۷ کاندیدای انتخابات در ائتلاف مساجد برق‌روز

Pishgamane-Khedmatاولین ائتلاف نامزدهای شورای چهارم با عنوان «شیفتگان خدمت» و با محوریت مسجد حضرت صاحب‌الزمان(عج) اعلام حضور کرد.

به گزارش رویدادشهر شهر به نقل از گریشنا، هفت نفر از نامزدهای چهارمین انتخابات شورای اسلامی شهر گراش اعضای این ائتلاف مساجد برق روز هستند که عبارت‌اند از: علی‌اصغر لطافت، محمدعلی شامحمدی، ابراهیم شیروان، مرتضی وقارفرد، سعید وقارفرد، مهدی صمیمی و عبدالحسین محیایی.

مسئولیت ستاد این ائتلاف را حسین عباسپور به عهده گرفته است. این لیست در واقع خروجی جلساتی است که با محوریت مسجد صاحب الزمان (عج) از ماه‌ها قبل تشکیل می‌شد.

اسامی و اطلاعات نامزدهای شورای چهارم شهر گراش را می‌توانید از این‌جا بخوانید.

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۸:۱۴ ب.ظ

۱۰ نظر

نظر -49 - 0 از 10اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  چه ائتلافی است که همه از یک محله معرفی شده اند؟؟
  چقدر اینها به شعار خودشان در باره دعوت به وحدت عمل کردند !!!

 2. 0

  آقای لطافت ؛ هنوز هیچ چیزی نشده سخنان خود را فراموش کرده اند و از سوی افراد محدود یک محله معرفی و حمایت شده اند . خدا به خیر بگذراند
  «محله گرایی سدی برای پیشرفت است و باتوجه به اینکه پیشنهادهایی از سوی برخی محله‌ها دریافت کرده‌ام، اما با آن مخالفت کردم. زیرا هدف خدمت کردن است و محله‌گرایی درست نیست.«

  1. 0

   با سلام.آقای محمدی آیا اگر کسی با جایی یا نفراتی ائتلاف می کند نشان دهنده عدم همکاری با جایی دیگر می باشد؟؟؟؟؟

  2. 0

   یعنی نشان از همکاری و هماهنگی با جاهای دیگر است، آقای موغلی؟؟؟؟!!!

 3. 0

  سلام
  آقای علی و محمدی شما اول برو معنی ائتلاف را بپرس بعد نظر بده …. خوب
  حتما برو بعد نظرتو دوباره بده ببینم چیزی فهمیدین یا نه؟
  منتظرت هستم …

 4. 0

  فکرکنم نگارش این خبراونم به این سبک وسیاق بیشترجنبه تبلیغاتی ازسوی شماوبنفع این گروه داشته باشه.البته حضوریکی دو چهره دراین گروه این کارناپسندیده شماعزیزان روتوجیه میکنه.ناپسندبخاطراینکه همه ازوحدت سخن میگیم ولی بازم باانجام چنین کارهایی تیشه به ریشه اون میزنیم.ازشمابعنوان زحمتکشان عرصه فرهنگ وخبرانتظارکارهای پسندیده ترمیرفت.

  1. 0

   پایگاه خبری ـ تحلیلی رویدادشهر، اطلاع‌رسانی شفاف و سریع و پیگیری حقوق مردم شهرستان گراش را وظیفه‌ی خود می‌داند. در این راه نیز همیشه سعی بر بی‌طرفی بوده تا اندک شائبه‌ای مبنی بر حمایت از گروه و جریانی شکل نگیرد.
   در این خبر هم هدف اطلاع‌رسانی بوده و سعی شده در نقل خبر، از هیچ‌ کلمه‌ی سوءداری استفاده نشود.

  2. 0

   آخه تواین یه وجب خاک پاک که گراش میخونیمش چه نیازی یه لابی وامثالهم هست؟تاچه رسدبه اینکه این باندبازیهای بچه گانه که فقط وفقط برای من ومنیتهاانجام میشه به اسم مسجد تموم بشه وبتجربه نتیجه ای جزبدبختی وعقب ماندگی شهررودرپی نداشته باشه.اول اینکه اگه هدفتون اطلاع رسونیه که متاسفانه یه مسجدویه گروه مشابه دیگه رودراون سرشهرهم داریم.آیالازم نیست دراون موردهم اطلاع رسانی کنید؟وامابنده کارهیچکدوم ازاین دوگروه روتاییدنمیکنم وتنها موافق اتحاداین دوگروه وتشکیل شورایی قوی هستم ولی انعکاس ندانم کاریها وکارهای ناثواب که منجربه آسیب رساندن به گراش عزیرمون بشه درمحافل خبری آنهم به قصداطلاع رسانی.تبلیغ ویاجانبداری ازشخصی موردنظرنیزکاری ناپسندمیدانم وخواهشمندم دراین موردتجدیدنظرنمایید.باتشکر

  3. 0

   با عرض سلام و تشکر از پیگیری شما؛
   تا کنون خبری از دیگر گروه‌ها و ائتلاف‌ نامزدهای شورای شهر گراش به دست ما نرسیده است. در صورت تشکیل ائتلاف‌های دیگر گراش، قطعا خبر آن‌ها نیز پوشش داده خواهد شد.
   همان‌طور که ذکر شد هدف پایگاه خبری تحلیلی رویدادشهر اطلاع‌رسانی سریع و شفاف است. این خبر نیز در راستای همین هدف منتشر شده است. تحریریه‌ی رویدادشهر سعی دارد بی‌طرفی و انصاف را در پرداختن به کلیه‌ی موضوع‌ها، از جمله انتخابات شورای شهر را رعایت کند.
   در صورتی که شما خبری از ائتلاف دیگر نامزدهای انتخابات دارید، می‌توانید از قسمت ارسال خبر آن‌را برای ما ارسال کنید.
   با تشکر

 5. 0

  خودشان میگین اینها از طرف برخی از افراد محدود مسجد صاحب الزمان هستند .
  ائتلاف « مساجد !!!!برق روز »!!!از کجا آمده است؟؟؟؟
  -چه کسانی به اینها اجازه داده از طرف همه افراد مسجد صاحب الزمان اطلاعیه بدهند؟
  اسامی بقیه مساجد چیست؟ آیا اینها نماینده همه مساجد برق روزند؟
  چرا فردوسی و هواداران جعفر پور کاندید نشدند تا مردم جواب آنها را بدهند؟

 6. 0

  میشه بگن چه جوری از طرف همه افراد مسجد صاحب الزمان (عج)و همه مساجد !! اطلاعیه دادند.!! که ما خبر نداریم

 7. 0

  اینها بیشتر به شو لباس می خورن تا کاندیدا. واقعا می گم.

 8. 0

  سالی که نکوست از بهارش پیداست
  میگن هنوز هیچی نشده اسم ائتلافشون عوض کردن
  حرفشان هم که عوض کردن.
  خوب باید تیپشون هم اینجوری کنن دیگه

 9. 0

  درنظر سنجیهااومده بودگراشیهااولین ملاک انتخابشون تجربه هست.شمابینشون باتجربه میبینین؟

 10. 0

  واقعا بعضی ها مصداق این آیه قرآن هستند که خداوند خطاب با آنان می فرماید : اتامرون الناس بالبر و تنسون انفسکم . ( آیا دیگران را به نیکی دعوت می کنید و خود را فراموش می کنید)؟ اینها در مصاحبه ها و حرف هایشان د م از وحدت دو محله و پایان دادن به اختلافات دارند در حالی که وقتی در مقام عمل که می رسند، حتی خودشان هم به ادعایی که دارند پایبند نیستند . چطور انتظار دارند که مردم حرف آنها را باور کنند؟؟ خداوند همه ما را از وسوسه شیبطان و هوای نفس و غرور و خودخواهی دور بفرماید. آمین

نظر -49 - 0 از 10اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه