استقبال بی نظیر جوانان از جشن دوسالگی اَچُم نِت

1373121469945513_largeجشن دوسالگی اچم نت روز جمعه ۱۴ تیر ماه، با حضور تعداد کثیری از کاربران این جامعه مجازی برگزار شد.

اچم نت نام یک جامعه مجازی است که نهم تیر ماه ۱۳۹۰ بعنوان نخستین میکروبلاگ در جنوب کشور به همت مهدی قنبری ایجاد شد. کاربران این سایت به مناسبت سالگرد تاسیس این جامعه مجازی امسال نیز با برگزاری جشنی دوساله شدن این میکروبلاگ را جشن گرفتند.

به گزارش رویدادشهر، جشن دوسالگی میکروبلاگ اچم نت با حضور تعداد کثیری از کاربران این جامعه مجازی، دهقانی معاون سابق فرماندار گراش، حبیب اله مهرابی و جعفر یوسفی منتخبین شورای چهارم شهر گراش، سلمان مهرابی رئیس اداره راه و شهرسازی و با حضور محمودی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گراش در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط حافظ کل قرآن آقای سعید بصیری  که خود یکی از کاربران اچم نت می باشد، آغاز شد. مصطفی کارگر مجری این برنامه پس از قرائت قرآن،  ضمن خوش آمد به حضار و مهمانان، از جناب آقای دهقانی برای سخنرانی به روی سن دعوت کرد.

هادی دهقانی معاون سابق فرماندار گراش و بخشدار فعلی بخش ارژن و یکی از اعضای جامعه مجازی اچم نت که بعنوان سخنران اصلی به این جشن دعوت شده بود، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم اظهار داشت: بنده به دلیل این همدلی و صمیمیتی که بین اعضا وجود دارد وارد این فضای مجازی شدم و انصافا جامعه مجازی اچم نت حقیقی ترین جامعه است.

وی افزود: جامعه مجازی اچم نت همان جامعه ای است که در ورودی سایت نوشته شده «اچم نت جامعه ای است سالم برای اچم نتی ها…»، دقیقا سالم بودن این جامعه یک بحث بسیار مفید است.

دهقانی اضافه کرد: در طول این مدت ما با لطیفه های اچم نت خندیدیم، با پیام ها و احادیثی که از بزرگان نوشته بودند تاثیر پذیرفتیم و استفاده کردیم.

وی جایگاه کنونی اچم نت را خوب برشمرد و بر فعالیت بیشتر آن تاکید کرد و اظهار داشت: اچم نت در جایگاه خوبی قرار دارد اما باید سعی کنید در تصمیماتی که در شهر، شهرستان و منطقه گرفته می شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید. در مجموعه اچم نت این پتانسیل و توانایی وجود دارد.

معاون سابق فرماندار گراش افزود: کاری کنید که مسئولین شهرستان به راحتی از کنار نام اچم نت عبور نکنند، یعنی اگر بخواهند تاثیر پذیر باشند در امورات مختلف از اچم نت و دیدگاها و نظرات کاربران آن استفاده کنند. از مسئولان شهرستان انتظار می رود که این جوانان را بعنوان مشاورانی امین در کنار خود ببینند و از نظرات آنان استفاده کنند.

از دیگر برنامه های این جشن میتوان به پخش کلیپ، گفتگوی تلفنی با کابران اچم نت، اجرای برنامه سین جیم با حضور مهدی قنبری مدیر سایت، اجرای موسیقی زنده توسط آقایان حسینی، امانی و عباسپور، و اهدای جوایز به کاربران برتر و مدیران اچم نت اشاره کرد.

نوشته شده توسط رویداد شهر در یکشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۴:۱۶ ب.ظ

۷ نظر

نظر -49 - 0 از 7اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  خیلی زحمت کشیده بودن دستشون درد نکنه واقعا برنامه خوبی بود
  از آقای قنبری هم تشکر می کنیم

 2. 0

  برنامه سیم جیم بسیار برنامه ی خوبی بود
  ولی اگر آقای خواجه پور سوالاتشون را داغتر میکردند بهتر بود d

  1. 0

   بابا اگه داغ تر بود که سالن آتیش میگرفت

 3. 0

  ممنون از برگزارکننده‌گان جشن
  و هم‌چنین رویدادشهر بابت گزارش.

 4. 0

  واقعا این عکس جشن اچم نته؟
  عجب جمعیتی
  دست مریزاد

 5. 0

  برنامه دیگه ای هم بود که اتفاقا طرفدار داشت.
  یه اجرای فی البداهه بود که یکی از خانم ها اجرا کرد

 6. 0

  مگه اداره راه و شهرسازی با مسکن و شهرسازی فرق داره؟؟ الان که راه و شهرسازی نداریم!!!

  1. 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   در خبر اشتباها سمت آقای محمودی رئیس اداره مسکن و شهرسازی ذکر شده بود که به رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تغییر یافت.
   ضمنا پس از ادغام ادارات راه و ترابری و مسکن و شهرسازی، اداره راه و شهرسازی تاسیس شد.

 7. 0

  فکر نکنم اجم نت سایت اجمی باشه باید کزاشت سایت که فقط باید هر جوری مدیران این سایت کفتن حرف بزنید

نظر -49 - 0 از 7اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه