دوره آموزشی مرزبانی از مکتب اهل بیت(ع) در گراش به پایان رسید

دوره آموزشی تربیت مدرس مرزبانی از مکتب اهل بیت به میزبانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گراش برگزار شد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی گراش، این اداره  با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس و حمایت دفتر تبلیغات اسلامی قم، یک دوره آموزش تربیت مدرس مرزبانی از مکتب اهل بیت (ع) برگزار نمود.

حجت الاسلام  حبیب باقری رئیس اداره تبلیغات اسلامی گراش گفت: این دوره یک ساله از خردادماه ۹۱ آغاز شد و آخرین جلسه کلاس ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۲ به پایان رسید.

وی افزود: در این دوره ۴۲ نفر از اساتید حوزه و دانشگاه و طلاب خواهر و برادر از حوزه های علمیه الزهرا(س) و باقرالعلوم(ع) گراش حضور داشتند.

باقری تصریح کرد: در آخرین جلسه این دوره آموزشی، دکتر محمد علی سلیمانی رییس مرکز آموزش کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی قم  از کلاس بازدید نمود و نسبت برگزاری و کیفیت و کمیت این دوره اظهار خرسندی کرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی گراش گفت : افراد شرکت کننده در این دوره بسیار  با انگیزه و پرتلاش بودند که از طریق مصاحبه برگزیده شده اند.

وی در ادامه اظهار داشت : هدف ما از برگزاری این دوره این بود که اساتید توانمند و محقق تربیت شوند و در همایشها و مراکز علمی و آموزشی جوابگوی شبهات دشمنان باشند و از مکتب نورانی اهلبیت(ع) مرزبانی کنند.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱:۳۰ ب.ظ

دیدگاه