صندلی داغ اچم‌نت برای کاندیداها

kandidaکاندیداهای دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی شهر گراش با حضور در سایت اچم‌نت، به سوالات کاربران این جامعه‌ی مجازی پاسخ می‌دهند.

به گزارش رویدادشهر، با نزدیک شدن به انتخابات دوره‌ چهارم مجلس شورای اسلامی و مشخص شدن داوطلبین احراز صلاحیت شده، جامعه‌ی مجازی اچمی‌ها، از داوطلبین دعوت کرده تا با عضویت در این سایت به سوالات کاربران این سایت پاسخ دهند.

مهدی قنبری، مدیرکل سایت اچم‌نت، در مطلبی نوشت: گروه سین‌جیم با وقفه‌ای کوتاه این‌بار با دعوت از کاندیداهای شورای شهر که در اچم‌نت حضور دارند علاوه بر آغازی دوباره سعی در معرفی بیشتر این عزیزان به جامعه دارد. تمامی کاندیداهای شورای شهر حاضر در فضای مجازی می‌توانند از پتانسیل اچم‌نت جهت پاسخگویی به شهروندان استفاده نمایند.

وی هم‌چنین شائبه تبلیغاتی بودن این کار را رد کرد و ادامه داد: اخیرا همگی‌ در انتخابات ریاست جمهوری دیده‌ایم که کاندیداها به استان‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز عمومی سر زده و جلسات پرسش و پاسخ برگزار کرده‌اند و این مورد با روند فعلی گروه سین‌جیم در یک راستا قرار دارد، که نه تنها تبلیغ زودهنگام و تخلف انتخاباتی محسوب نمی‌شود بلکه یک حرکت مثبت و رو به جلو است.

تا کنون جعفر یوسفی به سوالات کاربران پاسخ داده است و مهدی صمیمی، مهدی مهرابی و مجتبی پورشمسی نیز در ادامه روی صندلی داغ اچم‌نت خواهند نشست و مورد سین‌جیم قرار خواهند گرفت.

میکروبلاگ اچم‌نت با نام جامعه‌ی مجازی اچمی‌ها کار خود را از سال ۱۳۹۰ با هدف آشنایی بیش‌تر اچمی‌ زبان‌ها و تبادل اطلاعات و نظرات شروع کرد و امروز با بیش از ۳۵۰۰ عضو بزرگ‌ترین و فعال‌ترین جامعه‌ی مجازی منطقه به‌شمار می‌رود.

نوشته شده توسط رویداد شهر در سه شنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲:۴۴ ق.ظ

دیدگاه