افتتاح وبسایت خبری رویدادشهر

با عرض سلام خدمت کلیه خوانندگان محترم وبسایت خبری رویدادشهر

پس از تلاش های بسیار و با همکاری دوستانی همچون عبدالمهدی قنبری، یعقوب وفایی فرد، محمدرضا آواره و مسلم محمدی، موفق شدیم وبگاه خبری رویدادشهر را ارتقاء داده و به وبسایت خبری تبدیل نماییم.

بنده به عنوان مدیر وبسایت خبری رویدادشهر، تشکر ویژه ای دارم از جناب آقای عبدالمهدی قنبری، که در طول این مدت، زحمات زیادی را متحمل شدند و این شکل و قالبی که شما هم اکنون مشاهده میکنید، از زحمات ایشان میباشد.

همچنین تشکر به خصوصی میکنم از جناب آقای نام آور، خبرنگار محترم صداوسیما که پس از گفتگو های به عمل آمده با ایشان، ایشان قبول کرده اند که گزارش هایی که از سطح شهر به صورت ویدیویی میگیرند، در اختیار سایت رویدادشهر قرار دهند تا کلیه همشهریان و خوانندگان رویدادشهر، هم شاهد اخبار گراش به صورت ویدیویی باشند و هم قسمتی از تلاش های خبرنگار محترم صداوسیما در گراش را ببیند.

باتشکر/ احمدرضا خودکامه/ مدیریت وبسایت خبری رویدادشهر

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در چهارشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۸:۰۳ ب.ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  با سلام خدمت آقای خودکامه.
  تبریک میگم ورودتون رو به عرصه خبرگزاری منطقه ای.این کار باید هر چه سریعتر انجام میشد مخصوصا در شهرستان گراش و بعد از رفتن صحبت نو ویژه گراش.امیدوارم افتتاح این سایت خبری روزنه امیدی باشه برای پیشرفت هر چه بهتر کل منطقه لارستان و تلاش کنیم اختلافات موجود را به حداقل برسانیم.مجددا تبریک میگم.

  قسمت نظرات اگر ایمیل رو ضروری نکنید تعداد نظر دهندگان به نسبت بیشتر خواهد شد..اگر اختیاری شود به نظر بنده بهتر است..موفق باشید.

  1. 0

   البته سعی می کنیم در کنار دیگر رسانه های شهرستان این نیاز خبری رو برطرف کنیم
   پیشنهادات شما بررسی و در صورت امکان اجرا خواهند شد ! با تشکر

 2. 0

  با سلام.موفق و سربلند باشید.با ارزوی موفقیعت های اتی.

 3. 0

  سلام خوبی چه خبر مطالبتون خیلی خوبه اگرمایل هستید میتوانید در وبلاگ جدیدم بامن همکاری کنیدونام خودتان رازیرمطلبتان به ثبت می رسانم لطفا نام و نام خانوادگی وسن ومقطع تحصیلی خودرا به وبلاگم بفرست http://www.rezafedagh.blogfa.com

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه