شایعاتی که تکذیب شدند: ۲ خودکشی و ۲ دزدی

Untitledطی دو روز گدشته، شایعت زیادی در شهر دهان به دهان می‌چزخند که پیگیری‌های خبرنگاران رویدادشهر نشان داد هیچ‌کدام صحت ندارند.

خلیل سعادت به دلیل خونریزی داخلی فوت کرد

به گزارش رویدادشهر، شایعه خودکشی خلیل سعادت دومین شایعه‌ی خودکشی دیروز بود که از دیشب در بین مردم شهر پخش شد. به گزارش خبرنگار رویدادشهر به نقل از یکی از بستگان ایشان خلیل سعادت از چند روز پیش بیماری گوارشی داشته‌اند و در این چند روز استفراغ‌های بسیاری داشته‌ است.

او دیشب در حالی که در خانه تنها بوده است خونریزی‌ش شدت پیدا می‌کند و از هوش می‌رود. خواهر وی با وارد به و دیدن جسد بی‌جان برادرش و خون‌های زیادی که از او رفته سریع دیگران را باخبر می‌کند. باوجود تلاش‌های بسیار و رساندن وی به بیمارستان سرانجام وی فوت می‌کند.

وی فرزند میرابوالحسن و مجرد است و سال‌ها در شیراز زندگی می‌کرده است.

ابراهیم حسین‌شیری: وقتی شایعه خوکشی خودم را شنیدم تعجب کردم

شایعه‌ی خودکشی حسین‌شیری دیروز بین مردم شهر و  حتی گراشی‌های خلیج‌نشین دهن به دهن شد. او در تماس تلفنی که با گریشنا داشته است، با لحن طنز‌آلودی گفته است: «من در کمال سلامت هستم و هیچ انگیزه‌ای برای خودکشی ندارم. در زندگی موفق هستم. از نظر اقتصادی مشکلی ندارم و به عنوان استاد دانشگاه در رشته‌ی هنر و موسیقی تدریس می‌کنم.»

او در ادامه گفته است: «خبر پخش این شایعه را که امروز ظهر از طریق داماد و برادرم شنیدم باعث تعجب‌ام شد. خانواده‌ام که در کشور‌های دیگر این خبر را شنیده بودند زنگ می‌زدند و می‌خواستند صدایم را بشنوند و از نگرانی در‌ بیایند. دوستان، اقوام و شاگردان‌ام هم حسابی نگران شده بودند و برای شنیدن خبر سلامتی‌ام به خانه‌ی شخصی و خانه‌ی پدری‌ام تماس می‌گرفتند».

دو شایعه از سرقتی که انجام نشده بود

دو خبر نیز دیشب و امروز از سرقت از خانه‌ای واقع در بولوار ملاصدرا و صرافی فرسوده دهان به دهان چرخید که صحت نداشت.

پیگیری‌های خبرنگار رویدادشهر درباره‌ی سرقت از منزلی در بولوار ملاصدرا نشان داد که اصلا فردی با نام خانوادگی «ج» در این بولوار زندگی نمی‌کند و این خبر از اساس دروغ است.

خبری نیز امروز ظهر بلافاصله در شهر پخش شد که گفته می‌شد دو نفر آقا و خانم با لباس عربی از صرافی فرسوده سرقت کرده‌اند. با پیگیری‌های انجام شده مشخص شد از این صرافی نیز سرقتی صورت نگرفته است. شنیده‌ها به نقل از نزدیکان حاج محمود فرسوده، صاحب صرافی، حکایت از آن دارند که تنها هنگام صرف کردن پول، مشتری پول کم‌تری را پرداخت کرده است.

نوشته شده توسط رویداد شهر در پنج شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۹:۱۴ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    چه خوبه که خبرنگارا هستن.

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه