دانشجویان ۴ رشته‌‌ی دانشکده علوم پزشکی گراش در جشن فارغ‌التحصیلی

Daneshgah Gerashجشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده پیراپزشکی گراش در مقطع کارشناسی رشته های علوم آزمایشگاهی، هوشبری و اتاق عمل ورودی ۸۸ و نیز دانشجویان مقطع کاردانی فوریت های پزشکی ورودی ۹۰ در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.

به گزارش رویدادشهر به نقل ازروابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، در این مراسم که به همت معاونت های فرهنگی دانشجویی و آموزش دانشکده و نیز جامعه اسلامی برگزار شد ۷۶ دانشجو از دانشکده پیراپزشکی گراش در مقاطع کارشناسی و کاردانی فارغ التحصیل شدند.

این مراسم با حضور مسوولین دانشکده و خانواده های دانشجویان همزمان با شب میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام با سخنرانی مهدی محسن زاده رییس دانشکده پیراپزشکی گراش آغاز شد رییس دانشکده پیراپزشکی در این مراسم ضمن تبریک میلاد مولای متقیان امام علی علیه السلام و نیز سالروز آزادسازی خرمشهر و خوش آمدگویی به دانشجویان و خانواده های دانشجویان، از اساتید،معاونین و مدیران دانشکده تقدیر کرد.

محسن زاده درادامه ضمن تبریک به دانشجویان دانش آموخته،گفت: جشن دانش آموختگی در این مقطع پایان گام اول است و دانشجویان را به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر سفارش کرد.

وی در سخنرانی خود در خصوص جایگاه و پیشرفت علمی کشور مطالبی بیان داشت و رتبه حال حاضر کشور در دنیا را رتبه ۱۶ اعلام کرد و گفت: این خود نشانه رشد سریع علم در کشور ایران است.

از دیگر برنامه های این جشن اجرای گروه موسیقی و تئاتر، پخش کلیپ و اهدای تندیس دانش آموختگی و قرائت سوگندنامه بود.

نوشته شده توسط رویداد شهر در شنبه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲:۰۳ ب.ظ

دیدگاه