طلبه گراشی در جمع برترین‌های حوزه‌های علمیه خواهران کشور

Howzeh Khaharanمعصومه نادرپور از مدرسه علمیه الزهرا(س) گراش به عنوان نفر برتر عرصه آموزشی از استان فارس، در جمع ۴۶ برگزیده‌ی کشوری قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، مریم الهی‌پور در مراسم جشنواره برترین‌های حوزه‌های علمیه خواهران که پیش از ظهر شنبه در سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی قم برگزار شد، گفت: امسال شاهد برگزاری ششمین جشنواره برترین‌ها در حوزه‌های علمیه خواهران هستیم.

وی افزود: امسال ۴۶ برتر از ۱۸ استان کشور و ۳۳ واحد آموزشی شامل ۳۰ مدرسه علمیه سطح دو، دو موسسه آموزش عالی و یک مرکز تخصصی در جشنواره برترین‌ها تجلیل می‌شوند.

الهی‌پور با بیان جزئیاتی از تعداد برگزیدگان ششمین جشنواره برترین‌ها گفت: امسال در عرصه آموزش ۱۲ نفر تقدیر شدند که شامل ۹ نفر رتبه‌های اول و دوم و شایسته تقدیر المپیاد علمی، چهار نفر برتر آزمون ورودی سطح سه و پنج نفر برگزیده آزمون ورودی سطح دو می‌شوند.

وی افزود:‌ در عرصه پژوهش ۱۲ برتر معرفی شدند که در میان آنها هفت نفر دارای مقاله برگزیده، یک نفر دارای پایان‌نامه شایسته تقدیر، یک نفر دارای تحقیق پایانی برگزیده،‌ یک نفر دارای پژوهش درسی سطح سه برگزیده، یک نفر دارای کتاب شایسته تقدیر و یک نفر نماینده نشریه برگزیده هستند.

دبیر جشنواره برترین‌های حوزه‌های علمیه خواهران نفرات برتر در عرصه فرهنگی را ۱۶ نفر عنوان کرد و افزود: این افراد شامل ۱۲ رتبه اول مسابقه کتابخوانی شهید مطهری، یک نفر رتبه اول مسابقات عمره، یک نفر مبلغ برتر، یک نفر دبیر برتر و یک نفر مربی برتر فیض نور می‌شوند.

در این جشنواره لیلا جعفرپور از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) مرند در عرصه فرهنگی و مرضیه مجرد اروجعلی لو از مدرسه علمیه صادقیه(ع) تبریز در عرصه آموزشی از استان آذربایجان شرقی و معصومه خانقاهی از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) سلماس در عرصه فرهنگی تجلیل شدند.

همچنین از استان اردبیل فاطمه مجد از مدرسه علمیه الزهرا(س) اردبیل در عرصه پژوهش و از استان تهران زهرا رحمانی از مدرسه علمیه زینب کبری(س) در عرصه فرهنگی و فاطمه احمدی از مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) در عرصه پژوهش عناوین برتر را کسب کردند.

از استان چهارمحال و بختیاری سیده مرضیه میراحمدی باباحیدری، فائزه رئیس‌ناوچی و زیبا رزم‌آفرین هر سه از مدرسه علمیه فاطمیه(س) شهرکرد در عرصه آموزشی عناوین برتر را کسب کردند.

استان اصفهان در این جشنواره دارای بیشترین برتر بود. از این استان اکرم شایسته از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شهر اصفهان، عطیه قاسمی از مدرسه علمیه الزهرا المرضیه(س) شهر اصفهان و سمانه بهرامی از مدیریت استانی حوزه علمیه خواهران اصفهان هر سه در عرصه فرهنگی، زهرا فاتحی‌زاده از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شهر اصفهان، مریم ربیعی از مدرسه کوثر شهر اصفهان، عطیه تقوی برزکی از مدرسه علمیه الزهرا المرضیه(س)‌ اصفهان و اکرم یزدانی از مدرسه علمیه معصومیه(س) شهرضا در عرصه آموزشی و اکرم احمدی و مریم اسماعیلی جندابه هر دو از مدرسه علمیه النفیسه اصفهان، آمنه کریمی از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) ویلاشهر، منصوره منصوری گندمانی از مدرسه علمیه مجتهده امین اصفهان و ملیحه فلاحیان بیشه از مدرسه نرجس خاتون شاهین‌شهر در عرصه پژوهش به عنوان نفرات برتر معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

از استان بوشهر حمیده جهانی دوقزلو از مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان در عرصه آموزشی، از استان سمنان کبری نیک‌فرجام از مدرسه علمیه امام صادق(ع) شاهرود در عرصه آموزشی و در میان مدارس علمیه زیر پوشش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم فاطمه مرشدی بیدگلی از مدرسه علمیه حضرت زینب(س) آران و بیدگل در عرصه پژوهشی عناوین برتر را کسب کردند.

در این جشنواره از استان خوزستان مرضیه سلمانی از مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بندرامام در عرصه فرهنگی و صدیقه محمدجعفری از مدرسه علمیه طوبی بهبهان، نرگس القاصی از مدرسه علمیه امام هادی(ع)‌ شوشتر و لیلا سواری از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) کوی علوی در عرصه آموزشی و زینب سالمی فر از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) آبادان در عرصه پژوهشی عناوین برتر را کسب کردند.

از استان مازندران زینب جهانگیری از مدرسه علمیه الزهرا(س) محمودآباد در عرصه آموزشی و سالومه ابراهیم‌زاده از مدرسه علمیه عصمتیه بابل در عرصه فرهنگی و از استان مرکزی مستانه بهاری از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) ساوه در عرصه آموزشی و فاطمه توسلیان از مدرسه علمیه کوثر زرندیه در عرصه فرهنگی عناوین برتر را کسب کردند.

از استان همدان مریم شمخانی از مدرسه علمیه فدک همدان در عرصه پژوهش و از استان فارس معصومه نادرپور از مدرسه علمیه الزهرا(س) گراش در عرصه آموزشی، مرجان مطهرنیا از مدرسه علمیه حضرت نرگس جهرم، منیرالزهرا صحرائیان از مدرسه علمیه حضرت نرگس(س) جهرم، خدیجه شهبازی از مدرسه علمیه فاطمیه(س) ارسنجان و فرزانه ساهور از مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) لارستان در عرصه فرهنگی و ام‌البنین اکرمیان از مدرسه علمیه فاطمیه(س) فسا در عرصه پژوهشی عنوان برتر را از آن خود کردند.

از استان قزوین مهدیه لزکی از مدرسه علمیه کوثر قزوین و اعظم السادات سیدرضایی از مدرسه علمیه کوثر قزوین در عرصه آموزشی، از استان کرمان فائزه کربلایی از مدرسه علمیه زینب کبری(س) رفسنجان در عرصه فرهنگی، از استان کهگیلویه و بویراحمد سولماز فریدونی از مدرسه علمیه فاطمیه(س) یاسوج در عرصه فرهنگی و از استان یزد اعظم فیاضی از مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) میبد در عرصه فرهنگی و فاطمه حبیبی قشلاق از مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) میبد در عرصه آموزشی عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.

نوشته شده توسط رویداد شهر در شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۰ ب.ظ

دیدگاه