال ۱۳۴۴ است و هم‌اکنون دانشجوی ارشد رشته‌ی زبان در پردیس دانشگاه شیراز است.

وی حدود ۲۴ سال سابقه‌ی خدمت در آموزش و پرورش دارد که ۱۲ سال آن‌ را با مدیریت و معاونت مدارس گذارنده و ۱۲ سال را نیز به تدریس زبان در مدارس گراش مشغول بوده است.

وی می‌گوید همیشه مستقل بوده است و در حال حاضر ائتلاف با شخص یا گروهی زود است. وی در ادامه می‌گوید شاید در آینده با وحید نام‌آور ائتلافی تشکیل دهند.

 

– وحید نام‌آور

وحید نام آور فرزند قاسم نام آور و متولد ۱۳۶۶ است و جوان ترین فرد حاضر در انتخابات به شمار می‌رود. وی دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس شیمی است که در دانشگاه آزاد اسلامی فیروز آباد در حال تحصیل است.
نام آور کارمند آموزش و پرورش است و در دبیرستان‌های شهرستان قیر شیمی تدریس می‌کند. وی همچنین عضو ستاد نمازجمعه گراش نیز می‌باشد.
او می‌گوید امروز در نماز جمعه با فرماندار صحبت کرده و پیشنهاد داد تا «مشاور جوان فرماندار» شود. نام آور هم‌چنین از همکاری با کانون طه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

وی می‌گوید «به مسائل شهر آشنایی دارد» و تلاش خواهد کرد «محلات به صورت هماهنگ توسعه پیدا کنند».

وحید نام‌آور احتمال اینکه از سوی مسجد خاصی وارد رقابت‌های انتخاباتی شود را کم می‌داند.

 

– ابراهیم نظری

 

– محمدصادق وفایی فرد

محمدصادق وفائی‌فرد بعد از ۱۵ سال فعالیت در اداره‌ی آب و فاصلاب گراش، امروز سمت معاونی این اداره را به عهده دارد.

وی هدف‌اش از ورود به انتخابات را «خدمت‌رسانی با جان و دل برای مردم»، «پر کردن صحنه» و «لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری» می‌داند.

وفائی‌فرد متولد ۱۳۴۹ است و لیسانس مدیریت دولتی خود را از دانشگاه آزاد لار اخذ کرده است.

وی نیز فعلا به‌صورت مستقل وارد انتخابات شده است و می‌گوید ممکن است در آینده با کسی ائتلاف تشکیل دهد.

 

– سعید وقارفرد

 

– مرتضی وقارفرد

 

Hadi Hadipour– هادی هادی‌پور

هادی هادی پور را بیشتر با نام پدرش زائرحمزه می شناسند، پدرش معمار حسینیه اعظم و دانشگاه علوم پزشکی امام جعفر صادق(ع) گراش است.
وی متولد تیرماه سال ۱۳۵۹ است و در سال۸۴ مدرک لیسانس مهندسی عمران خود را از دانشگاه آزاد اسلامی لار اخذ کرده است.
هادی‌پور ۳ سال است که مسئولیت شهرک صنعتی گراش رابه عهده دارد. همچنین عضو نظام مهندسی گراش، ناظر و مجری پروژه های دانشکده های علوم پزشکی، پیرا پزشکی، بیمارستان و همچنین ناظر شهرک های صنعتی گراش، لار، اوز و خنج است.
وی با شعار «کار، کار، کار» به جمع نامزدهای این دوره از انتخابات شورای اسلامی پیوسته است.
هادی هادی پور گفت: «به احتمال زیاد بدون هیچ ائتلافی و مستقل وارد این دوره از انتخابات شوم اما از آنجایی که آقای علی اصغر حسنی از منتخبین اصلی مردم خواهد بود، دوست دارم با ایشان همکاری کنم.»

 

IMG_7975– عبدالرضا هرمزی
عبدالرضا هرمزی را بیشتر در هرمز کامپیوتر دیده‌ایم. او به همراه محمد کریمیان از اعضای شورای سوم هستند که برای شورای چهارم نیز نام نوشته‌اند.
وی متولد سال ۵۶ است و مدرک مهندسی کامپیوتر خود را از دانشگاه شیراز گرفته‌است.

هرمزی هدف خود از ثبت‌نام «موفقیت شورای سوم و تکمیل کارهای ناتمام در دوره چهارم» می‌داند.
او علاوه بر هرمز کامپوتر، مدیر زبانکده هرمز نیز است و سابقه‌ی مدیریت شرکت ستاره سرخ لارستان را هم در کارنامه‌ی خود دارد.

وی هم‌اکنون در شورای شهرستان نیز عضویت دارد و نماینده‌ی شورای شهرستان در استان را نیز می‌باشد.
هرمزی ۱۰ سال است که در دانشکده علوم پزشکی، ۶ سال در حوزه علمیه خواهران و یک سالی نیز می‌شود که در دانشگاه آزاد گراش تدریس می‌کند.
وی احتمال ائتلاف را رد می‌کند و تاکید می‌کند «به صورت مستقل» وارد انتخابات شده‌است.

 

Jafar Yousofi– جعفر یوسفی

جعفر یوسفی فرزند نگهدار و متولد ۱۳۶۵ است. او مسوول بخش اطلاعات و فناوری کمیته امداد امام خمینی(ره) گراش است و در شرکت تعاونی شهر ارتباطات گراشٰ (اچم‌نت) عنوان مدیرعاملی دارد.

یوسفی همچنین این روزها مسوولیت هیات تنیس شهرستان گراش و دبیری شورای مرکزی کاداگ را نیز بر عهده دارد. در کارنامه‌ی وی مسوولیت امور دانشجویی و مدیر داخلی دانشگاه آزاد گراش، کارشناس فناوری اطلاعات فرمانداری و مسوول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات گذشته هم دیده می‌شود.

وی هدف اصلی خود را «حضور جوانان در شورای شهر» عنوان کرده است و درباره حضور خود تاکید می‌کند به صورت مستقل وارد شده است.

 

نوشته شده توسط يعقوب وفائي‌فرد در شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۵ ق.ظ

۶ نظر

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  پس عکساشون کو!!!!!!!!!

  عکس بزنید تا بهتر بشناسیم.

 2. 0

  خدا کنه اونهای که فقط بخاطر شهرستان شدن کراش امدن بمانند نه اونهای که فقط اسمشون هست ولی حاظر نیستن بخاطر بستشون از کراش عمیات کنند

 3. 0

  هرکی راست خودش اومده کاندید شده..تا ما هم بیایم پس

  1. 0

   پس باید راست کی بیان؟ راست شما بیان؟
   شما هم اگه دوس داری بیا مانعی داره؟

 4. 0

  بابت این خبر و تکمیل آن دست‌تان درد نکند.

 5. 0

  جناب آقای حبیب مهرابی ما تورا از زمان مدرسه حسنی قبولت داشتیم متشکریم که اومدی

 6. 0

  جناب آقای مهندس یوسفی امید وارم موفق بشی

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه