مهدی مهرابی، عظیمی و امانی؛ ۳ نامزد انصرافی دیگر

entekhabatمهدی مهرابی، حمیدرضا عظیمی و امان‌الله امانی از حضور در انتخابات چهارمین دوره‌ی شورای شهر گراش انصراف دادند تا تعداد نامزدهای انصرافی به چهار نفر برسد.

حمیدرضا عظیمی، نامزد چهارمین دوره‌ی انتخابات شورای اسلامی شهر گراش، در نامه‌ای به رویدادشهر از انصراف خود در حمایت از حبیب‌الله مهرابی، علی‌اصغر حسنی، عبدالرضا هرمزی، مرتضی وقارفرد، حسین فقیهی و خانم شیبانی خبر داد.

عظیمی در این نامه علت حضورش را تکرار نشدن موضوع به حد نصاب نرسیدن نامزدهای دور دوم انتخابات شورای شهر گراش عنوان کرده و آورده است: با توجه به این حدیث «اگر توان انجام مسولیتی بهتر از دیگران دارید و نپذیرید، خیانت کرده و اگر دیگران بهتر از شمایند و شما بپذیرید باز هم خیانت کرده‌اید» لذا آمدن افراد کار آمدتر از خود را در جمع کاندیداهای محترم می بینیم، ضمن حمایت از آقایان حبیب‌الله مهرابی، علی اصغر حسنی ، عبدالرضا هرمزی ، مرتضی وقارفرد، حسین فقیهی و خانم شیبانی و همچنین جلوگیری از پراکندگی آرا که به آن اشاره شد، از کاندیداتوری شورای چهارم انصراف داده و نظرات خود را از طریق ایشان پیگیری می‌کنم.»

مهدی مهرابی نیز دیگر نامزدی است که در نامه‌ای به رویدادشهر انصراف خود را اعلام کرده است.

وی درباره علت ثبت‌نام خود آورده است: این حضور و احساس تکلیف، بیشتر از آن جهت بود که احتمال می رفت به دلایلی، مردم ما از وجود افراد با تجربه و دلسوز و سرشناس شهر محروم شوند.

مهرابی در ادامه عنوان کرده است: اینک که به لطف الهی و قبول زحمت نیروهای شایسته، زمینه حضور افرادی شجاع، حق طلب، با تجربه، متخصص، خدوم و دلسوز در شورای اسلامی شهر گراش فراهم شده است، پس از مشورت با نخبگان و بزرگان شهر، این نتیجه حاصل گردید که تکلیف از دوش این حقیر برداشته شده است.

او که به‌همراه پسر عموهایش، حبیب‌اله و ابوطالب، برای شرکت در انتخابات شورای شهر نام‌نویسی کرده بود، اعلام نکرده است به نفع چه کسی کنار می‌رود.

مهرابی نامه‌اش را این‌گونه به پایان برده است: توصیه اینجانب به همه مردم آن است که با حضور پرشور خویش در انتخابات،  به کاندیدای اصلح برای ریاست جمهوری و شورای شهر رآی بدهند و باردیگر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را مأیوس و شیفتگان انقلاب اسلامی را در سراسر جهان شاد نمایند.

پیش از این نیز گریشنا در خبری ار انصراف امان‌الله امانی، دیگر نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر گراش خبر داده بود.

امانی دلیل انصراف خود را این‌گونه بیان کرده است: «نمی‌خواستم آرای بقیه نامزدها پخش و پراکنده شود. اعتقاد دارم نیروهایی که عضو شورا می‌شوند، اگر با آرای بالاتری کرسی شورا را بگیرند، بهتر می‌توانند به مردم خدمت کنند و از حق مردم دفاع کنند.»

امانی که سرهنگ بازنشسته سپاه است، گفته به نفع «نیروهای ارزشی و دلسوز نظام» کنار می رود، ولی از این افراد نام نبرده است.

با انصراف این دو نفر در کنار حیدر جنگجو که اولین انصرافی شورای اسلامی شهر گراش بود، تعداد نامزدها به ۳۱ نفر رسیده است.

نوشته شده توسط رویداد شهر در پنج شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ

دیدگاه