سوتی عجیب خبرنگار باهوش میلاد لارستان

Afsaneh18-1_Page_12رویدادشهر: نشریه میلاد لارستان با گزینش بخش‌هایی از ستون طنز نشریه افسانه گراش در ستون نامه‌های خوانندگان بر آن تحلیل نوشت.

به گزارش گریشنا در ستون طنز مثلسل افسانه گراش مطلبی با عنوان:‌ «اولین روز زندگی مشترک» منتشر شد. در این ستون آمده است. «سوال فرضی: اگر نامزدهای فعلی در انتخابات شورا برنده شوند، اولین طرح آن‌ها در شورای شهر چه خواهد بود؟» و سپس به طنز نظرات برخی از نامزدهای شورای اسلامی شهر گراش در این مورد آمده است. از جمله از زبان علی اصغر حسنی نوشته شده است: «انتخاب شهردار برای اوز و بیرم»

هفته‌نامه میلاد لارستان در هفته اول تیرماه در صفحه دوم شماره ۷۴۸ خود در مطلبی تحلیلی بر این مطلب نوشته و در آن علی‌اصغر حسنی را  ناآگاه به قوانین و عامل ایجاد تشتت و اختلاف خوانده است. با توجه به این که طنز بودن ستون «مثلسل» کاملا مشخص است و چندین شماره است که این ستون در نشریه افسانه منتشر می‌شود چاپ این تحلیل در نشریه میلاد لارستان بسیار عجیب بود.

محمد خواجه‌پور سردبیر نشریه افسانه از ارسال توضیح برای میلاد لارستان خبر داد و گفت: برای روشن شدن اذهان خوانندگان میلاد لارستان و این که این جمله نقل قولی از حسنی نیست، توضیحی در تاریخ ۶ تیرماه برای میلاد ارسال شده است. با وجود انتشار دو شماره ۷۴۹ و ۷۵۰ نشریه میلاد هنوز این توضیح در نشریه درج نشده است.

به نظر سردبیر افسانه گراش : «حساسیت بیش از حد دوستان بر روی رفتار علی‌اصغر حسنی باعث شده است که دقت مورد نظر در انتشار مطلب لحاظ نشود. با وجود همه اختلاف‌نظرهای بین مدیران محترم میلاد و آقای حسنی، برای رعایت اخلاق حرفه‌ای و همچنین کاهش سوظن‌ها شایسته است از سوی نشریه میلاد از ایشان عذرخواهی شود.»

همچنین علی اصغر حسنی نیز جوابیه جداگانه‌ای برای نشریه میلاد ارسال کرده است که در این سایت منتشر خواهد شد.

نوشته شده توسط رویداد شهر در چهارشنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۵۱ ب.ظ

۴ نظر

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  =))))
  زیادی باهوشه
  از قول بچه های دانشگاه ها این عقب افتاده نیست یکم زیادی جلو افتاد از نبوغشه 😀

 2. 0

  تعجبی ندارد که میلاد لارستان و صحبت نو ….از هر فرصتی برای توهین به گراش و گراشی ها استفاده بکنند . این شیوه ی همه آنها حتی بزرگان و روحانیتشان بوده و هست .ولی تعجب از افسانه و گریشنا است که از هر فرصتی برای بزرگ کردن جعفر پور و لاری ها استفاده می کنند

 3. 0

  خوب شاید حمایت مالی می شوند.

 4. 0

  رسما باید اعلام تشکر کرد از چنین دوستان
  اینها تنها آدمایین که محترمانه میگویند چقدر …اند!

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه