«عصر» دوباره از آغاز نوشت

asregerash32سی‌‌ودومین شماره نشریه عصر گراش ویژه اردیبهشت ماه پس از ۵ ماه عدم انتشار امروز روی پیشخوان فروشگاه‌ها آمد.

به گزارش رویدادشهر، حسین فقیهی سردبیر نشریه عصر گراش در یادداشت نخست این شماره با عنوان «دوباره از آغاز می‌نویسیم» نوشته: بعد از آن روزی که آخرین شماره‌ی نشریه منتشر شد با مشکلاتی مواجه شدیم که نتوانستیم راه را ادامه بدهیم.

صفحه‌ی نخست این شماره بیشتر حال و هوای سیاسی دارد. «بازی برد – برد برای گراش و لار» عنوان گزارشی است که مهدی وفایی‌فرد به بررسی وضعیت تاسیس دانشگاه‌های علوم پزشکی در گراش و لارستان پرداخته است.

مصاحبه با عبدالعلی صلاحی عضو شورای سوم از مصاحبه‌های خواندنی این شماره است. محسن عبدالهی در مصاحبه با صلاحی به بررسی عملکرد شورای سوم پرداخته. صلاحی معتقد است که شورای سوم یک اله‌قلی خان دیگر است.

این شماره نشریه عصر گراش بیشتر با مصاحبه بسته شده. در دیگر سوی پرونده شماره اردیبهشت ماه، دو میزگرد این شماره را کمی جنجالی کرده است. میزگرد اول گفت‌و‌گو با اعضای هیات‌امنای مسجد صاحب‌الزمان است. علی دیباچی و صمصام کشتکاران در دفاع از عملکرد خود از هیات‌امنای مسجد ولی‌عصر و دیگر دوستان برای حل مساله محدوده دعوت به هم‌فکری کرده‌اند. اعضای هیات‌امنای مسجد ولی‌عصر نیز در میزگردی با اعضای تحریریه عصر مواضع خود را در رابطه با موضوعات بیان کرده‌اند.

در صفحه‌ی خانواده‌ نیز به مناسبت روز پدر، رویا و راحله حسن‌زاده با پدرشان استاد خسرو حسن‌زاده به گپ و گفت نشسته‌اند.

این شماره را می‌توانید از فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و هنری و سوپرمارکت‌ها تهیه نمایید.

نوشته شده توسط رویداد شهر در پنج شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۷ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    pdfنشریه روازکجا میشه دانلود کرد؟

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه