حمایت خانواده‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان از لیست وحدت‌گرایان

Untitled-1 (2)جمعی از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان با انتشار اطلاعیه‌ای به حمایت از ۱۰ کاندیدا انتخاباتی شورا شهر با عنوان «وحدت‌گرایان سازندگی» پرداختند.

به گزارش خبرنگار رویدادشهر این اطلاعیه که در نشریات عصر گراش، افسانه گراش و در شهر منتشر شده است به امضای جمعی از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس رسیده است. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

«باسمه تعالی

سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گرامی باد

«وحدت‌گرایان سازندگی»

به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر صحنه تجلی اراده و خواست مردم در اداره کشور و شهر فرا رسیده است. روز ۲۴ خرداد روز مهم و سرنوشت سازی است که مردم ما آماده خلق حماسه‌ای دیگر می شوند.حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی و انتخاب افراد اصلح برای عضویت در شورای شهر، وظیفه‌ای شرعی و ملی،و حقی قانونی است. با تشکر از تمام عزیزانی که برای عضویت در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر گراش ثبت نام کرده‌اند ( که افرادی دلسوز و متعهد می باشند) اما چون ناچار به گزینش و اولویت بندی هستیم، بر اساس ملاک‌هایی مثل، دین باوری، ولایتمداری، بصیرت، تعهد و تخصص، پایبندی به قانون، شجاعت و قدرت دفاع از حقوق مردم، داشتن انگیزه و فرصت برای خدمت،‌تجربه گرایی و جوانگرایی، پرهیز از اختلاف محله‌ای و … افراد زیر به عنوان افراد شایسته‌تر و مناسب‌تر برای عضویت در شورای شهر گراش پیشنهاد می گردد. همشهریان عزیز می توانند از بین این افراد، ‌هفت نفر را که اصلح می دانند،‌انتخاب نمایند.

۱٫ جناب آقای دکتر علی‌اصغر حسنی

۲٫ جناب آقای حبیب‌اله مهرابی

۳٫ جناب آقای محمد کریمیان

۴٫ سرکار خانم مهروش شیبانی

۵٫ جناب آقای مهندس عبدالرضا هرمزی

۶٫ جناب آقای جواد جعفرزاده

۷٫ جناب آقای مهندس جعفر یوسفی

۸٫ جناب آقای دکتر ابوطالب مهرابی

۹٫ جناب آقای مهندس جواد حسن‌زاده

۱۰٫ جناب آقای مهندس مهدی صمیمی ».

Untitled-1 (2)

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲:۰۵ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    در گریشنا پوستری منتشر شده است که عکس شاه محمدی را در کنار حسنی و مهرابی نشان می دهد. واقعا جای تعجب دارد که افرادی برای رای آوردن به چه کارهای مشمئز کننده ای رو می آورند. آخه آقای شاه محمدی با آن تفکر کذایی چه ارتباطی با مهرابی و حسنی ولایتی و اصول گرا دارد ؟؟!!
    چرا دیدگاه و گرایشات خودتان را روشن و شفاف مطرح نمی کنید تا مردم به همان گرایشات شما اگر خواستند رای بدهند . چون می دانند این نوع تفکر در بین مردم جایگاهی ندارد ، خود را به نیروهای ارزشی می چسپانند تا مردم را گول بزنند

  2. 0

    نظراتی که در خصوص سوء استفاده گریشنا از اعتبار دیگران برای جمع کردن رای برای یکی از نیروهای خودشان در آنجا نوشته می شود ، تایید نمی شود.
    واقعا ماهیت دست اندر کاران گریشنا و افسانه در این حوادث به خوبی بر ملا می شود

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه