دبیرستان ابدی بعنوان دبیرستان شاهد انتخاب شد

مدرسه ابدی گراش که در سال ۸۶ توسط سازمان نوسازی مدارس فارس به طورکلی تخریب و بازسازی شد، به پیشنهاد مدیر دبیرستان و با همکاری آموزش و پرورش و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به عنوان دبیرستان پسرانه شاهد در گراش انتخاب شد.

پاکسرشت مدیر دبیرستان ابدی گراش در این باره گفت: با توجه به وجود مدرسه راهنمایی شاهد در گراش و پوشش دانش آموزان شاهد و برتر درسی در آموزشگاه مذکور و لزوم ادامه تحصیل دانش آموزان برتر درسی و پرورشی فرزندان شاهد در دبیرستان، و از سویی وجود امکاناتی مانند آزمایشگاه، کتابخانه، نمازخانه، کارگاه، اتاق تکنولوژی و سایر تجهیزات جهت تاسیس دبیرستان شاهد، دبیرستان ابدی با همکاری آقای مهروری رئیس اداره آموزش و پرورش گراش و آقای دهقانی مسئول شاهد ادراه آموزش و پرورش و همچنین با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، به عنوان دبیرستان شاهد معرفی گردید.

دبیرستان شاهد گراش، واقع در پشت حسینیه ۱۴ معصوم (ع) در سال جدید(۹۰-۹۱) با شرایطی خاص اقدام ثبت نام دانش آموزان واجد شرایط می نماید.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در شنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۷ ب.ظ

۱۴ نظر

نظر -49 - 0 از 14اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  این میتونه خیلی خوب باشه که گراش هم دارای دبیرستان شاهد باشه اما چیزی که غیر قابل انکاره اینه که پاکسرشت نمیتونه اداره این دبیرستان بزرگ شاهد رو به دست بگیره، چون فقط دوسال سابقه مدیریت در دبیرستان رو دارن… باید مدیریت این دبیرستان به افرادی امثال آقای حبیب اله مهرابی و مانند اینها سپرده بشه!

  1. 0

   شاید ایشون(آقای پاکسرشت) سابقه مدیریت نداشته باشند، اما توی این دوسال واقعا خوب کار کردن و واقعا به نیاز های دانش آموزان توجه داشتن.
   مثلا ایشون کتاب های کمک آموزشی میگرفتند و رایگان به دانش آموزان میدادند. حتی کتاب های ۴ یا ۵ هزار تومانی
   آقای وفایی فرد فکر کنم اشتباه قضاوت کردید.

  2. 0

   البته من نمیفهمم شما کی هستین اما به نظر میرسه از دانش آموزهاش باشین که از این طریق خیلی سود کردید! البته پاکسرشت هم حتما خیر پیدا کرده بودن!
   ۳ سال پیش که آقای ناصری مدیر ما بود هم کتابها رو رایگان در اختیار بچه ها قرار میداد، حتی تو نمایشگاه کتاب که کتابهای غیر کمک اموزشی عرضه میشد هم هزینه ها رو پرداخت میکردن… اما این به تنهایی نمیتونه برای موفقیت یک مدیر کافی باشه!

  3. 0

   آقای وفایی فرد،من یکی از دانش آموزان دبیرستان ابدی هستم،بخدا قسم تا حالا هیچ مدیری رو مثل آقای پاکسرشت ندیدم که به خواسته های بچه ها اهمیت بدن و انقدر دلسوز باشن.
   به نظر من مهمترین اصل برای مدیدیت یک مدرسه،رفاقت و دوستی با دانش آموزاست،که مطمئن باشید تو این زمینه،بهتر از ایشون رو پیدا نمی کنید.
   و در آخر باید بگم،اگه که آقای پاکسرشت از مدیریت دبیرستان برکنار بشن،مطمئن باشید ما با اعتراض هامون آقای پاکسرشت رو بر می گردونیم،مطمئن باشید.
   فقط ابدی(شاهـــــــــــــــــــــــــــــــــد)-فقط آقای پاکسرشت و بامری.

  4. 0

   مطمئا با شم خود آقای پاکسرشت اینو ننوشته؟

  5. 0

   نه عزیزم،داری اشتباه می کنی.
   اگه اسمم رو بخونی می بینی چی نوشتم،در ضمن خو آقای خودکامه(مدیر سایت)من رو میشناسن،یعنی باهم همکلاسی هستیم،پس فکر نکن که این نظر رو آقای پاکسرشت نوشتن.

  6. 0

   نه چی به باره نه چی به داره .صب بدین ببینم چه خبره دیگه بحث کنین
   من هم با نظر اقای وفایی فرد موافقم.
   دبیرستان شاهد باید
   ۱٫حداکثر دانش اموزان یک کلاس ۲۰نفر باشن
   ۲٫دانش اموزان معدل بالا پذیرش کنن.مثلا۱۸ به بالا
   ۳٫دبیرای باسابقه رو بیارن
   ۴………………………….

 2. 0

  چرا تبلیغات دروغ می زنید دبیرستان شاهد فعلا مجوز اولیه دارند و دانش اموز برای حد نصاب ندارد قرار است موقتا نام نویسی شود با توجه به عدم استقبال شاید مجوز رسمی ندهند یا سال بعد تشکیل شود آیا اولیا مبلغ ۳۰۰۰۰۰هزار تومان برای ثبت نام را پرداخت می کنند

  1. 0

   ببخشید شما که میگی با توجه به عدم استقبال شاید مجوز رسمی ندهند،خب مرد حسابی شما این نظر رو در تاریخ۲۲ خرداد ثبت کردی،اون موقع هنوز مدرسه تموم نشده بوده،شما از کجا میدونی برای سال تحصیلی جدید از دبیرستان شاهد استقبال نمیشه؟؟علم غیب داری؟!؟!؟!؟
   جون هرکسی که دوست دارید روی حرفی که میزنید اول یکم فکر کنید،باور کنید هیچی ازتون کم نمیشه!!!!!!!!!!!!
   بخدا آدم خندش می گیره…

 3. 0

  آقای وفایی فر کاش بدون تعصب نظر می دادید شما بروید از دبیرانی که در سه مدرسه تدریس می کنند وضعیت را بپرسید تا واقعیت را به شما بگویند معمولا دبیرانی که مشترک هستند بهتر می توانند قضاوت کنند شما را به درک بهتر می رساند البته من منکر زحمات مدیران گراش و خصوصا اقای مهرابی نیستم

  1. 0

   منظور من آقای مهرابی نبودن…من حتی از دانش آموزای دبیرستان ابدی هم سوال گرفتم و اکثرشون از پاکسرشت راضی نبودن! منظور من اینه که باید مدیریت دبیرستان بدست کسایی بیافته که سابقه مدیریتی داشته باشن! شما اگه از دبیرها بپرسین اکثرشون با آقای مهرابی بیشتر موافقن تا پاکسرشت!

  2. 0

   شما که میگی باید مدرسه به دست کسی بیفته که سابقه ی مدیریتی داشته باشه،خداوکیلی خودت برو از دانش آموزای ولیعصر بپرس ببین اونا چقدر از آقای حسن نژاد راضی هستن؟اگه خدا بخواد و یکم عقلتون یاریتون کنه،می فهمید که آقای حسن نژاد چند سال مدیر مدرسه عالیان بودن و سابقه ی مدیریتی هم دارن.
   بعد هم یه سر به دانش آموزای ابدی بزنید و درباره ی آقای پاکسرشت که دو ساله مدیر هستن سوال کنید و در آخر ببینید که دانش آموزای کدوم مدرسه از مدیرشون راضی تر هستن؟؟؟ابدی یا ولیعصر؟؟؟

  3. 0

   مرد حسابی بحث ما آقای پاکسرشت نیست من میگم اگه تو ولی دانش آموز بودی میرفتی تحقیق میکردی
   به خدا قسم تو مدرسه شاهد دانش آموز رو از کلاس بیرون میکشن به بهانه سرود و تاتر تازه دبیرایی که دارن از دبیرای مدارس عادی چرت ترن چون منافه خدشون در گروی اینه.

  4. 0

   شما که میگی معلمای شاهد خیلی چرت تر از مدارس عادی هستن،بهتره خودت بری یه تحقیق بکنی نه ولی دانش آموز،چون اگه یکم تحقیق و فکر کرده بودی،می فهمیدی گراش در مقطع دبیرستان دچار کمبود نیرو هست و بیشتر معلما توی تمامی مدارس مشترک هستن.
   پس دلیل نمیشه راهنمایی شاهد رو با دبیرستان شاهد مقایسه کنی.

  5. 0

   اینو بفهم اونا میرن از سر گردنه یکی رو پیدا میکنن و با اتکای به مدرک اون دبیر پزشو میدن حتی الان که اکثر دبیرای خوبمون انتقالی برداشتن .
   لطفا تحقیق کن.

 4. 0

  باید بگم که آقای پاکسرشت واقعا مدیر نمونه ومدبری هستن من که دانش آموز مدرسه هستم واقعا از زحمات او راضی ام

 5. 0

  شما به این سایت مراجعه کنید و امار قبولی در درسهای مشترک را بررسی کنید سپس نظر بدون حب وبغض بدهید http://mahdi-khajeh.persiangig.com/blog.html

 6. 0

  آقای وفایی فرد چرا تهمت بیجا می زنی ؟
  مگه تو فضولی؟
  یه کم عقل تو کلت نیست…

  1. 0

   شما چرا هرس میخوری آقای وفائی فرد حرفی جز حقیقت نگفته.

  2. 0

   معلوم نیست شما و آقای وفائی فرد چه بدی از آقای پاکسرشت دیدین که انقدر سعی دارید ایشون رو کم کار و مدیری ضعیف نشون بدید؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. 0

   ما بدی ندیدیم ما نگران آینده شهر و شهرستانمون هستیم.

 7. 0

  واقعا شهر به چنین دبیرستانی نیاز داره.

 8. 0

  مدرسه شاهد هم که از شواهد پیداست معدل بالای ۱۷ میگیره!
  وضعیت دانش آموزان اول دبیرستان که الان قراره برن دوم چی میشه؟
  آیا خود دبیرستان شاهد دانش آموزان رو میگیره؟ یا خیر؟
  اگه خیر پس میمونه یک دبیرستان سید الشهدا(ع) که فکر نکنم اینقدر ظرفیت داشته باشه که همه دانش آموزان قبولی سال اول رو بگیره…
  ممنون میشم دوستان پیگیر این قضیه باشن.

  1. 0

   من وبلاگ نویس دبرستان ابدی هستم،اگه می خواید از شرایط ورود به این دبیرستان(شاهد)مطلع بشید،به این آدرس یه سر بزنید،شرایط رو نوشتم:
   http://www.abadi2school.blogfa.com

  2. 0

   مرسی شرایط بسیار عالی بود…

  3. 0

   خواهش میکنم آقا مصطفی،قابلی نداشت.

 9. 0

  کسی که میگی پاکسرشت خوب کار کرده اینو بدون که اگر آقای ناصری پر و بال مدرسه رو نگرفته بود مدرسه میپوکید .
  آقای خود کامه لطفا اینو منتشر کنید : مدرسه شاهد فقط دنبال اینه که اسمش در بره مثلا بگن : مقام اول سرود و دیگر چیز ها رو کسسب کرده به خدا این به نفع هیچ دانش آموزی نیست .
  من خودم هرچی زحمت ها بود برای مدرسه شاهد کشیدم آخرش یه دویست تومانی بهم دادن هرکی با نظر من موافق نیست میتونه به این آدرس ایمیل بفرسته:mohsengerash@gmail.com

  1. 0

   فقط آقای پاکسرشت…….
   الحق که بهترینه…….
   بخدا خود بچه های ولیعصر تو کف موندن که چرا اینقدر آقای پاکسرشت با دانش آموزا پایه و صمیمی هستن.
   کدوم مدیر میزاره که دانش آموزاش حتی توی ایام امتحانا هم از امکانات مدرسه استفاده کنن؟؟؟؟
   ما که از صبح تا شب توی کتابخونه مدرسه زیر سانترال میشینیم و می خونیم،حتی چندتا از دانش آموزای ولیعصر هم میان و با ما می خونن،برا شام و نهار هم زنگ میزنیم ساندویج میارن،حتی تو این ایام بعضی شبا هم اونجا می خوابیم.
   تو ایام مدرسه هم،عصرها و بعد از مدرسه میرفتیم مدرسه و از کارگاه کامپیوتر استفاده میکردیم،اینترنت هم که مفتی بود،ما هم پر رو،هرچی می خواستیم میرفتیم از اینترنت میگرفتیم(دانلود میکردیم).
   خود بچه های ولیعصر وقتی اینا رو می بینن و می شنون میگن:ما صبح که مدرسه بودیم هم کلید اتاق کامپیوتر رو بهمون نمیدادن و نمیزاشتن پا بزرایم تو کارگاه کامپیوتر چه برسه به عصر.
   راستی آقای پاکسرشت دوباره زحمت کشیدن و چند روز پیش اینترنت بی سیم یا همون وایرلس هم برا مدرسه گرفتن و از الان دانش آموزا میتونن از هرجای مدرسه به اینترنت وصل بشن.
   به والله قسم،اول سال برای اینکه ما رو از سیدالشهدا می خواستن ببرن ابدی،یه هفته دم در آموزش و پرورش بساطمون پهن بود و داشتیم اعتراض میکردیم و می گفتیم به هیچ وجه نمیریم دبیرستان ابدی،اما حالا خودمون پشیمونیم و پیش خودمون میگیم کاشکی سال اول و دوم هم تو ابدی درس خونده بودیم.
   حالا هم اگه سال بعد کلاس چهارم توی این دبیرستان تشکیل نشه،یه هفته که هیچی،یک سال میریم تو آموزش و پرورش میشینیم تا وقتی که کلاس چهارم هم تو ابدی تشکیل بشه.
   یعنی از مدیر بگیر تا معاونامون،همگی با ما مثل دوست هستن.
   تنها سالی که از درس خوندن لذت برده بودم امسال بود،هروقت جمعه میشد دلم می خواست زودتر اونروز تموم بشه و شنبه برسه تا سریع تر بریم مدرسه،ولی الان که دیگه تابستون نزدیکه و مدرسه تعطیل میشه و ما هم بدبخت میشیم،حیف،حیف.
   بهترین دبیرستان:ابدی(شاهد)
   بهترین مدیر:جناب آقای پاکسرشت.
   بهترین معاون:جناب آقای بامری.

  2. 0

   پارسال و سال قبلش آقای مهرابی مدیر نبوده اما امسال که آقای مهرابی مدیر بوده تمام خوبی های مدارس ابدی و ولیعصر رو داشته . هم دانش آموزا اونجا درس میخوندن هم دور کامپیوتر میرفتن تازه از اول سال تا حالا اینترنت وایرلس فعال بوده و در دسترس دانش آموزان اما خود دانش آموزای مدرسه سیدالشهدا اونقدر شعور داشتن که از اعتبار بیت المال استفاده ی شخصی نکنند.

  3. 0

   خب آقای باهوش،چرا همش عیبای راهنمایی شاهد رو به دبیرستان شاهد هم می چسپونی؟!؟!؟!؟
   خب مدیرشون یکی هست؟که نیست-معاوناشون یکی هست؟که اینم نیست.پس دلیلتون از مقایسه ی این دو مدرسه چیه؟فقط چون اسم دوتاشون شاهده اینجور نظرایی میدید؟
   شما به مثال پایین نگاه کن،بعد نظر بده:
   مثلا من میرم تو فرمانداری شیراز،اونجا تحویلم نمی گیرن و خلاصه به هر دلیلی به کارم رسیدگی نمیکنن،پس باید نتیجه بگیرم چون فرمانداری شیراز اینجوریه،فرمانداری بقیه شهرستانها هم این وضعیت رو دارن،آره؟!؟!؟!؟حالا دلیل من از این برداشت چیه؟این که اسم هر دو جا فرمانداری شهرستانه!!!!!
   به نظر شما این برداشن من درسته؟؟؟؟؟؟؟که بگم اسم هردوجا فرمانداریه ====> تمام فرماندری ها یه ارباب رجوع رسیدگی نمیکنن.
   این نظر شما که میگی راهنمایی شاهد اینجور و اونجوره====>دبیرستان شاهد هم مثل اونه،بیشر شبیه به یه جوکه.

  4. 0

   من عیب های مدرسه راهنمایی شاهد رو بیان نکردم من عیب های ساختار مدارس شاهد رو بیان کردم .
   بعدشم نمیخواد این همه فلسفه بچینی آقای باهوش.

 10. 0

  احمدرضا جون،ممنون.
  یه سری به وبلاگ مدرسه بزن.

 11. 0

  احمدرضا چرا نظرای منو دیگه ثبت نمی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگه تو خیابون گیرت بیارم…………….
  از الان اشهد خودت رو بخون…………..

 12. 0

  ممنون میشم اگه درصد قبولی نهایی سه تا دبیرستان پسرانه و دبیرستان دخترانه را در سایت بزنید تا مستند بتوان گفت که تلاش چه مدارسی بیشتر بود هاست

 13. 0

  آقای پاکسرشت: کمی شوخ طبع. رفتار یک مرد جالب رو از خودش نشون میده که واقعا هم جالب هستش.
  با دانش آموزان (همه) رابطه ی صمیمی داره.در کار ها جدی هستش.از دانش آموز های بی تربیت اصلا خوشش نمیاد.از کار های عجیب خوشش میاد.چهره ای با جدیدت کامل داره ولی باطنش چیز دیگه ای هستش (شوخ طبع)
  چهره ای به ظاهر خشنی داره اما رفتارش چیز دیگه ای رو نشون میده. این تمام خصوصیاتی هستش که من در طول یک سال کامل که در مدرسه ابدی(شاهد) درس خودنم از ایشون دیدم به نظر من که مدیر خوبی هستش

  راستی تویی که به معلم های شاهد میگی چرت هستند حرف دهدن رو بفهم من تو طول اون یک سال انوجا معلم هایی داشتم که هم با دانش آموز کاملا دوست هستش و من خودم هم دستشون دارم پس پشت سرشون درست صحبت کن مثلا یکی از معلم هایی که همه بچه ها دوستش داشتن (واقعا دوستش داشتن)
  آقای چوب بر بود واقعا معلم بود واقعا یکی دیگه از معلم ها آقای ایزدی اون هم خیلی معلم خوبی بود و با دانش آموز ها دوست بود در کل مدرسه خوبی هستش

 14. 0

  این میتونه خیلی خوب باشه که گراش هم دارای دبیرستان شاهد باشه اما چرا اگه شااااااااااهده معدل های پایین مثل ۱۸ و۱۷ رو ثبت نام می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر -49 - 0 از 14اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه