بانک ملت در صدر لیگ تنیس روی میز باشگاه‌های گراش +عکس

دور اول و دوم مسابقات لیگ باشگاه های گراش جام پاتلون دیشب، ۲ مردادماه، با صدرنشینی بانک ملت به کار خود پایان داد.

به گزارش رویدادشهر به نقل از روابط عمومی هیات تنیس روی میز گراش، در دور اول مسابقات و در اولین مسابقه داروخانه لطافت توانست ۴ – ۱ آینده سازان را از پیش رو بردارد، بانک ملت توانست با درخشش محمد حسینا ۴ – ۲ تاسیسات آب و گاز عظیمی را شکست دهد و در آخرین مسابقه دور اول مسابقات که از حساسیت بالایی برخوردار بود و  ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه به طول انجامید ستاره آبی و شهدا گمنام تن به تساوی ۳ – ۳ دادند.

در دور دوم مسابقات این بار نیز تیم بانک ملت با درخشش بازیکنان نوجوان خود توانست ۴ – ۰ داروخانه لطافت را شکست دهد و با ۶ امتیاز در صدر جدول مسابقات قرار گیرد. در دیگر بازی دور دوم ستاره آبی ۴ – ۰ آینده سازان را وادار به شکست کرد و در آخرین بازی شب اول مسابقات شهدای گمنام توانست با نتیجه ۴ – ۱ مقابل تاسیسات آب و گاز عظیمی به پیروزی برسد و با یک امتیاز دور اول مسابقات با ۴ امتیاز در رتبه سوم قرار گیرد.

دور سوم و چهارم مسابقات امشب راس ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد و ستاره آبی به مصاف داروخانه لطافت می رود، شهدای گمنام در یک بازی حساس رو در روی بانک ملت صدرنشین قرار می گیرد و آینده سازان و تاسیسات آب و گاز عظیمی به مصاف هم می روند.

گزارش تصویری این بازی‌ها را از لنز دوربین یعقوب وفائی‌فرد ببینید.

گالری عکس

گالری عکس11 عکسنوشته شده توسط يعقوب وفائي‌فرد در پنج شنبه, ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۹:۵۰ ق.ظ

دیدگاه