اعضا شورا،سه اصل «خدا، وجدان و قانون» را سرلوحه کار خود قرار دهند

fathiرییس سومین دوره شورای اسلامی شهر گراش در گفتگو با خبرنگار رویدادشهر با ابراز خرسندی از تعداد داوطلبین دور چهارم شورای اسلامی افزود: امیدوارم شورای بعدی شورای به مراتب بهتر از ما باشد و از آنجایی که تعدادشان بیشتر است این انتظار میرود. وی افزود: من آماده همکاری با شورای جدید هستم و تجربیاتی که داریم نیز در اختیار شورای جدید قرار خواهیم داد. رئیس شورای شهر گراش اظهار داشت:استقبال و حضور جوانان در نام نویسی برای شورا بسیار خوب است و اینکه جوانان وارد این عرصه شوند امید ما را برای پیشرفت شهر افزایش می دهد.

فتحی که برای دور چهار نام نویسی نکرده است، خصوصیات اعضای شورا را اینگونه توصیف کرد: اعضای شورا باید در کل دانا باشند، با مسائل و مشکلات شهر کاملا آشنا باشند، شجاع باشند چون شورا و شهرداری میتواند جلو سواستفاده هارا بگیرید و از مردم و شهر دفاع کنند.

وی ناظر قرار دادن خداوند در رفتار و اعمال را مهمترین توصیه به اعضای جدید شورا عنوان کرد و افزود: همه اعضای جدیدی که در آینده انتخاب خواهند شد، دست به دست کیدیگر بدهند، از محله گرایی پرهیز کنند که این خیلی مهم است، بر اساس سه اصل، خدا، وجدان و قانون کارکنند، خالصانه و فقط به خاطر خدا و رضایت مردم خدمت کنند.

فتحی خطاب به مردم گفت: مردم سوابق کاری نامزدها را بررسی کنند، کارآمد بودن افراد را مدنظر داشته باشند، از آنجایی که شورا رابط بین مردم و دولت میباشد، اگر افرادی زرنگ و پیگیر انتخاب شوند، مطمئنا نقش به سزایی در پیشرفت شهر ایفا خواهد نمود، از همه اقشار باید در شورا حضور داشته

باشند و در بین انتخاب شوندنگان جوانان هم حضور داشته باشند.

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱:۳۸ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    از جناب آقای دکتر فتحی بخاطر زحمات بسیاری که برای شهر کشیده اند و شجاعانه به دنبال حقوق از دست رفته گراش بودند سپاس گذاریم.انشاا… همیشه سلامت و موفق باشند.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه