درخواست فرماندار گراش برای تکمیل ورزشگاه‌های محبی و فداغ

Picture 004سالاری معاون فرهنگی امور جوانان مدیرکل ورزش و جوانان فارس با حضور در فرمانداری شهرستان گراش با مهندس کریمی فرد دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش، مهندس کریمی فرد رسیدگی به امور فرهنگی جوانان با توجه به پیش رو بودن تابستان و شرایط موجود درمنطقه و فعالیت گسترده دشمنان، امری بسیار مهم دانستند وخاطر نشان کرد: با برنامه ریزی مناسب و مشارکت مردمی و همکاری نهادها و سازمانها بایستی گامهای بلندی درراستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با محوریت اداره ورزش وجوانان برداشته شود.

مهندس کریمی فرد در بخش دیگری از سخنان خود به حضور فعال دو تیم فوتبال رده بزرگسالان و جوانان در مسابقات کشوری اشاره کرده و همچنین درخصوص ورزشگاه محبی و سالن ورزشی فداغ  که از مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به استان فارس است، خواستار تکمیل و تجهز آن شد.

از دیگر موضوعات مطرح، بحث ارتقا نمایندگی اداره ورزش و جوانان  به اداره، چارت سازمانی نیروی انسانی و کمبود بودجه  بود که معاون فرهنگی امورجوانان مدیر کل وعده پیگیری درخواستها را داد.

وبلاگ اداره ورزش و جوانان هم در این خصوص نوشت: اکبری به بیان عملکرد فرهنگی حوزه فعالیت خود پرداخت و گفت: کمبود نیروی تخصصی و گستردگی و حجم فعالیت موجب کندی در روند کار گردیده است.

سپس سالاری معاونت امور فرهنگی جوانان فارس با اشاره به فعال نمودن ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با نظارت مستقیم فرماندار اظهار داشت: ۳۳ درصد جمعیت کشور را جوانان ۱۴ تا ۲۹ سال تشکیل می دهند و با توجه به جمعیت ۴۷۰۰۰ نفری شهرستان، یک سوم آن زیر نظر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: حرکت به سوی تشکیل سازمانهای مردم نهاد و غنی سازی اوقات فراغت جوانان در دستور کار حوزه فرهنگی و امور جوانان استان قراردارد.

سالاری افزود: طبق سند چشم انداز ۲۰ ساله تمامی ادارت می بایست درصدی از بودجه خود را به امور جوانان اختصاص دهند.

این جلسه با حضور فرماندار، معاون فرهنگی و امور جوانان مدیرکل ورزش و جوانان فارس، رئیس اداره ورزش و جوانان گراش و جمعی از روسای هیت های ورزشی و ورزشکاران در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان گراش برگزار شد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در پنج شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۸:۳۱ ق.ظ

دیدگاه