اولین اکران “انتهای خیابان هشتم ” با حضور بازیگران و کارگردان در گراش

فیلم سینمایی انتهای خیابان هشتم به کارگردانی علیرضا امینی که به دلایلی در نوروز اکران نشد برای اولین بار در برنامه ای که از طرف جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی ترتیب داد شده در گراش اکران خواهد شد . کمالی دبیر جامعه اسلامی دانشکده در گزارشی به رویداد شهر گفت : با توجه به رایزنی های انجام شده با تهران قرار بر این گردید که برنامه ای از طرف این تشکل اسلامی جهت پخش و نقد فیلم “انتهای خیابان هشتم” به کارگردانی آقای علیرضا امینی برگزار گردد.  این فیلم در صورتی پخش خواهد گردید که اولین اکران آن در ایران خواهد بود.

وی همچنین اظهار داشت که قسمت نقد این برنامه با توجه به بحث های انجام گرفته با حضور کارگردان، تهیه کننده و نیز چند تن از بازیگران برجسته این فیلم و همچنین یک نقد کننده بعد از پخش فیلم صورت خواهد گرفت.احتمال حضور حامد بهداد و صابر ابر نیز در این میان وجود دارد .

قابل به ذکر است برگزاری و نقد یک فیلم در منطقه بی سابقه بوده که با تلاش و همکاری جاد مرکزی(جامعه اسلامی دانشجویان) این امر ان شاءا… محقق خواهد گردید.

نوشته شده توسط مهدی قنبری در یکشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۹:۳۵ ب.ظ

۸ نظر

نظر -49 - 0 از 8اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  انشاالله

 2. 0

  امروزهمچین تبلیغی روتوی خوابگاه شهیددستغیب دیدم اما قراره ابتداتاریخ ۱۰خرداد درتالارسیناوصدراشیراز (دانشگاه علوم پزشکی شیراز)اکران بشه وگویابعدگراش

 3. 0

  انشاا…ماهم یکی ازدستندرکاران این فیلم باشیم انشاا…

 4. 0

  فردا شب در تالار سینا و صدرا شیراز اکران میشه

 5. 0

  رفتن به این مراسم برای عموم ازده ؟؟؟

  1. 0

   آزاد هست و می تونید بلیط تهیه کنید و حضور داشته باشید

 6. 0

  در جواب ان گراشی که می خواست دره تمام ادارات لار را به نشانه اعتراض به جریان انحرافی قفل بزند:شما در حدی نیستید که بخواهید برای مردم لار تصمیم گیری کنید مردم لار از هر کس که دوست دارند و با هم اتفاق نظر دارند حمایت می کنند.و مردم لار کلا از معترضین حمایت می کنند خواه فتنه گر با شند خواه انحرافی.

 7. 0

  از کوزه همان برون تراود که دراوست. خوب گفتی لاری جان.

 8. 0

  من به عنوان یک دانشجو هم از گراشی ها و لاریها تقاضا میکنم که هدفشون فقط سربلندی ایران اسلامی باشه

نظر -49 - 0 از 8اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه