۲ روز مهلت برای استخدام در شهرداری گراش

Shahrdari Gerashبرای استخدام در شهرداری گراش در پست‌های «کارشناس معماری و شهرسازی» و «کارشناس حقوقی واملاک» تنها تا یک‌شنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۲ فرصت باقی مانده است.

به گزارش رویدادشهر، طبق آگهی استخدام پیمانی سازمان شهرداری‌های استان‌های فارس که در سایت سازمان سنجش منتشر شده است، دو نفر با مدرک «کارشناس شهرسازی» و «کارشناس حقوقی» در شهرداری گراش استخدام می‌شوند.

برای پست کارشناس معماری و شهرسازی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های شهرسازی – جغرافیا و برنامه ریزی شهری – طراحی و برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای – مهندسی عمران گرایش‌های (مدیریت ساخت، سازه، زلزله) – عمران (گرایش عمران) – طراحی محیط لازم است.

برای استخدام به عنوان کارشناس حقوقی و املاک نیز دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی علوم قضایی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین الملل، حقوق عمومی، حقوق کیفری و جرم شناسی نیاز است.

داشتن حداقل۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال و داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت نیز از جمله شرایط عمومی استخدام در شهرداری گراش است.

رزمندگان، جانبازان، آزادان و اعضای خانواده معظم شهداء از شرط سنی مناسب‌تری برخودار هستند.

ثبت نام از داوطلبان واجد شرایط صرفاً از طریق سایت به نشانی www.sanjesh.org و به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و زمان و مکان دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی پس از اتمام مهلت ثبت‌نام متعاقبا اعلام خواهد شد.

اطلاعات بیش‌تر و نحوه ثبت‌نام را می‌توانید با مراجعه به این لینک مشاهده کنید.

نوشته شده توسط رویداد شهر در جمعه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۸:۰۸ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  علاوه برگراش شهرداری های اوز وعمادده هم میگیرن باتوجه به اینکه جزو لارستان هستندگراشی هایی که محل تولدشون لارستان هست هم به احتمال زیاد میشه بومی آنجا محسوب بشن وثبت نام کنن.

  1. 0

   سلام
   مجید نکته خوبی اشاره کردی
   متأسفانه ما گراشی ها به فکر نیستیم که تو همه شهرها که استخدام میکنن ثبت نام کنیم.
   حتی من شنیدم برای فراخوان پلیس +۱۰ گراش خیلی از لاری ها هم ثبت نام کردن.
   مسئولین آیا به فکر هستن؟؟؟
   حالا خدای نکرده اگه یه لاری مسئول پلیس + ۱۰ گراش بشه چه میشه !!!!!!!!!!!!

 2. 0

  سلام
  وقتی گراشی زیر پایی گراشی خالی میکنه چه انتظاری داری نودو شست درصد یا نمیدن یا لارکی ها میشن

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه