جعفرپور از دهستان‌ها و روستاهای گراش بازدید کرد

rooydad7 صبح دوشنبه پس از برگزاری شورای اداری و رونمایی از تندیس بسیج، دکتر جعفرپور نماینده مردم گراش، خنج و لار در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس کریمی فرد فرماندار گراش و جمعی از مسئولین ادارات  از روستای زینل آباد بازدید و در حسینیه این روستا پای صحبت های مردم نشست.

به گزارش رویدادشهر، سپس به روستای آغصه رفت و در محل دهیاری به طور مستقیم با مردم صحبت کرد. مقصد بعدی ارد بود، در حالی که عقربه های ساعت عدد ۱ را نشان میداد، جعفرپور، فرماندار گراش و هیئت همراه به مسجد صاحب الزمان(عج) رفتند و پس از اقامه نماز با مردم دیدار و گفتگو کرد. حجت الاسلام شاهچراغ امام جمعه ارد در این دیدار ضمن تسلیت بمناسبت ارتحال بنیانگذار جمهموری اسلامی ایران از نماینده مردم خواستار رسیدگی  به خواسته های مردم ارد شد. در ادامه کرمی یکی از معتمدین ارد به نمایندگی از مردم ارد مشکلات این بخش را بازگو و خواستار رفع آنان شد. جعفرپور در ارد  نیز قول پیگیری گازرسانی به ارد را به مردم داد. جعفرپور حوالی ساعات ۳ بعد از ظهر بخش ارد را به سوی روستاهای شهرستان خنج ترک کرد.

دومین روز حضور جعفرپور در حوزه استحفاظی شهرستان گراش ساعت ۱۹ با همراهی کرمی معاون فرماندار، رحمانی بخشدار مرکزی گراش و جمعی از مدیران ادارات، از دهستان خلیلی بخش مرکزی آغاز شد. مردم دهستان خلیلی از دقایقی قبل در حسینیه مالک اشتر به منظور بیان مشکلات خود حضور داشتند، با حضور نماینده مردم و هیات همراه، دهیار خلیلی ابتدا به معرفی دهستان خلیلی پرداخت سپس به کمبود های موجود از جمله مشکلات آب شرب مردم، بحث گازرسانی، واگذاری زمین به مردم و ادامه تحصیل دختران در مقطع دبیرستان اشاره کرد. جعفرپور در این دیدار نیز هدف اصلی را بازدید و گفتگو با مردم بیان کرد و از مدیران شهرستان که در جلسه بودند خواست تا درخصوص مسائل مطرح شده پاسخ دهند. روسای ادارت شهرستان گراش که در جلسه حضور داشتند به سوالات مطرح شده پاسخ گفتند.

پس از دهستان خلیلی، روستاهای حسین آباد، لب اشکن و بشیر آباد میزبان نماینده مردم و مسئولین شهرستان گراش بودند. آخرین مقصد جعفرپور دهستان فداغ بود که ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به این دهستان رسید. آقای باقری دهیار فداغ در این جلسه ضمن خوش آمد به حضار و تسلیت بمناسبت رحلت جانگذار امام خمینی رضوان الله تعالی علیه، به مهمترین خواسته های اهالی فداغ اشاره کرد.

باقری در این دیدار مهمترین خواسته مردم را ارتقاء دهستان فداغ به بخش عنوان کرد و افزود: یکی از آرزوهای دیرینه مردم فداغ بحث ارتقا است، ما شاهد بودیم در این مدت بسیاری از دهستان ها به بخش تبدیل شده اند اما فداغ که پتانسیل بخش شدن را دارد، این اتفاق متاسفانه رخ نداده است.

دهیار فداغ در ادامه صحبت های خود به دیگر مسائل و مشکلات فداغ اشاره کرد.

جعفرپور نماینده مردم گراش، لار و خنج در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به اطلاعاتی که من دارم بحث ارتقا فداغ تقریبا به نقاط نهایی رسیده است، اگر انتخابات پیش رو نبود، احتمالا شما این خبر خوشی که منتظر آن بودید شنیده بودید.

وی افزود: از آنجایی که اطلاع دارم خدمت شما عرض میکنم آقای خاکبیز به شدت دنبال این قضیه هستند و من شاهد بودم که ایشان چگونه تلاش می کنند.

در ادامه این جلسه مشکلات مطرح شده از سوی مردم و دهیار فداغ توسط مسئولین پاسخ داده شد.

بازدید نماینده مردم و مسئولین از دهستان ها و روستاهای گراش ساعت ۲ بامداد خاتمه یافت.

نوشته شده توسط رویداد شهر در پنج شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۰ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  سلام
  اونقدر مسئولین در سایه ی این نظام مقدس به دل مشغولی های خود گرفتارند ک نمیدونم از کجا باید بگم،متاسفم برا مسئولین به خصوص نماینده ی محترم ک با این همه وعده و وعید تنها به دوتا عکس بسنده میکنند ک اونم میزنن به پای حل مشکلات(البته تو این یکی مورد اکثر مسئولین تخصص دارند و فکر میکنم در همین حد براشون کفایت میکنه و خیال میکنن با این چند عکس مشکلاتمون حله)،چرا ما همش به دنبال تظاهر هستیم اقای نماینده چرا قول میدی و به محض رسیدن به جایگاه مدنظرتون همه ی اونارو فراموش میکنید این هست پاسخ به خون شهدا این است پاسخ به ولی امر
  گمان نمیکنم با دوتا عکس گرفتن و گذاشتن اون تو سایت مشکلی از روستای من حل بشه گمان نمیکنم با این کارتون بتونید سر همه ی مردم رو شیره بمالید روستای من نیاز به عمل دارد نه حرف،این بیت شعرهم نثار شما باد البته فکر نمیکنم مسئولین با مشغله ی زیاد کاری فرصت فکر کردن به این بیت شعر داشته باشن،گرچه واقعیت تلخ است
  سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی
  به عمل کار براید به سخندانی نیست
  خدایا به مسئولین ما همت مضاعف و مدیریتی درست و حسابی و احساس مسئولیت درخور اعطا بفرما البته بعید میدونم نظر بنده درج بشه!!!!!!
  اللهم عجل لولیک الفرج
  سایه ی امام خامنه ای مستدام باد هرچند ک دلش خونه از دست ما

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه