مسکن مهر جنوب فارس با حضور وزیر در گراش افتتاح شد

rooydadshahr-nikzadپروژه ۴۱۰۰ واحدی مسکن مهر اداره کل راه و شهرسازی لارستان امروز صبح باحضور علی نیکزاد وزیر راه  و شهرسازی درشهرستان گراش و لار افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار رویدادشهر امروز صبح باحضور نیکزاد وزیر راه و شهرسازی، صادق عابدین استاندار فارس، مهندس کریمی فرد فرماندار گراش، جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، امیری فرماندار ویژه لارستان و هیات همراه وزیر پروژه‌ی ۴۱۰۰ واحدی لار، گراش، خنج، خور، لامرد و مالکین در گراش به بهره‌برداری رسید.

وزیر راه باحضور در شهرک مسکن مهر (پردیس) گراش ابتدا از تابلو مسکن مهر اداره کل راه و شهرسازی لارستان پرده‌برداری  و سپس به صاحبان یکی از واحدهای مسکونی به طور نمادین کلید اعطا کرد. پس از آن تعدادی از صاحبان مسکن مهر در حضور وزیر به بیان مشکلات واحدهای مسکونی خود پرداختند که نیکزاد از فرماندار خواست تا به خواسته‌های صاحبان رسیدگی شود.

پروژه‌ی مسکن مهر گراش در دولت نهم شروع به کار کرد که قرار بود سال قبل با حضور احمدی‌نژاد به طور رسمی افتتاح شود. هم‌چنین واحدهای مسکن مهر گراش در سال گذشته به صاحبان آن‌ها واگذار شده است.

نیکزاد در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر درخواست اتمام پروژه‌ی جاده‌ی چک چک با لبخندی گفت مطلع‌م.

حسین صادق عابدین استاندار فارس نیز در این مراسم در گفتگو با خبرنگار رویدادشهر اظهار داشت: امروز ۸۰۸ واحد در گراش و تعداد دیگری در لار افتتاح شد که جمعا ۴۱۰۰ واحد می باشد و از این تعداد بیش از ۵۰۰ واحد خود مالکی بوده و بقیه آن هم به صورت ویلایی و هم به صورت مجموعه آپارتمانی بنا شده که بیش از ۹۰ درصد در این منطقه عملیاتی شده و باقی مانده آن تا پایان سال ۹۲ به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس حمیدرضا کریمی فرد فرماندار گراش نیز پیش از این گفته بود: باتوجه به اینکه پروژه مسکن مهر بزرگترین طرح توسعه مسکن در طول تاریخ مسکن ایران است، می توان از مزایای این طرح به ارزان سازی در عین رعایت استاندارد های لازم، ساخت مسکن در تیراژ بالا، افزایش امید مردم به خانه دار شدن در اقشار کم درآمد جامعه و پرهیز از تجمل گرایی اشاره کرد.

Rooydad-Nikzad

نوشته شده توسط حمید بهرامی در سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۲ ق.ظ

۵ نظر

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  جاده چک چک نباید به فراموشی سپرده بشه
  برای این جاده خیلی زحمت کشیده شده
  مسئولین نباید بی تفاوت باشن

 2. 0

  این لبخند و جواب ساده مطلعم یعنی دیگه دولت که وقتش تمومه دیگه امیدی نداشته باشین!

 3. 0

  جاده چک چک را باید به طرح ملی تبدیل کرد. در حال حاضر این طرح یک طرح استانی است. و به نظر می رسد با توجه به شرایط موجود اقتصادی و تغییر دولت این طرح مورد توجه قرار نگیرد.

 4. 0

  فراموش نکنید که مسکن مهرتان زیر نظر اداره راه ترابری لار ساخته شده است

 5. 0

  اول همی جاهاشو درست کنید بعد افتتاحش کنید

نظر -49 - 0 از 5اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه