امام جمعه گراش: فتنه جدید قطعا شکست خواهد خورد

حجت عابدی: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گراش به امامت حجت‏الاسلام والمسلمین محمد حسین حلاجی امام جمعه گراش و با حضور گسترده نمازگزاران مومن و ولایت مدار در محل حسینیه اعظم این شهرستان اقامه شد.

حجت الاسلام حلاجی در خطبه اول نماز جمعه این هفته گراش ضمن دعوت مردم به تقوای الهی اظهار داشت: شخصیت یک انسان کامل فقط با تقوا شکل می گیرد.

وی با اشاره به فرا رسیدن ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب برای همه ما یک فرصت است که از آن استفاده کنیم.

وی افزود: امام راحل در مکتب دین و تقوا الهی تربیت یافته اند و وظیفه محوری امام (ره) یکی از شاخصه های بسیار مهم انسان با تقوا است.

امام جمعه گراش تصریح کرد: امام خمینی(ره ) در ابعاد مختلف سیاسی، فقهی، عرفانی و فلسفی تبحر داشتند و خواص اشرافی صفت اگر می خواهند در متن جامعه قرار بگیرند باید رفتار های خود را تغییر دهند.

وی افزود: حرکت مردم در زیر سایه پر افتخار رهبری، انقلاب را بیمه می کند.

وی در خطبه دوم خود خاطر نشان ساخت: امام خمینی (ره)  با اتکا به قدرت لایزال الهی قدرت استکبار و شرق و غرب را درهم شکست و به ملت ایران عزت و آبرویی دوباره داد.

امام جمعه گراش ادامه داد: برخی ملت ها پیروزی انقلاب برایشان سنگین بود و خود را از صحنه خارج کردند.

وی افزود: بحران سیاسی در کشور های غربی باعث بروز مشکلاتی برای دولت مردانشان شده که این صدای آرام اهنگ انقلاب امام خمینی (ره) است.

وی اضافه نمود:امام خمینی (ره) متعلق به ایران تنها نیست ، امام (ره) یک الگوی جهانی برای همه آزادی خواهان است.

وی خطاب به مسئولین افزود: بر شما واجب است که نقش و جایگاه امام (ره) را برای نسل جوان تتبین کنید.

وی در ادامه افزود: امام خمینی (ره) با اندیشه آزادی و اسلامی انقلاب کرده اند و جریان انحرافی بین مردم جایگاهی ندارد و این جریان نباید با بخشش از بیت المال ارای نمایندگان مجلس را بخرد زیرا که ما می دانیم فتنه جدید قطعا شکست خورده است.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در شنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۶:۴۷ ب.ظ

۵ نظر

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  دست شمادردنکندکه خطبه نمازجمعه روانداختید

 2. 0

  در مورد نظرسنجی سایت صحبت نو می خوام بگم آمار غیر واقعی است و می توانم ثابت بکنم و گول شیطنت کاظم سروش را نخورید من از شروع نظر سنجی مدام پیگیر بودم و به دفعات امار را چک می کردم و از صفحه عکس گر فته ام .امار هر جند وقت یکبار حدودا متعادل می شد ولی بعد از چند لحظه به یکباره آمار موافق به شدت بالا می رفت و دوباره متعادل می شد .تا اینکه حدودا ساعت ۵ بعدازظهر دیروز آمار موافق۴۰۶و آمار مخالف ۳۰۸نفر بود بعد از این آمار مخالف شروع کرد به بالا رفتن ودر صد مخالف به ۴۷%رسید بعد از آن گردانندگان سایت صحبت نو که قافیه را باخته بودند در حدود ۷ الی ۸ ساعت شروع کردند به بالا بردن آمار موافق تا حدی که در حدود ۸ساعت ۲۸۳نظر موافق به ثبت رسیده است(یعنی نصف نظرات مثبت در چند روز گذشته در حدود ۸ساعت) بنابر این تصمیم به بستن نظر سنجی گرفتند تا یک جوری نظر خود را قالب کنند و خود را از این گندی که بالا آوردند نجات بدهند و یک جوری به اهداف خودشان برسند.بنده هم عکس در ساعتهای مختلف دارم و هم برنامه ای که می توان از یک سیستم به دفعات بی نهایت نظر داد را در اختیار دارم و مطمئنا خودشان بهتر می دانند که این نظر سنجی واقعی نیست. و سایت صحبت نو و گردانندگانشان و بخصوص کاظم سروش بدانند که مردم هوشیارتر از دسیسه های شما هستند.در صورتیکه صحبت نو ادعای مرا قبول ندارد امنحان کنید چند ساعت نظر سنجی را فعال کنید تا به شما ثابت کنم.

  1. 0

   ممکنه عکسایی رو که گرفتی پخش کنی تا به کذاب بودن صحبت نو پی ببریم!!!!!!!!!!!!!!

 3. 0

  در مورد نظر سنجی چند سئوال دارم امیدوارم مسئولین مربوطه جواب بدهند:
  ۱)فرض می گیریم افرادی از بیرون در نظر سنجی اختلال بوجود آوردند گردانندگان صحبت نو بعد از فهمیدن اینکه نظر سنجی بحالت غیر واقعی در آمده است چرا مسئولین امر صادقانه این موضوع را به مردم اعلام نکردند؟
  ۲)چرا مسئولین امر برای رسیدن به اهداف مورد نظرشان خودشان اقدام به دست بردن در آرا نمودند(عاقلان دانند ,نه جناب رحیمی نزاد)؟
  ۳)چرا با وجود اینکه مسئولین امر می دانسته اند آمار غیر واقعی است باز آمار غلط به خورد مردم لار داده اند و بر اساس آن تحلیل هم کرده اند؟
  ۴)چه دلیلی داشت بعد از اینکه به یکباره در عرض چند ساعت آمار موافق به شدت بالا رفت سریعا نظر سنجی را متوقف کردند ؟غیر از این است که به دنبال هدفی خاص بودند؟اگر غیر از این است چرا یکبار دیگر نظر سنجی را فعال نمی کنند تا همه از شک به درآیند؟

 4. 0

  Baba jamesh konid, shoma fekre mamlekate khodemoon bashid bikhiale keshvarai dige: faghr, fesad, khianat, jah talabi, doroogh, monkarat, dorooie hamie ina dare faryad mikone oon vaght mikhaim moshkele keshvaraie dige hal konim..donbale $2,000,000,000.00 ke majles gom karde begardin…bikhiale moshkelaie baghie

 5. 0

  نماینده گراش بهتره از آخرین روزهای نمایندگیت بر گراش لذت ببری چون این آخرین باری که دیگه مردم لارستان به یه گراشی رای میدن.وبر اثر بی تدبری شما این آتش کینه و نفاقی که برپا کردید تا سالهای سال دامن گراش را خواهد گرفت
  میتونستی با مدیریت عاقلانه به یک شخصیت محبوب در منطقه تبدیل بشی و لار و برادر آن گراش را به ۲ شهر پیشرفته و صمیمی و مهم درکشور تبدیل کنی افسوس که این فرصت از دست دادی و آتش کینه بین این ۲برادر برافروختی
  میتونستی ابتدا با تلاش برای استان کردن لارستان که به نفع کل منطقه بود به یک اسطوره تبدیل بشی و اونوقت همه ی بخشها و روستاها را با انبوه دعای خیر مردم به شهرستان تبدیل کنی و در حافظه ی مردم لارستان هم خودت و هم گراش جاودانه میشدی

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه