یک گراشی کاندیدای ریاست جمهوری شد

thدکتر حسن وقارفرد روز گذشته با حضور در وزارت کشور، نام خود را بعنوان کاندیدای ریاست جمهوری دوره یازدهم ثبت کرد.

به گزارش رویدادشهر، وقارفرد دکترای خود در رشته‌ی آب را از آمریکا اخذ کرده است و هم‌اکنون عضو هیات علمی دانشگاه بندرعباس می‌باشد.

وی در گفتگوی پیامکی با خبرنگار رویدادشهر اظهار داشت: «با سلام اینجانب دکتر حسن وقارفرد گراشی حسب تکلیف به عنوان کاندیدای پست ریاست جمهوری کشور عزیزمان ایران اسلامی در یازدهمین دوره نامزدی ریاست جمهوری ثبت نام نموده ام. التماس دعا»

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در یکشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۸:۵۵ ق.ظ

۶ نظر

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  با سلام ، خیلی خوشحال شدم که یک گراشی کاندیدای ریاست جمهوری شده.چند وقت پیش هم داداش بنده جناب مهندس حسین زاده نامزد شورای شهر تهران شده.امیدوارم این دو بزگوار همواره موفق و پیروز باشند.

 2. 0

  خب که چی!
  هرکسی میتونه کاندید بشه.

 3. 0

  به نظر من سابقه علمی و پژوهشی و نوشته های دلسوزانه دکتر وقارفرد برای مسائل شهر به اندازه کافی ارزشمند است . ثبت نام در شورای شهر تهران یا ریاست جمهوری و.. کار خاص یا خبر مهمی نیست. چراکه هرکسی می تواند ثبت نام کند

  1. 0

   حال که هرکسی می تواند ثبت نام کند چرا شما نرفتید ثبت نام کنید! ؟چرااز۷۵میلیون نفرجمعیت فقط ۶۰۰نفرثبت نام کردند؟خب مشخصه که ازبین این همه جمعیت کشورتنها ۶۰۰نفرتوانایی رییس جمهورشدن درخود دیدند وباعث افتخاراست که یک نفرازانها گراشی است.

 4. 0

  کاندیداتوری دکتروقارفرد برای اولین باردرتاریخ گراش ،مایه فخرو مباهات ماگراشی هاست. درود برایشان

 5. 0

  اینکه حسن وقارفرد برای ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرده‌اند برای من سوال است. اول این‌که ایشان چندین سال ایران نبوده‌اند و حتی ادبیات‌شان هم یک ادبیات فارسی روان نیست. دیگر سوال من این است ایشان با یک عضو هیات علمی بودن به این نتیجه رسیدند که باید در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کنند. درست است که همه در ثبت‌نام آزاد هستند. اما بد نیست در گراش عده‌ای مانع برخی حرکت‌ها بشوند چون نام گراش است که در کنار نام این افراد مطرح می‌شود.

  1. 0

   ببخشیدمگردکتروقارفرد تابحال چه رفتار سویی داشته است که شما ازآمدن نام ایشان وگراش درکنارهم ناراحت هستید!؟؟ واینکه چراباید این باب بازشود که عده ای مانع حرکت وفعالیت های نخبگان ودلسوزان شهرشوند ؟چراباید فعالیت های قانونی افراد محدود شود؟ فکرنمی کنید که این پیشنهادشما می تواند آفت ساز وسبب لطمه به شهرستان شود؟
   باید کاندیداتوری ایشان درانتخابات ریاست جمهوری ونه تنها فقط ایشان بلکه هرگراشی دیگری هم که بجای دکتروقارفرد می بود ، به فال نیک گرفته شود.
   اگررنج نامه ایشان که درپی حوادث بعدازشهرستان شدن گراش نوشته اند وبه بیت رهبری هم فرستاده اند رامطالعه نمایید آن وقت می فهمید ادبیات فارسی روان یعنی چه.

 6. 0

  باعث افتخاره اگه ایشون رای بیارن،ان شالله اگه صلاحیتشو داشته باشن رای بیارن….

نظر -49 - 0 از 6اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه