پاسخ علی اصغر حسنی به اتهامات میلاد لارستان/ این اتهامات در مراجع قضایی قابل پیگری است

رویدادشهر: در پی نشر مطلب طنزی در روزنامه افسانه گراش و جدی گرفتن این موضوع از سوی روزنامه میلاد لارستان! و همچنین وارد نمودن اتهماتی به دکتر حسنی، وی با ارسال جوابیه به روزنامه میلاد لارستان، به اتهامات وارد شده به خود پاسخ داد.

مدیر مسئول محترم نشریه میلاد لارستان

با سلام و خسته نباشید

با توجه به درج مطلبی در شماره ۷۴۸ نشریه میلاد لارستان که در آن مطالبی خلاف واقع به اینجانب نسبت داده شده است خواهشمند است با عنایت به قانون مطبوعات جوابیه فوق با همان فونت در همان صفحه درج شود.

واقعا از کسانی که ادعای سابقه بیست ساله روزنامه نگاری دارند عدم تشخیص نوشته طنز و جدی از یکدیگر بعید است. آیا سردبیر نشریه لزومی نمی‌بیند که مطالب رسیده را با واقعیت و عقل سلیم بسنجد و بعد اقدام به انتشار کند؟ نقل‌قول استناد شده هیچ ارتباطی به اینجانب ندارد و به شکل طنز در نشریه افسانه نوشته شده است.

اینجانب بعد از سی سال سابقه مدیریت در سطوح مختلف نظام جمهوری اسلامی به اندازه نویسنده میلاد لارستان با قوانین آشنا هستم که بدانم وظیفه شورای اسلامی شهر در چه حدی است. ایراد اتهاماتی همانند ناآگاهی نسبت به قوانین و قانون‌گریزی همچنین ایجاد اختلاف و تشتت به اینجانب حتی در مراجع قضایی نیز قابل پیگیری است. چگونه فرد ناآگاه که قدرت تشخیص جد و طنز نیز ندارد به خود اجازه می‌دهد این گونه اتهامات را به فردی خدوم که بارها به نمایندگی مردم انتخاب شده است وارد کند.

در هشتمین انتخابات مجلس شورای اسلامی اینجانب با رای اکثریت مردم لارستان، خنج و گراش به مجلس شورای اسلامی راه یافتم و در طول دوره چندین برابر نمایندگان پیشین در حوزه‌های گوناگون خدمت انجام شد که شاخص‌ترین آن امتیاز «فرمانداری ویژه» بود. امتیازی که نمایندگان پیشین در اخذ آن ناتوان بودند.

در انتخابات شورای اسلامی شهر گراش نیز اینجانب با کسب ۷۲ درصد آرای مردم گراش که بیشتر میزان آرا در تمامی شهرهای جنوب فارس بود یک بار دیگر از مردم شریف رای اعتماد گرفتم تا تیری باشد بر چشم حسودان. اکنون نیز به همراه دیگر عقلای گراش و لار و شوراهای محترم شهر تلاش خواهیم کرد فضای همکاری و همدلی به وجود آید.

در پایان ضمن توصیه شما به رعایت اخلاق اسلامی و مساوات امیدوارم در آینده مطالب نشریه میلاد لارستان بر اساس واقعیت‌های موجود و منابع رسمی تنظیم و آماده شود و هدف تمامی مطبوعات محلی به جای جوسازی و تخریب شخصیت‌های مورد وثوق منطقه، در جهت آگاهی بخشی به مردم و ایجاد اتحاد باشد.

علی‌اصغر حسنی

منتخب مردم گراش در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گراش

نوشته شده توسط رویداد شهر در شنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۴:۱۰ ب.ظ

۸ نظر

نظر -49 - 0 از 8اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  چرا گریشنا و افسانه به جای انتشار مطالب طنز برای بزرگان گراش ، یکبار برای جعفرپور و دیگر افراد لاری مطلب نمی نویسد؟؟؟

 2. 0

  گریشنا چرا جوابیه دکتر حسنی به میلاد لارستان را نمی زند ؟؟

 3. 0

  جالب اینجاست که حتی سایت خبری دیگری که در سطح شهر فعال هست از زدن این خبر امتناع می‌کند(!)
  به جای انتشار اخبار مربوط به شهر و شهرستان گراش اخبار لار و دیگر شهر ها را منتشر می‌کند.

 4. 0

  برخی سایت ها و نشریات گراش،بیشتر از سایت خود جعفر پور و دیگر سایت ها و روز نامه های لاری ، سعی میکنند بگویند همه کارها را جعفر پور انجام می دهد و او را به هر نحو شده بزرگ کنند.
  شما همین عکسی که برای سخنان امام جمعه در گریشنا زده نگاه کنید. باز هم حضور جعفر پور را در نماز نشان می دهد تابگویند هرچند گراشی ها از او انتقاد می کنند ولی او کریمانه در نماز جمعه گراش شرکت می کند.

 5. -3

  اتفاقا گراشی ها خیلی خوب وباسلیقه هستند

 6. 0

  باسلام خدمت همشهربان عزیز:من فقط خدارادرنظرمی گیرم ومی گویم کسی که هدفش خدمت باشدناگفته پیداست ودکترجعفرپورازاین قبیل انسانهاست ومن به شخصه به عنوان یک گراشی ازخدمات ایشان به شهرستان گراش تشکرودوربعدهم بااعتمادی که به ایشان دارم به اورآی می دهم,عزیزان بیاییدتعصبات غیرمنطقی نشآت گرفته ازدشمنان لاروگراش بپرهیزیم وبرلی پیشرفت هردوشهرستان تلاش کنیم که اگرغیرازاین باشددرپیشگاه خدا مسئئولیم که واقعآدربعضی مواردخودمان هم…

 7. +1

  مگه آقای حسنی فکر میکنه دوباره رای میاره( واقعا که)

 8. -2

  یه نماینده دلسوز باید قدرشو فهمید,بزارید مردم راجع به خدمتگزار بودنشون تصمیم بگیرن نه اینکه خودشون از خودشون تعریف کنن این به دور از اخلاق اسلامیه

نظر -49 - 0 از 8اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه