عصر گراش ۳۴ منتشر شد

asregerash340001سی‌و‌چهارمین  شماره نشریه عصر گراش ویژه تیرماه ۹۲ دیروز منتشر شد.

به گزارش خبرنگار رویداد شهر شماره ۳۴ نشریه عصر گراش ویژه تیرماه ۹۲ دیروز عصر در گراش منتشر شد. بر روی جلد این شماره عکس ایستاده هفت منتخب شورای چهارم با تیتر «هفت کرسی‌نشین دوره چهارم شورای شهر گراش» کار شده است. هم‌چنین افتتاح مسکن مهر گراش با حضور نیکزاد وزیر راه و شهرسازی نیز از تیترهای مهم صفحه‌ی نخست است.

بیش‌تر گزارش‌های این شماره به انتخابات و ماه رمضان اختصاص دارد. در صفحه‌ی سوم با گزارشی از محمدحسن جعفری به انتخابات شورای شهر و منتخبین آن‌ها پرداخته شده است. در این گزارش آمده است که خیابان دانشگاه محل اجتماع شورای چهارم است. هم‌چنین در صفحه‌ی ۴ با گزارشی از انتخابات ریاست‌جمهوری نوشته شده است با تقسیم رای مردم گراش بین قالیباف و جلیلی، روحانی بر صدر نشست.

در صفحه‌ی ۵با گزارش‌هایی از فاطمه صالحی، راحله حسن‌زاده و هانیه باختر به رفتارهای مردم در ماه رمضان پرداخته شده است و در صفحه‌ی دوم این پرونده حاج‌آقا فخاری و علی قنبری در میزگردی به تحلیل دینی رفتارهای مردم پرداخته‌اند. «گراش به یک استاد اخلاق نیاز دارد» تیتر این میزگرد است.

در صفحه‌ی هفتم عکس‌هایی از شادی مردم از راه‌یابی تیم ملی به جام جهانی و گزارشی از جام رمضان نوشته‌ی فردین شوری و محمدعلی نورانی دیده می‌شود.

حسین فقیهی سردبیر نشریه در یادداشت نخست این شماره آورده است: «تشکر می‌کنم از همه‌ی آن عزیزانی که به من رای دادند».

نشریه عصر گراش را می‌توانید از فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و هنری و سوپرمارکت‌های گراش تهیه کنید. فایل pdf نشریه را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

نوشته شده توسط رویداد شهر در جمعه, ۲۱ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۴:۲۲ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    مدیران محترم سایت رویدادشهر
    سلام علیکم
    ضمن تشکر از انعکاس چاپ نشریه عصر گراش از عموم بازدید کنندگانتان دعوت می کنم مطالب ، نقد ، موضوع قابل پی گیری و موضوع پرونده برایمان به asregerash@gmail.com ارسال نمایید . حسین فقیهی سردبیر عصر گراش

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه