فرمانده سپاه گراش: امروز مهمترین تهدید نظام، تهدید فرهنگی و اقتصادی است

Sargord Meftahرویدادشهر: در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۸ بنا به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به جوانان غیور و انقلابی ایران اسلامی، عده ای از دلسوختگان راستین و پیروان صدیق ولایت فقیه گرد هم جمع شدند و نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را پی ریزی کردند.

حضرت امام خمینی (ره) در دوم اردیبهشت سال ۱۳۵۸ طی فرمانی به شورای انقلاب اسلامی رسماً تأسیس این نهاد مقدس را اعلام کردند و شورای انقلاب با تأسیس شورای فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گام اساسی را در جهت سازماندهی این نهاد برداشت.

سرگرد حمید مفتاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش در گفتگو با خبرنگار رویدادشهر اظهار داشت: به‌حمدالله به برکت خون شهدا و هدایت‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری و پشتیبانی و استواری ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی، سپاه در بعد نظامی به توانمندی‌هایی رسیده که امروز اگر از هر نقطه‌ای از خاورمیانه این کشور عزیز مورد تهدید قرار گیرد، سپاه قادر است در آن نقطه وارد شده و پیروز و سرافراز از میدان خارج شود.
وی افزود: مهمترین تهدیدی که امروز نظام را تهدید می‌کند و با آن مواجه است، تهدید فرهنگی و اقتصادی است که ماموریت مقاله با این تهدید بر عهده سازمان بسیج مستضعفین قرار دارد.

سرگرد مفتاح از تشکیل بیش از ۲۲۰ حلقه‌ی صالحین در پایگاه‌های مقاوت خبر داد و افزود: با سازماندهی نوجوانان و جوانان در این حلقه‌ها، در جهت تقویت باورهای دینی، اعتقادی و رشد و ارتقای اخلاق و بصیرت در نوجوانان و جوانان گام های موثری برداشته شده است.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه گراش بیان داشت: همچنین با تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری سایر برنامه‌های فرهنگی اعم از یادواره شهدا، نشست‌های بصیرتی و روشنگری و سایر برنامه‌هایی که بصورت متفرقه در سطح شهرستان برگزار می‌شود، در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی فعالیت‌های خوبی داشته‌ایم.
مفتاح ادامه داد: همچنین در زمینه اقتصادی با اجرای طرح‌ها و برنامه‌هایی در جهت اصلاح الگوی مصرف و پیشرفت به سوی الگوی اسلامی ایرانی، امید است ان‌شاالله کمکی در جهت رفاه و زندگی بهتر مردم ارائه شود.

وی در پایان اظهار داشت: امیدوارم ملت ایران همچون سال‌های گذشته، با عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضور گسترده در انتخابات خردادماه و همچنین اجرای اقتصاد مقاومتی، شاهد بروز حماسه عظیم سیاسی و اقتصادی در این کشور باشیم.

نوشته شده توسط رویداد شهر در جمعه, ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۵ ق.ظ

دیدگاه