‌سی‌و‌سومین شماره عصر از انتخابات نوشت

asregerash330001سی‌و‌سومین شماره نشریه عصر گراش در روزهای مانده به انتخابات منتشر شد.
به گزارش رویدادشهر، «زیر و بم‌های شورای سوم» تیتر نخست این شماره است که به بررسی عملکرد شش ساله شورای سوم می‌پردازد. این گزارش بخشی از پرونده این شماره است که توسط مهدی وفایی‌فرد نگاشته شده است.
در صفحه‌ی خبر، سفر جعفرپور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به روستاهای شهرستان و قول ایشان برای گازِ ارد و فداغ و گام به گام تا دانشگاه علوم‌پزشکی را می‌توانید بخوانید.
پرونده‌ی این شماره نیز همانند شماره قبل به موضوع انتخابات اختصاص یافته است. یادداشت‌هایی از مهندس هنرور، دکترامیرحمزه مهرابی، سلمان مهرابی و مصطفی کارگر خواندنی‌ست.
محسن عبدالهی در یک میزگرد با غلام‌حسین فتح‌پور، مرتضی محسنی و مهدی عالمی به بررسی اولویت‌ها و نیازهای شهر پرداخته‌ است. در اشاره این گفت‌و‌گو آمده است: امروز، گراش جدای از رقابت‌های محلی وارد عرصه‌ی رویارویی سنتی‌ها و جوان‌ها شده. سنتی‌هایی که بیشتر به رقابت‌های محلی فکر می‌کنند و آرام آرام از عرصه‌ی مدیریتی شهر خارج می‌شوند و جوان‌هایی که با فکر نو آمده‌اند و می‌خواهند مدیریت را با اندوخته‌های علمی‌شان تغییر بدهند.
در صفحه‌ی ۵ به معرفی ۳۰ نامزد انتخاباتی شورای شهر گراش پرداخته شده است. هدف از این معرفی شناخت هرچه‌بیشتر نامزدها توسط خواننده‌ها و هم‌شهریان بیان شده است.
در صفحه‌ی آخر نیز می‌توانید بازگشتی داشته باشید به خاطرات اولین انتخابات شورای شهر در گراش.
شماره‌ی سی و سه نشریه عصر گراش را می‌توانید از روزنامه‌فروشی‌ها تهیه کنید.

این شماره از نشریه را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱:۵۳ ب.ظ

دیدگاه