برترین‌های مسابقات تنیس روی میز جام شهید یحیایی مشخص شدند

http://gerashpingpong.persiangig.com/pingpong/IMG_4846.JPGسیزدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز جام شهید مرتضی یحیایی به مناسبت نیمه شعبان با حضور بازیکنان گراش و لارستان با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد. این مسابقات در دو رده سنی نونهالان و بزرگسالان در خاه پینگ پنگ بانو حاجیه رضوی گراش برگزار گردید.

 به گزارش رویدادشهر به نقل روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، در قسمت انفرادی بزرگسالان ۳۲ راکت بدست حضور داشتند که به صورت دوره ای حذفی به رقابت پرداختند که در پایان عبدالهادی موغلی از گراش با غلبه بر تمامی حریفان قهرمان شد. میلاد عباس زوج از گراش به مقام دوم رسید و حمیدرضا راضی از لارستان بر سکوی سوم ایستاد. اما در قسمت دونفره این مسابقات که از جذابیت زیادی برخوردار بود ۲۳ تیم دونفره حضور داشتند که در پایان تیم دونفره میلاد عباس زوج و محمد حسینا با شکست دادن تمامی رقبای خود به مقام قهرمانی رسیدند، مهدی یحیایی و حمیدرضا موغلی مقام دوم را به خود اختصاص دادند و عبدالهادی موغلی و حمیدرضا جعفری به مقام سوم بسنده کردند.

در قسمت نونهالان که با حضور ۲۴ بازیکن نونهال برگزار شد، محمدمهدی آخوندی بدون باخت قهرمان شد و مسعود درویشی دیگر بازیکن گراش در جای دوم ایستاد و سیدمسیح سجادی از لارستان مقام سوم را کسب کرد.
در پایان از طرف خانواده شهید یحیایی به نفرات و تیم های برتر جوایز نقدی اهدا شد.
شایان ذکر است که جام شهید مرتضی یحیایی ۱۳ سال پیاپی به همت خانواده شهید و در راس آن مهندس مهدی یحیایی برگزار می شود.

http://gerashpingpong.persiangig.com/pingpong/IMG_4847.JPG

http://gerashpingpong.persiangig.com/pingpong/IMG_4850.JPG

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۱ ب.ظ

دیدگاه